Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dragance72

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by dragance72 »

saša-ex wrote:Pa lepo vam ja kazem da se ne drogirate, droga je smrt...il antraks, kako god :)
Nesto su me vazda smarale te teorije zavere. Nit je Elvis ziv, nit Zemljom vladaju vanzemaljci, da su oni tu bilo bi mnogo bolje :) Ne vidim kome bi islo u prilog da roka narkomane, najmanje onima koji i prave taj dop, pa ne bi valjda unistavali biznis sami sebi. A i otkud antraks, valjda bi smislili nesto bolje...
Da l' bih uzeo da mi neko kaze mozda ima nekog sranja unutra? Vidi, mislim da sam verovatno vec ispricao ovu pricu na forumu, 10 je uvece nema apoteka, samo jedan gan na gajbi, lik mi kaze, vidi, hepatitis sigurno imam, mozda i sidu, nemoj da uzimas gun...Oteo sam mu iz ruke i zviznuo se brze bolje. Kakvi antraksi kakvi bakraci :) Pa nece to mene,ahahhaha...
A kak si ti , kaj se dela?
Ista situacija bio sam očajan pre dve godine jednom a verovatno sam već i tada ne znajući imao hep C od jedne devojke, ali sam isto kad je čovek rekao da ima "cecu" ja kao ma ako nisi skoro taj gan koristio nema veze, haha zamisli skoro...i baš me je bilo briga ionako sam mislio da neću ni dočekati , u tom trenutku, da se ta bolest razmaše da ću verovatno već do tada umreti pa..ko ga šiša. Eto i onda mi neko kaže da ovo nije bolest! Jeste i to najgora, kakav rak smešan je za ovo jede i telo i dušu.
pcelicamima
Posts: 2
Joined: Mon May 24, 2010 12:43 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by pcelicamima »

Hvala Ti Saša :!: Ista priča veže Tebe i osobu koju poznaje. Upravo zbog njega i jesam na ovom forumu.
Imam osjećaj da ju je on i napisao..osim ovog detalja sa razvodom. On nema oca.
Privuklo me ime - Narkomanija je IZLEČIVA bolest! (ja sam uskličnik od sebe dodala. Jesam li smjela? Tako bih voljela da na kraju može stajati uskličnik, jer je život drugačije nemoguć...)
Molim Te reci mi nešto o posljedicama dugogodišnjeg uzimanja tramala i lexilijuma. Onda priču nastavljam...
Hvala. :)
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Po meni su posledice iste kao i kod uzimanja heroina, te neke opste. Na fizickom planu je situacija verovatno teza. Lecenje od ove zavisnosti je isto kao i kod heroina, nema razlike, osim sto se ne preporucuje nagli prekid uzimanja trodona, moguce su komplikacije. Inace, meni je uvek teze padala navucenost na trodone...
SAMO CEO ŽIVOT...
exhalated
Posts: 3
Joined: Tue May 25, 2010 6:03 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by exhalated »

Ev ne znam u kojoj temi da pocmem pa cu ovdje..

Cist sam otprilike 7-8 mjeseci i ono fizicki sam se potpuno oporavio, trening 5-6 mjeseci bez prestanka, skidanje: pocetak tramali, metadon 1-2 mjeseca i onda nacisto.Ispocetka nisam vjerovao da je moguce da se covjek ovoliko moze, da kazem natjerati, da prestane.

I razlog sto sam ovdje jeste sto mi ponekad pocinje da naumpada da ono "staro" ma uzet jednom XD ko ga jehbe :roll:
Al onda upalim youtube i kucaj ispovijesti ovisnika i mogu rech da me nista bolje ne odbije da ponovo probam nego kad vidim razne ispovijesti pa onda skontam u kojem sam sranju bio i gdje sam danas.


Koliko cesto vam naumpadne ona stara ma mogao bih jos jednom :roll: ?
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Boban »

exhalated wrote:
Koliko cesto vam naumpadne ona stara ma mogao bih jos jednom :roll: ?

Sve u zavisnosti koliko radis istinski na problemu u sebi koji te tera da razmisljas o tome i izboru lecenja.Pozdrav
exhalated
Posts: 3
Joined: Tue May 25, 2010 6:03 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by exhalated »

BOBAN wrote:
exhalated wrote:
Koliko cesto vam naumpadne ona stara ma mogao bih jos jednom :roll: ?

Sve u zavisnosti koliko radis istinski na problemu u sebi koji te tera da razmisljas o tome i izboru lecenja.Pozdrav

Sto bi rekli ubode tacno gdje treba.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by anfakabl »

exhalated wrote:Koliko cesto vam naumpadne ona stara ma mogao bih jos jednom ?
ehh...misliš BAR još jednom?
Dođe mi da se puknem ali mi se ne ide ponovo tim ružnim putem. A kako ne možeš imati i ofce i nofce :-D , sve manje razmišljam o tome.
all that I want is to play
exhalated
Posts: 3
Joined: Tue May 25, 2010 6:03 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by exhalated »

Upravo.

Ono taman stekao nekakav recimo status, ugled a ono sad da opet uzmes pada sve u vodu.
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Pawa »

Sale srecan rodjendan i sve najbolje
:smt113
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Sale

Post by anfakabl »

Srećan rođendan stara kuko :)
Lepo se provedi danas, uživaj i zanovetaj.
all that I want is to play
Post Reply