"Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by dete svemira »

Maleno...tesko je...ali je nase...

Znas caroliju osmeha...Naucila nas je tome...moramo zapamtiti stvari koje nas je naucila.Tako cuvamo secanje na njih,i zadrzavamo nas zivot.
Razmisli....
Znas isuvise dobro sve...nisi dete i ovo nije dno.Ovo je jedno od koraka koje treba odkoracati.
Uvek odlazi deo...uvek dajemo sebe..mogla bi sad da pisem reci koje ce ubiti i mene i tebe..ali..to nije sustina..
Proci ce...znam da sad boli...ali..TI budi jaka i shvati/oni su birali put.Nase je da ostanemo zivi i da nastavimo dalje svojim zivotom...
Maleni Andjeo..cuvaj ga...Mladen je zlatno dete bio,verujem da je sad vec porasli andjeo...mogla bi nam pustiti neke slicice sa njime...
Nisi sama..nikad nisi ni bila sama...zelimo samocu,zelimo da boli...znam...ali...zelim da znas,a mnogi ce se sloziti da nisi sama...Veliki deo nas je prosao kroz to kroz sta prolazis...Ja treci put...
Proci ce...veruj mi da hoce..
Tu smo...kuckaj...
Kuckaj i pisi...pisi sve...i pusti bol iz sebe...ne cekaj i ne gledaj sta drugi govore..izbaci to sto zelis...ne ovde...negde napisi...napisi sve...i pusti bol napolje....pisi...molim te pisi....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by winston85 »

...doar covek, zarije mi noz duboko, za veceru usi sece, za dorucak vadi oko... Bezi Coka, samo bezi...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by cokapeace »

Gde to ja bezim,molim te?!
Drugi dan mi je ,guram,al nikad nisam bila od likova koji kukaju.STA HOCES DA KAZES TIME~ BEZI~ ?! OD svog zivota ne mogu da pobegnem,~MOGU I ~HOCU~ samo da ga ispravim najbolje sto znam!!!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by Param-parcad »

jeste!!!ti ces njoj bezi... :D
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by Djomlanija »

cokapeace wrote:Drugi dan mi je
znaci zajebano,ne ide.Pozz pre svega i ppooodddrrsskkaaaaa :!: Drugi posle dopa il suba,ne ide ni meni u p.m. ne spavam 3-4 dana tj. noci i poludim pa opet doduse sub uzmem al i to mi je vise ...Sve u krug nikako da povezem 7 suvotine pa da to produzim sa blokom da napravim bar mesec da psihu sredim malo,al neda mi se.Bori se i nemoj da bezis :D ,salim se,i jos nesto za lujku sa istoka"WEST IS THE BEST" :-D
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by winston85 »

cokapeace wrote:Gde to ja bezim,molim te?!
Drugi dan mi je ,guram,al nikad nisam bila od likova koji kukaju.STA HOCES DA KAZES TIME~ BEZI~ ?! OD svog zivota ne mogu da pobegnem,~MOGU I ~HOCU~ samo da ga ispravim najbolje sto znam!!!
...iskuliraj Coka, popi pivo... :D
Daj bre, sta se tripujes...??? Cuvaj se...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by cokapeace »

Djomlanija wrote:
cokapeace wrote:Drugi dan mi je
znaci zajebano,ne ide.Pozz pre svega i ppooodddrrsskkaaaaa :!: Drugi posle dopa il suba,ne ide ni meni u p.m. ne spavam 3-4 dana tj. noci i poludim pa opet doduse sub uzmem al i to mi je vise ...Sve u krug nikako da povezem 7 suvotine pa da to produzim sa blokom da napravim bar mesec da psihu sredim malo,al neda mi se.Bori se i nemoj da bezis :D ,salim se,i jos nesto za lujku sa istoka"WEST IS THE BEST" :-D


Ma..to je bio drugi ~CISTI~dan...i,..IDE,IDE... 8) danas mu dodje cetvrti valjda,nikad nisam preferirala brojanje,Znaci jeb dop nisu moje okice videle i nece vise oko ‚4~5 dana,zavisi da li se i nocno uvijanje racuna..lol

i druze nemam Sub,niti druga sranja...recimo da sam Mnoooogo tvrdoglava,doduse,ko me zna ovde~to zna....

Winstone~ kuler sam ja,al taj dan bas i nisam bila :-D ..ma razumes ti to


Sve najbolje drugari,i nedajte se!!!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by jana »

Tvrdoglavost nekad nije dobra.Ako malo razmislis,ona je kod tebe konstanta.A sada je pitanje kako da napustis tu obalu gdje se stalno gubi tlo pod nogama?Gdje je kliziste?Subotex,psiholog,socijalni radnik,psihoterapeut,sve proteze,mislim ,u tvom slucaju ,dobro dosle.Ne mozete sami,iako vas je dvoje,iako imate ljubav i dijete.Sigurna sam da ne mozete sami.Izadji iz kruga svoje tvrdoglavosti.Pobjediti sebe,najveci je dobitak!
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by Djomlanija »

8) zdravo brtee,kako ide...?
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: "Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Post by cokapeace »

Hvala brate,za sad~da ne ureknem~dobro...videcemo,a kod tebe?

Pozzz svima
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Post Reply