YugoStar

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Izgura mene Jonny.....ali OK,necu se vise slikati sa ovim fensi likovima,ma koliko me oni molili :D .

Da vas prvo sve pozdravim.

Suncice,
nikada se ne zna ko ovo cita,mozda ti dragi muzic svrati i...
Isto vazi i za Tinchi i Sancheza :D !

Wins,
kada se oporavis ono skroz,obavezno otvori Cajdzinicu.

Nikolaj druze,
neces vjerovati ali i sam sam se sebe prepao koliko sam se uozbiljio :D .
Stvarno sam sve osim ozbiljnog momka.
Sto se tice kafe i Drvengrada,javim ti na PP kada cu opet dolaziti.Mozda nekada napisem i javno,pa dodje jos raje.Fakat bih volio :D !

Sto se tiche mene i Ovisnosti ili Ovisnosti i mene tu je sve,hvala Bogu,kako i treba.
Nego,razlog mog rijetkog pisanja,osim nekih obaveza,je i sto cesto imam neke nedoumice vezane za pisanje o meni i mom zivotu na Forumu.
Bojim se da ne posaljem neke signale koji bi mogli biti kontra produktivni u smislu lijecenja.Da budem konkretniji,ja ipak figuriram kao neko ko je vec duze na Suboxonu,tj.substitucionalnom lijecenju.
Ne bih zelio da neko stekne pogresnu sliku kako je Yugu extra i sve perfektno,putuje,zuji po regionu i dobro zivi.
Ja stvarno nista ne lazem i sve stvari koje sam napisao su istina.Ali ljudi su razliciti,pa tako i zivoti.Sve je individualno.
Ako je meni uspjelo da ukrotim Bolest Suboxonom,to ne znaci da ce nekome drugom uspjeti.

Ma skroz sam se spetlj'o.Valjda sam mislio napisati da se ljudi prvo lijece nekim drugim metodama i probaju sva moguca lijecenja bez tableta.Tek ako ne uspiju nakon nekoliko pokusaja skidanja bez icega,par Komuna,AN i sl. lijecenja,kada naguraju godina,e onda neka pokusavaju spas naci kao ja.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: YugoStar

Post by winston85 »

E to je YugoS... Svaka cast covek... :D I odjebi od sebe tog Dzonija, sta ce ti on u zivotu...xaxaxax
YugoS wrote:Wins,
kada se oporavis ono skroz,obavezno otvori Cajdzinicu.
I o tome sam razmisljao??!??! Ali specijalitet kuce morao bi da vuce korenje tamo negde sa bliskog istoka..xaxaxxa
Malo sale... A, ozbiljno, sto Cajdzinicu??
Pozdravljam Coveka!
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

:D
Ponekad razmisljam sta bi bilo samnom da u zivotu nisam imao zenu svog zivotu,vjernu ljubu svoju,saputnicu i sapatnicu,moj Motiv da se koprcam i borim.

Bude tu raznih "misli",ali ipak u najcescem slucaju,kada sve uzmem u obzir,ostaju neke dvije opcije.
Afganistan i Zlatni Trougao.

Naravno,prvo bih otisao u izvidnicu.Jeli bolje raditi kod nekog barona-talibanca na ne preglednim poljima maka u Afganistanu ili bih se radije vrtio na relaciji Laos-Burma i ponekad presao u Tajland.
Mislim da bih ipaka preskocio talibansku ratnu zonu i potrazio Shane,pripadnike jednog finog plemena,koji se marishu samo ako ih neko dira :wink: .

Eto kakva razmisljanja mogu doci iz bolesnog ovisnickog mozga.
Hvala dragom Bogu,pa danas nemam takvih dvojbi.A siguran sam da bi se tako zavrsila moja prica,jer uvijek mi je Azija bila egzoticnija od Malog Mokrog Luga,Kaknja pa i Medjugorja.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: YugoStar

Post by winston85 »

YugoS wrote:Ponekad razmisljam sta bi bilo samnom da u zivotu nisam imao zenu svog zivotu,vjernu ljubu svoju,saputnicu i sapatnicu,moj Motiv da se koprcam i borim.

Pa verovatno bi bilo svasta...
YugoS wrote:Zlatni Trougao
Nisam cuo za Zlatni trougao... Cuo sam za onaj Bermudski, kako li se vec zove i bracni... :D
Inace ima tu jos trouglova, crni, crveni....
Nedavno sam dobio titulu "Viteza Crvenog Trougla"...xaxaxax :-D
Pozrav Yugo.... :D
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sunce polako izlazi
Posts: 89
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:24 pm

Re: YugoStar

Post by sunce polako izlazi »

[quote="YugoS"]
Sto se tiche mene i Ovisnosti ili Ovisnosti i mene tu je sve,hvala Bogu,kako i treba.


Jako me raduje ovo što čitam,samo naprijed!
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Iza mene je jedan veoma,veoma rizican period.
Bio sam u situaciji kada sam uvijek padao,ako bih apstinirao ili bih pojacao gudriranje ako sam bio u "igri".

Nakon vise od dvije godine,zivot ili sudbina ili neka Sila,namjestila je da nekih 10 tak dana budem sam,bez ikakve kontrole i kocnica ali sa ne ogranicenom slobodom,lovom i svim ostalim stvarima koje bi mi omogucile nesmetano uzivanje u heroinu i drogama.
Bili su to dani,koje bi do prije dvije godine,sigurno proveo u besomucnom drogiranju.Bili su to dani i situacija kada sam dop drzao ispod jastuka,ne da bi mi neko ukrao,nego da mogu da "povucem" cim progledam.

Ovaj put je sve bilo drugacije.Ne samo da nisam pao,nego nisam ni razmisljao o mogucnosti da se malo uradim k'o co'jek.
Cinjenica da topim Suboxon i da me je samo on spasio recidiva je smjesna.Naravno da je pomoglo,ali lijecenje PAS substitucijom bez ikakvog rada na sebi,plana i ucenja nebi bas pomoglo.

U zdravlje,domacice i domacini !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: YugoStar

Post by tamarra »

YugoS wrote:Ovaj put je sve bilo drugacije.Ne samo da nisam pao,nego nisam ni razmisljao o mogucnosti da se malo uradim k'o co'jek.
:D

U odnosu na prethodne periode kad si u takvim danima "padao", kako su ti ovi dani protekli? U kakvim aktivnostima i kakvom raspoloženju? Čime si ih ispunio?
Last edited by tamarra on Mon Mar 08, 2010 9:57 am, edited 1 time in total.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: YugoStar

Post by YugoS »

Zivotom.
Malo sam vise zujao i popio kafa sa nekim ljudima koje nisam vidio godinama.
Ako tome dodamo druzenje sa raznim zenama koje me inspirisu onda je vrijeme proteklo bas onako....slatko :D .

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
tamarra
Posts: 231
Joined: Mon Nov 23, 2009 4:13 pm

Re: YugoStar

Post by tamarra »

YugoS wrote:Zivotom.
Malo sam vise zujao i popio kafa sa nekim ljudima koje nisam vidio godinama.
Ako tome dodamo druzenje sa raznim zenama koje me inspirisu onda je vrijeme proteklo bas onako....slatko :D .

:D
Onda da poželimo više slađih dana.:)
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: YugoStar

Post by klara60 »

YugoS wrote:Ovaj put je sve bilo drugacije.Ne samo da nisam pao,nego nisam ni razmisljao o mogucnosti da se malo uradim k'o co'jek.
Cinjenica da topim Suboxon i da me je samo on spasio recidiva je smjesna.Naravno da je pomoglo,ali lijecenje PAS substitucijom bez ikakvog rada na sebi,plana i ucenja nebi bas pomoglo.
E, to je to, zbog cega ja tebe izdvajam kao gotovo vec izlijecenog, Yugos! To sto kazes da bez rada na sebi i plana, slabo bi sta pomoglo. Ti odavno radis na sebi, ti pronasao uzroke, analizirao ih i ti svjesno biras zivot bez droge...Svaka cast! Iskrene cestitke i samo tako nastavi (rad na sebi, izgradnja licnosti, pravilni ciljevi u zivotu....) :thumbsup:
Sjedi-pet! Prati nastavu i ne javljaj se do kraja skolske, dok ovi s kecinama ne poprave ocjene!
Post Reply