SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Thu May 27, 2021 9:33 pm P.s. Brisao sam poruke, jer nisam imao vise mesta za njih, i osecao sam se zesce glupo, kad sam ponovo procitao poruku sto si mi napisala, jer znam koja je bila situacija, zato sam ti se i izvinjavao, ali sad mi dodje i krivo sto sam ti se izvinjavao, kad si takva, zavrnuta.
Toliko priče je o cigaretama bilo?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Thu May 27, 2021 11:45 pm
StopBup wrote: Thu May 27, 2021 9:33 pm P.s. Brisao sam poruke, jer nisam imao vise mesta za njih, i osecao sam se zesce glupo, kad sam ponovo procitao poruku sto si mi napisala, jer znam koja je bila situacija, zato sam ti se i izvinjavao, ali sad mi dodje i krivo sto sam ti se izvinjavao, kad si takva, zavrnuta.
Toliko priče je o cigaretama bilo?
Ovo nisam ni videla i drago mi je sto si ovo citirao, jer je takodje laz..
Toliko poruka sa mnom nije bilo, mozda 2-3, covek se igra
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri May 28, 2021 12:00 am
Viktor89 wrote: Thu May 27, 2021 11:45 pm
StopBup wrote: Thu May 27, 2021 9:33 pm P.s. Brisao sam poruke, jer nisam imao vise mesta za njih, i osecao sam se zesce glupo, kad sam ponovo procitao poruku sto si mi napisala, jer znam koja je bila situacija, zato sam ti se i izvinjavao, ali sad mi dodje i krivo sto sam ti se izvinjavao, kad si takva, zavrnuta.
Toliko priče je o cigaretama bilo?
Ovo nisam ni videla i drago mi je sto si ovo citirao, jer je takodje laz..
Toliko poruka sa mnom nije bilo, mozda 2-3, covek se igra
Praznio sam inbox, pa čitao ponovo poruke. Naravno da se ne radi samo o dopisivanju sa tobom. Brisanjem to jest čitanjem starih poruka sam došao ponovo do pomenute poruke.

Nema nikakve laži, samo si se upecala na spinovanje.

Pročitaj tekst ponovo, ovo je već zabrinjavajuće, ako si to pomislila, da sam rekao da imam toliko poruka sa tobom. Jbt, pa inbox se puni sa svim porukama, ne samo od jedne osobe, daj šta ti je???

Čistio sam inbox, jer nisam više mogao da primam poruke.

I nemoj da si bezobrazna, nego prvo razmisli, imaš mozak, nemoj da te neko spinuje! "Takođe laž"??? Šta je još "laž"?

Evo, inbox nakon oslobađanja prostora mi je na 91 posto kapaciteta.

Imageupload images fast
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Fri May 28, 2021 12:27 am
xxxana wrote: Fri May 28, 2021 12:00 am
Viktor89 wrote: Thu May 27, 2021 11:45 pm
Toliko priče je o cigaretama bilo?
Ovo nisam ni videla i drago mi je sto si ovo citirao, jer je takodje laz..
Toliko poruka sa mnom nije bilo, mozda 2-3, covek se igra
Praznio sam inbox, pa čitao ponovo poruke. Naravno da se ne radi samo o dopisivanju sa tobom. Brisanjem to jest čitanjem starih poruka sam došao ponovo do pomenute poruke.

Nema nikakve laži, samo si se upecala na spinovanje.

Pročitaj tekst ponovo, ovo je već zabrinjavajuće, ako si to pomislila, da sam rekao da imam toliko poruka sa tobom. Jbt, pa inbox se puni sa svim porukama, ne samo od jedne osobe, daj šta ti je???

Čistio sam inbox, jer nisam više mogao da primam poruke.

I nemoj da si bezobrazna, nego prvo razmisli, imaš mozak, nemoj da te neko spinuje! "Takođe laž"??? Šta je još "laž"?

Evo, inbox nakon oslobađanja prostora mi je na 91 posto kapaciteta.

Imageupload images fast
1 gost koji ovo prati si ti. Ostali spavaju. P**** si. Kako sam se ulogovao, ti si se izlogovao. Šta spinujem?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri May 28, 2021 12:00 am
StopBup wrote: Thu May 27, 2021 9:33 pm
xxxana wrote: Thu May 27, 2021 9:21 pm
Ajde vise ne seri sa nasim privatnim dopisivanjem, pisi ovde sve, tako kada kazes deluje kao da imamo neku pricu, koju drugi ne znaju
Pitas me za cigarete, posle ovde pises “onda kada smo pisali privatno”
Ti si bre mentalac, o cemu ti sada pises i sta pokusavas?
Ne seri ti, zivota ti.

Akkasha mi je "zamerila", sto kao samo tebi pisem, a samo onaj post scriptum mog prvog posta se odnosio na tebe, jer sam se jako glupo osecao zbog toga, i setio se toga kad sam pisao taj post, jer se odnosio na moju neiskrenost.

Nista ja ne pokusavam, samo sam joj objasnio o cemu se radilo.

Nemoj da se tripujes.

Nemam utisam da nekome moze da deluje "da imamo neku pricu". Vecina smo se i privatno dopisivali, a eto meni je krivo zbog onog detalja, pa sam ti se izvinio, osetio sam prosto potrebu.

Sta ti znaci "mentalac"?

P.s. Brisao sam poruke, jer nisam imao vise mesta za njih, i osecao sam se zesce glupo, kad sam ponovo procitao poruku sto si mi napisala, jer znam koja je bila situacija, zato sam ti se i izvinjavao, ali sad mi dodje i krivo sto sam ti se izvinjavao, kad si takva, zavrnuta.
Ovo je ceo post Xxxana, onaj što je isečen, i upotrebljen za izvrtanje i spletku, a post je direktan odgovor tebi. Ne misliš valjda da bih se ja tako kompromitovao, odgovarajući tebi, i izmišljajući nešto u vezi broja poruka??? Naravno da se ne radi samo o porukama koje sam sa tobom razmenjivao, kad sam pravio prostora u inboxu. Pun inbox se odnosio na sve poruke, a ne samo na poruke od tebe. Molim te razmisli! Nemoj prebrzo donositi zaključke.
U prethodnom odgovoru sam ti lepo objasnio sve.
Ja nigde nisam napisao da se radi o "broju poruka o cigaretama", niti o broju poruka sa tobom, već o kompletnom inbox, olako si prihvatila negativnu "sugestiju".
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Fri May 28, 2021 2:14 am
xxxana wrote: Fri May 28, 2021 12:00 am
StopBup wrote: Thu May 27, 2021 9:33 pm
xxxana wrote: Thu May 27, 2021 9:21 pm
Ajde vise ne seri sa nasim privatnim dopisivanjem, pisi ovde sve, tako kada kazes deluje kao da imamo neku pricu, koju drugi ne znaju
Pitas me za cigarete, posle ovde pises “onda kada smo pisali privatno”
Ti si bre mentalac, o cemu ti sada pises i sta pokusavas?
Ne seri ti, zivota ti.

Akkasha mi je "zamerila", sto kao samo tebi pisem, a samo onaj post scriptum mog prvog posta se odnosio na tebe, jer sam se jako glupo osecao zbog toga, i setio se toga kad sam pisao taj post, jer se odnosio na moju neiskrenost.

Nista ja ne pokusavam, samo sam joj objasnio o cemu se radilo.

Nemoj da se tripujes.

Nemam utisam da nekome moze da deluje "da imamo neku pricu". Vecina smo se i privatno dopisivali, a eto meni je krivo zbog onog detalja, pa sam ti se izvinio, osetio sam prosto potrebu.

Sta ti znaci "mentalac"?

P.s. Brisao sam poruke, jer nisam imao vise mesta za njih, i osecao sam se zesce glupo, kad sam ponovo procitao poruku sto si mi napisala, jer znam koja je bila situacija, zato sam ti se i izvinjavao, ali sad mi dodje i krivo sto sam ti se izvinjavao, kad si takva, zavrnuta.
Ovo je ceo post Xxxana, onaj što je isečen, i upotrebljen za izvrtanje i spletku, a post je direktan odgovor tebi. Ne misliš valjda da bih se ja tako kompromitovao, odgovarajući tebi, i izmišljajući nešto u vezi broja poruka??? Naravno da se ne radi samo o porukama koje sam sa tobom razmenjivao, kad sam pravio prostora u inboxu. Pun inbox se odnosio na sve poruke, a ne samo na poruke od tebe. Molim te razmisli! Nemoj prebrzo donositi zaključke.
U prethodnom odgovoru sam ti lepo objasnio sve.
Ja nigde nisam napisao da se radi o "broju poruka o cigaretama", niti o broju poruka sa tobom, već o kompletnom inbox, olako si prihvatila negativnu "sugestiju".
Bože, pomozi mu 🙏
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri May 28, 2021 12:00 am
Viktor89 wrote: Thu May 27, 2021 11:45 pm
StopBup wrote: Thu May 27, 2021 9:33 pm P.s. Brisao sam poruke, jer nisam imao vise mesta za njih, i osecao sam se zesce glupo, kad sam ponovo procitao poruku sto si mi napisala, jer znam koja je bila situacija, zato sam ti se i izvinjavao, ali sad mi dodje i krivo sto sam ti se izvinjavao, kad si takva, zavrnuta.
Toliko priče je o cigaretama bilo?
Ovo nisam ni videla i drago mi je sto si ovo citirao, jer je takodje laz..
Toliko poruka sa mnom nije bilo, mozda 2-3, covek se igra
Tako nešto ne bih uradio ni u najgorem snu, ne mogu da verujem da si u opšte to pomislila. Eto, toliko od mene što se toga tiče. Ovo sam morao da objasnim, a mislio sam da ništa ovde više neću objašnjavati.

Jeste ovo virtuela, ne znamo se ovo-ono, ali ovde ipak je tema o bitnoj nam stvari, velikom nam problemu u životu, i smetalo bi mi da neko, na primer ti, koga najviše cenim ovde, tako nešto i pomisli o meni.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

U redu je, Stope
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Fri May 28, 2021 8:49 am U redu je, Stope
Nisam hteo odmah da se vraćam na ono šta je bilo, pre svega na ono od pre 3 meseca, kad se videlo da nešto nije u redu sa mnom, onda kad sam imao pad, ali kad je sad za malo ponovo otvorena "Pandorina kutija" na forumu, onda ću da podsetim šta je bilo, i da iznesem svoje viđenje stvari.
Verovatno je moje konfuzno pisanje bilo inicijator da krenu da se lupaju gluposti o meni, a to je sve moglo i mnogo lakše da se reši prostim pitanjima "Da li si ok?", "Da nisi slučajno pao?, "Je l' sve u redu kod tebe, ne deluješ baš ok?", itd, a ne da se lupa, ižmišlja, kleveće. Ponovo kažem da je uvek bolje pitati kad se može, a ne pretpostavljati ili izmišljati. Pretpostavke odvlače priču u ogovaranje, što dalje prelazi u klevete.
Nisam se tu dobro snašao, svestan da sam trebao to potpuno da iskuliram, ali nisam. Moje nastavljanje i dokazivanje, nije baš ni vredelo, a usput se pokrenulo i hiljadu apsurdnih, potpuno nepotrebnih priča, koje nisu dale da se držimo problema i suštine, već su odvlačile pažnju sve dublje u dubioze.
Neću nikoga da imenujem, ja sam svima ko se ogrešio o mene oprostio, a oprostio sam i sebi svoje greške, ali moram reći da nečija otrovna reč ume da povuče i druge za sobom, kao što se ovde i desilo u slučaju sa mnom.
Smeta mi sad i što mnogi misle da ja ne kapiram baš problem narkomanije, šta nas je tu odvelo, održavalo, zašto smo živeli kako smo živeli, itd, ali to je ipak samo posledica mog neozbiljnog pisanja.
Tebe ja Xxxana kao što sam ti rekao, razumem mnogo bolje nego što ti misliš, tebe i problem celokupne zavisnosti, ali shvatam zašto sumnjaš u mene, jer sam najkraće rečeno pisao tako kako sam pisao i bio neozbiljan.
Imam još štošta da kažem, ali sad moram da radim.
Vratio sam se na forum pre svega da bih promenio dosadašnji način pisanja.
Nastaviću kad budem imao vremena na svojoj temi.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Fri May 28, 2021 8:49 am U redu je, Stope
On smatra da mora da te ubedi. Njemu je toliko stalo do tvog mišljenja, da je to prešlo u fobiju i učiniće sve da te ubedi u to kakav je on ili kakav nije. Napišem mu dve rečenice, mene ignoriše, odgovara tebi.

Pogledaj samo stranicu. Pokida se lik objašnjavajući.

Kako bih ga ja vozio da sam na tvom mestu. Vozio bih ga. Puko bi. Na kraju bi ti bio zahvalan, kada bi ga tako vozila da uvidi šta radi i potrči za ženom u belom mantilu. Tada bih ga vozio još više da mu bude svejedno ko nosi beli mantil. Muškarac ili žena.

Pogrešno sam ga shvatio za ovo što se očajnički pere. Zašto se pere? Tu treba da stavi prst na čelo.
Post Reply