valjda neka ispovjest 2

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

ludara

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:30 am, edited 1 time in total.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Izgon

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:30 am, edited 1 time in total.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Therapie zentum Deutsche orden Day-top.

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:31 am, edited 1 time in total.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

family

Post by mise en place »

svi na okupu samo ,tepih i sa svih srana jastuci kockasti,na koim svi sjede onako u krug i klavir uz drugi zid. ja sam sa
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:31 am, edited 1 time in total.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

plenum

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:32 am, edited 1 time in total.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

normala

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:35 am, edited 2 times in total.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

vrijeme

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:36 am, edited 1 time in total.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

terapija zauvjek

Post by mise en place »

ok
Last edited by mise en place on Thu Jan 26, 2006 4:37 am, edited 1 time in total.
User avatar
Polly_Jean
Posts: 61
Joined: Wed Nov 09, 2005 8:14 pm
Location: Split-Zagreb

Post by Polly_Jean »

Mise, jel to na avataru Tasmanijska neman? He-he, sad ces mi ostat u memory kao to.Neman koja guta krizetinu.
Citala sam napeto o tvojoj krizi, scrolala stranice, pamtila datume sa zeljom da prodje prvih sedam dana. Znam kako ti je bilo, kao i jelena i ja se sjecam svake pojedinosti svojih kriza i uvijek ih ponovo prozivljavam, ovaj put zajedno s tobom. Imas srecu pa si na mjestu gdje je suncano, gle, danas je sigurno bilo oko 3 stupnja u Banja Luci, i magla...zamisli se tu..uff.
Ponovo i ponovo postajemo svjesni da je ovisnost za cijeli nas zivot teret koji nosimo. Dozivotno. Lakse je kad vrijeme odmakne, kad nam teret ne svija kicmu,kad se pomalo uspravljamo...ali uvijek je tu. Kao sto si rekao, ovisnost je igra na vazelinu. I apstinencija je vrlo opasan teren po kojem moramo polako i spretno "igrati". Dobro dosao u klub!! :wink:
Well...
Have no fear of perfection - you'll never reach it. - Salvador Dali
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

mise,sve sam procitala i to mi sve deluje mnogo daleko i cudno,kao druga planeta.
Nego,htela sam avatar da ti prokomentarisem: ja uvek tebe zamisljam kad citam sta si napisao,kako se deres i urlas na nas i mlataras rukama i okreces se oko svoje ose,hahahahaha,preterano sam se uzivela u avatar! Salim je sa tobom,stari,ne ljuti se! Ajde pozdrav
Image
Post Reply