I against I-moja ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

Od decembra zivim sama. Ziva! Dobila sam zbog sala anonimni narkomani i majice otkaz 2 puta, seljakala se kao nomad, Bog i meus braca su me odrzali u zivotu. BOG, tata. Svasta se izdesavalo, Dostojevski mi ravan nije. Jedino da skeniram nalaze, al malo puno previse bi bilo i od mene. Visok pritisak sam dobila od lomljave i sibanja tabletama za bolove, onesvijestila se nekolko puta. Prezivjela. zive. E viva! Svaka vasa rijec, bilo kakav znak, bilo sta mi je znacilo i znaci i ne znam koliko puta me je odrzalo i spasilo iznova i iznova. trenutno sam fancy, al bas ono fancy. 21 vijek..Padala mi je komuna napamet, al tako zivim, bez ves masine, a nosim bijelo, s 10 prstiju zaradjujem, nemam net, trenutno sam kod nekog. Mislila i mislim na vas i zelim da vam se bar 10% ostvari od onog sto vam ja zelim. Preko debilnog telefona se konektujem vec nekih...Po svim anamnezama sam zdrava..Psihicki :wink: Lagano sve ide.
Ljubim vas i volim.
selma, ne naginji se :rolleyes:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tPIwsAW2Q0w[/youtube]
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

Izbor je ama bas samo Tvoj, za izbor se izbori, takav 3p ja ne mogu da ti stvorim.
Izbor je ama bas samo Tvoj, za izbor se izbori, takav 3p ja ne mogu da ti stvorim.
Hristos Voskrese.jpg (41.43 KiB) Viewed 1709 times
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: I against I-moja ispovijest

Post by saša-ex »

Dobro dosla again :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: I against I-moja ispovijest

Post by selma »

Sad si se bar odvojila
heroinapg wrote:Od decembra zivim sama. Ziva! Dobila sam zbog sala anonimni narkomani i majice otkaz 2 puta, seljakala se kao nomad, Bog i meus braca su me odrzali u zivotu. BOG, tata. Svasta se izdesavalo, Dostojevski mi ravan nije. Jedino da skeniram nalaze, al malo puno previse bi bilo i od mene. Visok pritisak sam dobila od lomljave i sibanja tabletama za bolove, onesvijestila se nekolko puta. Prezivjela. zive. E viva! Svaka vasa rijec, bilo kakav znak, bilo sta mi je znacilo i znaci i ne znam koliko puta me je odrzalo i spasilo iznova i iznova. trenutno sam fancy, al bas ono fancy. 21 vijek..Padala mi je komuna napamet, al tako zivim, bez ves masine, a nosim bijelo, s 10 prstiju zaradjujem, nemam net, trenutno sam kod nekog. Mislila i mislim na vas i zelim da vam se bar 10% ostvari od onog sto vam ja zelim. Preko debilnog telefona se konektujem vec nekih...Po svim anamnezama sam zdrava..Psihicki :wink: Lagano sve ide.
Ljubim vas i volim.
selma, ne naginji se :rolleyes:
Dobrodasla natrag :)
Ti bas imas cudnu neku familiju.
Bar si se sad odvojila, a sad samo laganica...i bori se jer nema druge :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: I against I-moja ispovijest

Post by vjeraufanjeiljubav »

halo jesi li nabavila net
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: I against I-moja ispovijest

Post by sunrise »

A,sta je s tobom bilo jadna? ja mislila kao ti ok sad moram listati nazad i citati past times
ajde,nek si ok,drago mi je da si dobra ali fakat mi nije jasno :roll:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: I against I-moja ispovijest

Post by sunrise »

hej,draga,voih zadnjih 4,5 stranica sam sve kuzila sta si pisala...ono ranije je bilo ajme Boze

wellcome back draga
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

BOZE,
DAJ MI SPOKOJ DA PRIHVATIM STVARI KOJE NE MOGU DA PROMENIM
HRABROST DA MENJAM ONO STO MOGU DA PROMENIM
I MUDROST DA RAZLIKUJEM JEDNO OD DRUGOG!

SerenityPrayer.gif
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

Hvala!
Post Reply