Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apotekama

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by nepopravljiv »

a kako si crko, crkavela potpuna.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by sanela »

check021 wrote: ti izbegavaš da sarađuješ i sve radiš samo kako bi se ogradila od činjenice da si I TI BIVŠI ZAVISNIK. .
Od svega što si napisao, ovo mi je najbolje :smt023
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by ivica »

Bar je oriđiđi
ignorance is bliss!
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by zagrepcanka »

check021 wrote:Ne znam, šta i kako, ali ova tema - koja bi trebala "pod ključ" jer se otišlo i predaleko - ne ide pod ključ, a tema "KRENULO JE KONAČNO ... " - tema u kojoj treba da SKUPIMO POTPISE ZA UVOĐENJE S.R.O.M u O.S.T u Republici Srbiji je otišla "pod ključ".
fine stvari reklamiras...sanela te odavno trebala banirat...
zamisli srbija je uvela legalan nacin drogiranja,na racun drzave...stvarno se imate zasto veseliti...
odrzavanje metadonom nije lijecenje...nego micanje narkomana s ulice i sprecavanje kradja i kriminala...bilo bi bolje svakoj drzavi da umjesto sto placa legalno drogiranje metadonom...izgradi vise zatvora i na taj nacin makne narkomane sa ulice...
oprosti,ali lijecenje ne moze trajati u nedogled...kao sto traje sa metadonskom terapijom...ako ona vec i postoji,trebalo bi ju ograniciti na odredjeno vrijeme...naravno sa smanjivanjem doze...i nakon..mjesec...dva tri...na nulu ili na bup....pa ako se nakon nekog vremena opet navuces onda u cuzu...
bolje bi bilo da drzava plati blokatore...nego metadon...
znam da ce me sad svi ovdje popljuvati...al bas me briga...ja sam straight i ponosna sam na to...
i imam pravo na svoje misljenje...
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by yasujirozu »

mišljenje=dupe

cijenim kak bi i tebe trebalo banovat jer produciraš konsternirajuću količinu stupidnosti po jedinici vrijemena a ne umiješ se zaustavit. dozlabogno zamaraš.

disclaimer: fućka mi se za metadon.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by preispitivac »

Decko kucka uradjen ko kica, dosadan i bulazni. Sto bi rekao neki moj ortak, nit zna da se vozi nit zna da se iskulira...
Jurim rep
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by nepopravljiv »

kao sto sam reko u prethodnom postu onaj mali je crkavela ,crko potpuno,isrustriran nezna sto ce od sebe znao sam jednog lika podsjeca me na njega njemu su svi psihijatri i doktori cak i roditelji bivsi ovisnici.i cak ima teoriju detaljno objasnjenu zasto je siguran u to bulazdenje,2 rijeci sve to objasnjavaju crko potpuno.ja sam plakao od smijeha kad sam citao post.a sto se tice metadona ko oce i potreban mu je neka pije zdravo bili ko nece i netreba mu jos bolje i newtreba tu neke granice povlacit oni koji su protiv metadona i oni koji nisu.svako radi kako misli da moze sebi najbolje pomoci.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by nanii »

check021 wrote: Umesto da podržiš, pružiš ruku sarađivanja, ti izbegavaš da sarađuješ i sve radiš samo kako bi se ogradila od činjenice da si I TI BIVŠI ZAVISNIK.

Sanela, provalio te. :rolleyes:
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by sanela »

nanii wrote:
check021 wrote: Umesto da podržiš, pružiš ruku sarađivanja, ti izbegavaš da sarađuješ i sve radiš samo kako bi se ogradila od činjenice da si I TI BIVŠI ZAVISNIK.

Sanela, provalio te. :rolleyes:
Jes vidila malog, što je dobar!? U sekundi ti on to provali... OMG
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Konacno je stigao Alkaloid Metadon u Beogradskim apoteka

Post by boki_ »

Boki, ne paranoishi....bash si brezobrazan!
hEIL hEIMAt
Locked