CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Planirao sam da kraj svoje terapije proslavim odlaskom na prostitutke :). Uz ostale klasicne alfa muzjacke radnje, naravno... Opijanje, lupanje, pravljenje budale od sebe.

Vlado se danas osjeca jadno. Nema posebnog razloga za to, osim sto je prokleti meteoropata. Ako hoces da ga sjebes, samo mu parkiraj neki dovoljno crn oblak nad glavom. Tip se totalno pogubi. Odmah dobije zelju da se samoubije. Ili da se spuca dopom u venu. Ili da popije flasu rakije... Lud tip totalno. Jutros mu je neki sadista parkirao dovoljno crn oblak tacno iznad glave.

Na berzi danasnji promet otprilike jednak onom u dobro pozicioniranoj trafici. Ceprkao sam cijeli jebeni dan po papirima i ostalo mi je jos pola sata posla, pa da ispunim zacrtani plan. Naravno, necu to odraditi. Jebes planove, nikad ih nisam ispunio. Mrzim planove. Kao i pravila.

Sad imam tri opcije - da ubijem poslijepodne i sebe dizuci tegove. To otpada, jer sam postao prava kilava uplakana baba. Jednostavno nemam snage za teret (samo se blamiram), moram se strpiti dok ne zavrsim sa terapijom... Druga je da odem na kosarku. Ali, problem je sto bude najmanje 5-6 ekipa na terenu. Tako se ne zna sta je gore po mene, da gubim ili dobijam. Ako gubim, susim se na tribinama po sat ili dva vremena, dok ponovo ne dodjem na red da igram... Ako dobijem, dusa mi u nosu i borim se za zivot u drugoj utakmici. Jos se nijednom ove godine nije desilo da dobijem dvije u nizu :). Prokleti interferonac.

Treca opcija je da odem u Skalu na pivu. To ne zahtjeva poseban fizicki angazman.

Pozdrav forumasima do sutrasnjeg dana.
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

Vlado, žao mi je što se tako osjećaš. Nadam se da će se vrijeme uskoro promijeniti, pa da ćeš i ti ugledati bolje dane. Meni već počinje bivati blago zlo od sadista svake vrste. Voljela bih da me svi oni puste na miru (ono baš) kako bih mogla i ja vidjeti bolje dane.
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

A ja, ja se osjećam blago retardirano (baš u onom pravom i bukvalnom smislu te riječi), jer sam još jednom nasjela na priču koja se pokazala dosada jedno milion puta netačnom. Sinoć mi je osoba, koja je moje najintimnije priče iznosila pred širokom javnosti bivše Jugoslavije poslala poruku da me pita kako sam. Umjesto da tu poruku odmah izbrišem i zaboravim kao da je nikad nisam ni vidjela. Ja, glupača, glupa, debil, debilni odgovorim na tu poruku - kako bih sada vidjela tu poruku (u nešto malo izmijenjenoj formi) i na ovom forumu. Toliko o mojoj inteligenciji - koja je ma nije ni u tragovima! Najveći idiot na ovom foruma sam JA!!!!
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

e sad tek mozemo normalno da se druzimo...dobro je sto si konacno priznala sebi ko si...jel da da osecas olaksanje? :)
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

Osjećam gađenje prema samoj sebi. To je jedino što osjećam. Jel' ti sad srce na mjestu?
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zona Sumraka »

hajde ba, prezivjeces...najbolje se uci na svojoj kozi...
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

Zono, ne znam kako da ti ovo objasnim. Ali, ja stvarno više neću ništa da preživljavam niti da učim bilo šta više na svojoj koži. Malo sam se previše ispreživljavala. A, što se tiče te osobe i njegove aman ljubavi prema meni. Ja stvarno mislim da je jedini razlog zbog kojeg on mene kontaktira, jeste da bi imao šta pričati sa vama, skupljati vaše sažaljenje, "podršku," pažnju i tako dalje. Valjda mu moja pažnja nije dovoljna pa mu treba i pažnja još jedno milion ljudi, a da bi tu pažnju dobio neće prezati od bilo čega.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Samantha »

da nije nas vlado :D :D :D ...mora biti on, nema ko drugi.
Be Yourself. Everyone Else Is Taken!
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Sumnjam da je Vlada, pre bih rekao da je Parče, dupe jedno.
ruzicasti oblak

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ruzicasti oblak »

Samo se vi zajebavajte :) Niko sa ovog foruma osim te "osobe" i Sanele nema nikakvog načina da me privatno kontaktira. A ta "osoba" zna o meni sve od A do Ž. Pa, vi sad vidite!
Post Reply