Naša kafica br 2

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Dobro jutar svima , jesam li ja to opet prvi ranoranilac, LUNO,LUNO GDJE SI TI MENI, JESIL SRETNA, ajd bas mi je drago radi tebe da si sretna napokon.Mi ovde imamo samo jedni -druge, namamo te anonimne narkomane i te sesije , mi imamo samo ovu stranicu i na tome smo jako zahvalni.Sta da vam kazem, raja moja evo po drugi put ucim svoj vlastiti diplomski.Nisu mi još pokazali gdje sam ja to "ukro" rijeci iz nekog drugog diplomskog nego su mis amo rekli , jesi to si uradio.Ja im kazem pa dobro uradio sam , samo mi pokazite gdje , od koga, joooookkk nisu pokazali.I to se sada može pokazati ovaki, VELIKI MOGU SVE NAD MALIM.
Danas je dan kisovit ovde u Sarajevu a i vala je sve nekako tuzno, jer pošto živim blizu Autobuske stanice vide se autobusi sa ljudima idu u Srebrenicu, jako tuzno :oops: :cry: .Puno vas pozdravljam i citamo se malo kasnije.Vas Omar
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

imali koga sad tu ajde smor mi je pa da se dopisujemo, ovamo je kiša padala sad je sunce, sad sam došla s posla eee kako teško se uklapam u tu sredinu ali šta ću život je to, bolje nego da sjedim kući kao protekle dvije godine :?

nego šta ima ljudi ja sam juče napravila recidiv bila sam na moru i pravo da vam kažem ne osjećam neko kajanje kao prije--možda zato što sam uzela vjerovali ili ne samo jednu crtu i to na nos, a prije toga sam se nalila tekilom tako da nisam ni osjetila da me radi.....eto sad se patim ko budala mada ne osjećam neku krizu strašnu....osim što se znojim(sitnica), malo mi je hladno na plus 35 stepeni i što me psiha jebe u mozak...

ali izdržaću valjda :? :(
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

:cry: :cry: :cry:
User avatar
Ghost
Posts: 12
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:23 pm
Location: Mexico

Post by Ghost »

Fanatik ok-ej sto si to reko to stoji inace sam znao to i ja nego samo kazem sta je najbolje za skidanje ili se skidas stvarno ili se neskidas uopste. :-)
Ghost
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ghost ne znam sta si htio da kazes, skidam se ili ne.JA SAM SKINUT EVO IMA 2 GODINE, ja bih volio da znam na sta si mislio , vjerovatno si ti nesto krivo shvatio.Ovo sto sam napisao jeste oko mog diplosmkog rada, to je to drug a sta si ti shvatio ja stvarno ne znam ali bi volio da znam. :D
User avatar
Ghost
Posts: 12
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:23 pm
Location: Mexico

Post by Ghost »

Fanatik ok jesam pogresno razumeo izvini.Nego sam hteo reci prilikom skidanja nebitno tebe,mene,njih.. odlucis skidam se ili se neskidam kapiras?Nema pokusao sam da se skinem pa sam posle prve krize uzeo oped da se sredim pa ovo pa ono.Mislim nekazem ovo tebi nego onom koji to zeli stvarno.Ako ti nije tesko da mi napises kako si se skinuo ako nezelis da se podsecas ok. :smt102
Ghost
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sanela-izvini zbog nesporazuma-poslala sam ti poruku:)
desilo se par puta pa sta drugo da pomislim..dobro eto i ja jednom da se zeznem ..pa jel? ali bice da sam gledala u isto vrijeme kad si ti to upravo premjestala pa zato...nesporazum u ovom slucaju....
cmok
hvala na svemu...
ps do sada kad god sam reagovala ili skretala paznju na nesto sto nije ok...je bilo opravdano i fer...u proslih par situacija sam imala pravo i nije bilo fer s'vase strane...ali o tome smo raspravili...tako da nije bas da ja to stalno radim i da sam kmeza kojoj se ne moze nista reci...naprotiv...a ni ja nisam nikada dobila izvinjenje od nekih koji bi trebali ipak to da urade.....a ti si sanela divna osoba i hvala ti na svemu
Luna
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hvala omare sreco:) ko ce meni drugi odgovoriti tako pozitivno nego ti...i pohvaliti me za nesto pozitivno---to je jako bitno...primjetiti kad neko uradi nesto dobro i pohvlaliti tu osobu,., ja barem tako radim a i terapeutski je dokazano kao najbolje...
ghost ti si bas ok tip-drago mi je da si tu:)
cmok
sleepless
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ghost ne ljutim se ja drug sta se imam ljutiti, pa ti si nas drug.Evo ovako sam se ja skinuo ,pošto mi nisu uspjela 2 lijecenja htio sam u komunu ali kada sam bolje skontao to je bilo i jedino rijesenje a onda kada sam otisao u komunu bio sam svega 2 dana jer su mi bacali neke moje vjerske knjige itd,itd .Tako da sam se ja odlucio na onakvoj krizi da se vratim u moje Sarajevo.Tu sam dosao i opet sam udario po drogi, ali spasio me jedan drug koji me odveo na METADONSKU TERAPIJU.
Da moj Ghost , metadon je meni spasio zivot a evo kako.Kada god bi uzeo hors nisam ga osjecao, koliko god da sam uzeo nista ama bas nista nisam osjecao onaj učinak horsa i njegovo dejstvo.Tako da sam odlucio da ne bacam pare bez veze jel tako, i polako dan za danom ,dan za danom pocele su mi se vracati one normalne funkcije koje u zivotu trebaju.Potraga za drogom je zamjenila sređivanje kuce, ganjanje fakulteta, trazenje posla , izlasci sa drugovima kontas.A kada sam dosao na terapiju doza mi je bila 85mg, sada sam na 40mg polako lagano su prošle 2 godine i ja sam pre,pre,pre sretan ,sada ganjam IBOGAIN DA SE SKINEM I SA OVOGA METADONA, koliko god mi je pomogao ja mu kazem 100000000 PUTA HVALA TI METADONU ŠTO SI MI SPASIO ŽIVOT!!!!
Eto moj Ghost imas raznih nacina samo odaberi onaj koji ti najvise odgovara a ako ti treba bilo kakva pomoć , savjet, podrska ili bilo šta ja sam ti.Budi mi dobar.
Nego zaboravio sam moju raju LUNO,LUNO,LUNO PUNO POLJUBACA ZA MOJU KEKU-SEKU, ANA KAKO SI JAVI MOLIM TE BRINEMO SE, RAMONE NEMA NI ZA 100 MARAKA, A MUSTAFI I SANELI I VEDADU PUNO POZDRAVA.VAS DRUG OMAR-FANATIK
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Ima Ramone, nego je jučer zaglavila prvo u gradu u knjižnicu, posli na plaži i posli opet u gradu s nekim curicama 10 godina mlađim od sebe, što su me cilu večer cmakale i vikale 'stara ti si zakon' (a ego cvjeta) - slatki kikići, ko cukar (nisam lezba ali sam veliki esteta pa moram reći kad vidim nešto lijepo) - ovi muški što su bili s nama su vjerojatno ludili gledajući ih kako se meni valjaju po krilu, a njima ništa (hehe). Pa 'daj da probam tvoje cipele' - pa se izuvale nasrid ceste - pa završile na nekakvom brodu, pa posli u pubu, do 4.30 ujutro...
Omare evo idem poslat M mail konačno, da ga pitam sve što treba - dobro ti jutro mačak - i svima ostalima
Locked