bad luck ili bedak?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: bad luck ili bedak?

Post by paramparcad »

sve najbolje druze. :smt031 :smt031 :smt031
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: bad luck ili bedak?

Post by winston85 »

Raskorace, srecan ti rodjendan! Mozda ova recenica ima veze sa pocetkom tvoje teme; I ne zuri sat nego ne stizem ja da zakasnim bilo gde...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: bad luck ili bedak?

Post by raskorak »

Zdravo svima...

Fala svima na cestitkama. Eto mene kod pepe, pa da se javim dok mi draga ne ispece kafu. Ne droZgiram se (cirkam nalorex), ne pijem alkohol, a ni vutru nisam pusio jedno metar dana. Drndam bubanj i cekam Godoa. Vi? Jesu li vam busne ruke? Najjaca bitango na svetu, sta ti radis? Zona? Vlado, a potpisuje se kao Idiot? Sasa ex, kako si ti? Izgledas mi kao direktor na toj fotki. Jesi li i postao direktor? Joesspappa, je l' si izasao iz anonimnosti? Pisite pisma raskoraku - slobodno! Winstone, a nisi Cercil, dobar bend taj block out...

Eh da, evo i mog benda sa neke svirke (ja sam ovaj sto ispada k'o Cira iz Sarganske osmice)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZWPBVO82SEQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GP1cDeHEmkM[/youtube]

Eto, toliko. Sve vas pozdravljam. Pozdravljam i moju babu koja je najveci car na svetu.

Shallom!
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: bad luck ili bedak?

Post by Vlado_M »

Otpozdravljam velikom bolesnom umu.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Re: bad luck ili bedak?

Post by raskorak »

Pišem Vam iz jednog razloga - Pepeljuga84 i ja smo se de facto verili!

Uprkos svim odvratnostima i pljuvanju moje malenkosti od strane jednog LJIGAVOG člana ovog foruma (koji je često ovde glorifikovan), člana koji ovde propagira bogougodan stil života, kao i krajnje asketski pristup istome (što je krajnje licemerno, obzirom da privatno čini sve kako bi zadovoljio sopstveni libido, ne birajući sredstva), moja pepe i ja smo čvrsto rešili da stupimo u brak, čim se za to budu stvorili neophodni uslovi.

Pozdrav!
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: bad luck ili bedak?

Post by Pawa »

Iako nisam imala prilike da "pricam" sa vama jer sam se forumu prikljucila kasnije, procitala sam i Pepeljuginu i tvoju ispovest. Drago mi je pre svega da ste oboje dobro i cestitam vam na veridbi. Stvarno vam od srca zelim sve najbolje.

Pozz.
User avatar
sunce polako izlazi
Posts: 89
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:24 pm

Re: bad luck ili bedak?

Post by sunce polako izlazi »

Moje čestitke!Javi se kadkad,pozdrav.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: bad luck ili bedak?

Post by cokapeace »

Cestitke od srca!!! Napokon neka lepa vest :D

raskorak wrote:Uprkos svim odvratnostima i pljuvanju moje malenkosti od strane jednog LJIGAVOG člana ovog foruma (koji je često ovde glorifikovan), člana koji ovde propagira bogougodan stil života, kao i krajnje asketski pristup istome (što je krajnje licemerno, obzirom da privatno čini sve kako bi zadovoljio sopstveni libido, ne birajući sredstva), moja pepe i ja smo čvrsto rešili da stupimo u brak, čim se za to budu stvorili neophodni uslovi.

Mislimo li na istu osobu,ako nije problem posalji mi na PP


UZIVAJTE!!!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Post Reply