COCAIN-postoji i ljepša strana života

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by PROČITAJ ME »

Ćao malena, hvala ti od srca...nemaš pojma kako mi je godra kad mi se javiš,odmah sam raspoloženija.....tako pozitivno utiče na mene kad znam da si uz mene...... :D veliki pozdrav i cmokić :rock: :bear: :bear: :bear: :bear:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by PROČITAJ ME »

FOSFOR I MASTILO..........


Moje su noći fosfor i mastilo, vosak i mozak, prosut sred stihije bojim se svega što se dogodilo dogodit će se još strašnije....i grca duša i grca ludilo,jeca srce iznad provalije....i ništa nije kao što je bilo, kao što će biti....padam u nebo koje se strušilo.....nad tragedijom moje poezije bojim se svega što se dogodilo, dogodit će se još strašnije.
ODABERI SVOJ PUT, NAUČI GA PAMETI, PRONAĐI POSEBAN MIR, SAGRADI KUĆU, DA U NJOJ IZRDIŠ SVE NEDAĆE KOJE TE SNAĐOŠE......OGRADI AVLIJU PLOTOM, OGRADI JE ZIDOM.....DOBRO UPOZNAJ SEBE, U ISTINSKOM SVIJETU, NAUČI LJEPOTU SUNCA......AKO TONEŠ, TONI UPOZITIVNE MISLI, OJAČAJ.....PJEVAJ....PJEVAJ DO IZNEMOGLOSTI....KAD NEKO UMRE KAŽU DA NEŠTO SMJERA.....AKO MI NEKO DIRNE KUĆU NAČINIT ĆU DA ZEMLJA PROPADNE............ma neznam šta mi bi da ovo napišem.....šta me briga vi me razumijete.
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by PROČITAJ ME »

Evo mene opet bolja nego ikad.....ima jedna nova počela sam izlaziti,ali samo po danu,majne još,barem za sada noćnih izlazaka....poštujem šta ću.........počela sam se sređivati, šminkati, ma totalno druga osoba.....zadovoljna svojim izgledom,exstra garderobom,i facom naravno.....počela sam jesti pravo,i malo sam se popravila nisam više živi leš.......barem sam u licu punija ali na vagu još ne smijem stati.....vraćam se polako normali......možda počnem ponovno pisati za novine,nadolazi mi inspiracija, što znači da nisam toliko otupila..........još je meni mozak zakržljao, ali imam dosta novih ideja i lagano onoliko koliko mozak doseže ja pišem....,....mama mi govori da počnem pisati knjigu,ona bi sve to finansirala, ali nisam još spremna za tako nešto veliko.......treba mi još vremena da se razbistrim,dobro da dođem sebi pa ću razmisliti o tome......već sam jednom počela pisati knjigu i nikada je nisam dovršila, nadam se da ću je jednog dana i završiti.........ma život je preda mnom nema žurbe.............dosta sam brzo živjela, sad sve radim po istilahu i ne sekiram se oko sitnica kao prije......kad se sjetim prije sebe....ma jebo te planem za svaku glupost i počnem se istresati po jadnim i nedužnim ljudima,nisam birala na koga nego ko mi je prvi u blizini........jednostavno sam bila bezobrazna, exsplozivna, brzopleta i tvrdoglava.........normalno i sada postiji sve to nešto u meni ali valjda s godinama sve dođe na svoje, sad nastojim da se saulišem i jednostavno iskuliram, nastojim biti ok.
Ako želim život u kom je nada, treba mi istina i pravda.......evo nove parole.......
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by PROČITAJ ME »

Danas sam trebala izaći sa prijateljicom, prošetati, divno vrijeme, svježe baš onako kako ja volim, ali nije mi se dalo.......nekako sam skrhana i lijena, samo bih se izležavala, pa odspavala sam dobra tri sata.......poslala sam joj por. da ne mogu izaći, da me stomak boli......lafo ali šta ću.......Nekad se tako razradim. A većinom se ulijenim da mi nije do života......sreća nemam toliko crnih misli kao prije......kad krenu nadolaziti, ja se tako raspričam sa ukućanima da ih prosto ugušim nebuloznom pričom, ili pustim muziku i pjevam do besvjesti..........................ne smijem dopustiti da me savladaju..........
_________________________________

Do čega doći kada se ni do čega smijehom ne dolazi, sve bježi i izmiče....muzika sa radija iz daljine, otimam se formi neću da postoim........Kome to nosiš cvijeće u snovima dok glas iz tame zove u divljini........Jutros sam popila kafu,šetala malo, kao zatvorenik posvećujem se sebi......lagano se povlačim tvojoj usnoj školjci da vreo dah ne odleti nepoznatom vragu......U lošem smislu ja stojim pod kupolom nebeskom........Nedjelja je. Boga nema jutros za doručkom. Ako moram pasti kao hrast moje će teške grane uništiti krhke mladice..........
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by PROČITAJ ME »

Zvrki upravu si što se tiče dnevnog gradskog snijega......naravno i ja ga volim u prirodi jer svake godine idem na zimovanje ili neku planinu :D šta ima kod tebe novo :?: ja sam pisala nešto pa pogledaj i komentariši.......... :) :) :) :)
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by rajouno »

ewo i ja da se jawim,tu sam...chitam,i swaki put si bolje i bolje!samo naprijed,izgradi powjerenje sa roditeljima...i swe ce doci na swoje.ljubim te! :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by PROČITAJ ME »

Ćao draga hvala ti mnogo što me pratiš, pa i jesam bolje.....nedam se ja tako lako, kad sam već dobro dogurala......ugrabila sam samo malo vremena da vidim ko ima na forumu imam goste iz CG.....tetka i tetak...,...pusa i tebi pa se čujemo za rajuno
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by jana »

Ja te citam isto tako.Koliko dana proslo moja malena?
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by rajouno »

eto neki moji zemljaci kod tebe :D ,pishi shta ima...ugrabi pola sata!kako se osjecash?
kiss :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: COCAIN-postoji i ljepša strana života

Post by PROČITAJ ME »

Sinoć su mi bili rođaci, tetak i tetka iz CG tačnjie iz Kotora Boka Boka strašno volim ljude odozdo a pogotovo Bokelje jer sebe ne nazivaju ni srbima ni crnogorcima samo Bokeljima.......sjedili smo do 3 ure ujutro, a tata i tetak pili su neku lozu, a meni se smješi ona lozimica, gledam ja nju, šmeka ona mene.....i ja lafo uzela da pomirišem kad stari ko iz topa ostavi to hahahaaaaaaa.......u zadnje vrijeme i nije mi toliko dosadno kao prije, nekad izađem sa prijateljicom, prošetamo, sjednemo obično u piceriju najedemo se popijemo pićence i lagano ćiku, ma niko me ne zna oraspoložiti kao ona dosta je luda i nasmijana dovede me do suza pa to mi i treba.........a i u kući je uvjek sijaset, stari samo niže provalu za provalom ma lud je ko struja.......
Danas sam opet bila kod frizera, peglala kosu ma prezadovoljna sam, šta ću drugo nego ugađati sebi.........u frizeraju sam srela neku staru normalnu raju što me dodatno obradovalo i naravno izmahalali se pravo........
Polako se uključujem u sve moguće sfere života.....Kako mi inspiracija nadolazi pokušat ću da završim započetu knjigu, naravno ako mi bude išlo, ako ne onda ću započeti neku novu...........potrudit ću se sjesti za komp i početi pa ću vidjeti dokle su mi se misli razbistrile, jedino tako mogu uvidjeti to..................POČEVŠI S TOM POZITIVNOM IDEJOM , NADAM SE BOLJEM BAREM ĆU MOZAK NAPREGNUTI NA NEKE NOVE IDEJE I RAZMIŠLJANJA A NE NA JEBENE CRNJAKE, NJIMA ĆU UKINUTI PROSTOR U SVOM NAPREDNOM ŽIVOTU.
Zar ne, drugovi i drugarice.............Pozvana sam na veče poezije, otići ću ali naravno u pratnji mame, što da ne, ona i onako posjećuje sva ta kulturna dešavanja .......pa možda i ja nešto pročitam, jer za tako nešto uvijek sam bila pozvana ili ako se radi o prezentaciji neke nove knjige...........................................................................................................
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
Locked