O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:09 pm A gle xane, jedva docekala pucanje na zene
:D :D :D
Zabaci, pokri fejs, promeni temu i savete drugima obavezno deli,studiranje tudje psihologije,tu izuvas ;)
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:58 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Zna ona to ane jako dobro. Zato i serucka i napada zbog svoje nemoci. Tesko je samom sebi priznati da lazes nekome s kime zivis. I jos k tome uvijek u strahu da te netko ne prepozna i ne prokaze dragoj osobi. A sta onda napravit uz tolike godine laganja? Temelj svake veze je iskrenost pa kakva ona bila
Nemoc ne iskaljujem po drugima, tvojim princiom.ti si taj koji se kacis, ali rekoh ti jos jednom, svaki put cu ti odgovoroti, neces me svojim vredjanjima i budalastinama skrenuti sa puta
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:02 pm
Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 11:21 am
Pre nego sto das poredjenje, prvo razmisli sta poredis,za nekog ko tvrdi da poznaje zavisnost, odgovor je na nivou srednjoskolca
Znas sto ces??
Ti kad citas moje postove , ti zamisli da sam Ninoslav!! Odma ce drugu dimenziju da ima, vjeruj mi!!!
Zena!! Kamen spoticanja kod Xxxane...

Daj bre malo duha...Zavrti malo taj ringispil
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:15 pm
Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:09 pm A gle xane, jedva docekala pucanje na zene
:D :D :D
Zabaci, pokri fejs, promeni temu i savete drugima obavezno deli,studiranje tudje psihologije,tu izuvas ;)

Hvala draga

Kad zaskripi- javi

Odoh da radim
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:07 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:58 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Zna ona to ane jako dobro. Zato i serucka i napada zbog svoje nemoci. Tesko je samom sebi priznati da lazes nekome s kime zivis. I jos k tome uvijek u strahu da te netko ne prepozna i ne prokaze dragoj osobi. A sta onda napravit uz tolike godine laganja? Temelj svake veze je iskrenost pa kakva ona bila
Bravo liko, najteze je biti iskren
Normalno da je. Zato i kazem da ce Jurici biti sve ovo puno lakse iznijeti kad ima zenu s kojom sve moze podijeliti. Zeni sam sada dao da procita frajline izjave. Samo se slatko zena nasmijala vise onako posprdno bas kako frajla pokusava podlo gadati. Umjesto da stane i razmisli sta ustvari radi.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 12:16 pm
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:02 pm
Ninocka wrote: Wed Oct 09, 2019 11:21 am
Pre nego sto das poredjenje, prvo razmisli sta poredis,za nekog ko tvrdi da poznaje zavisnost, odgovor je na nivou srednjoskolca
Znas sto ces??
Ti kad citas moje postove , ti zamisli da sam Ninoslav!! Odma ce drugu dimenziju da ima, vjeruj mi!!!
Zena!! Kamen spoticanja kod Xxxane...

Daj bre malo duha...Zavrti malo taj ringispil
Zavrtela, hvataj Frajlu da ne padne,cuj hvataj,lezi da udari o tebe, ono uvlakusq do bola,da li ti se misljenje ikada razlikovalo od njenog?
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:11 pm O kakvom razumevanju ti pricas? Sazaljenje i ostale price.. Pricam sta ne bih volela meni da se desi i da mi je lakse prihvatiti coveka sa manama, nego duuuum!
Frajla,ako slucajno u sali bude nekad takva tema - ti se namrsti, nemo’ da zaboravis
Ne mrstin se nikada, rekla sam ti da mi je zao botox da sjebem
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:19 pm
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 12:11 pm O kakvom razumevanju ti pricas? Sazaljenje i ostale price.. Pricam sta ne bih volela meni da se desi i da mi je lakse prihvatiti coveka sa manama, nego duuuum!
Frajla,ako slucajno u sali bude nekad takva tema - ti se namrsti, nemo’ da zaboravis
Ne mrstin se nikada, rekla sam ti da mi je zao botox da sjebem
Oprosti, nisam to uzela u obzir
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:16 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:58 am
xxxana wrote: Wed Oct 09, 2019 10:50 am Kako Frajla izvrces sustinu, samo zato sto ti ne odgovqra,kazes nije u redu pripremiti nekog na recidive, ali ti je u redu da potpuno sokiras nekoga..
Lazni ideali na prvom mestu, budite samo ono sto mislite da se drugima dopada..
Prva volim da znam na cemu sam, nikad ne bih volela da vec izgradjeno i misljenje i zivot pobije neka takva ili slicna stvar,osecaj je bedan, ali nemate brige o tome posto sebe stavljate u prvi plan..
Zna ona to ane jako dobro. Zato i serucka i napada zbog svoje nemoci. Tesko je samom sebi priznati da lazes nekome s kime zivis. I jos k tome uvijek u strahu da te netko ne prepozna i ne prokaze dragoj osobi. A sta onda napravit uz tolike godine laganja? Temelj svake veze je iskrenost pa kakva ona bila
Nemoc ne iskaljujem po drugima, tvojim princiom.ti si taj koji se kacis, ali rekoh ti jos jednom, svaki put cu ti odgovoroti, neces me svojim vredjanjima i budalastinama skrenuti sa puta
Istina zna boliti. Pogotovo kad to cujes od mene. Nisam ja ovdje neki tvoj poslusnik koji ce zapljeskati na svaku tvoju izgovorenu pizdariju. Svakom loncu si poklopac a sama nemas kapacitet cuti kritiku upucenu tebi.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 12:24 pm
Frajla wrote: Wed Oct 09, 2019 12:16 pm
licaninsasela wrote: Wed Oct 09, 2019 11:58 am
Zna ona to ane jako dobro. Zato i serucka i napada zbog svoje nemoci. Tesko je samom sebi priznati da lazes nekome s kime zivis. I jos k tome uvijek u strahu da te netko ne prepozna i ne prokaze dragoj osobi. A sta onda napravit uz tolike godine laganja? Temelj svake veze je iskrenost pa kakva ona bila
Nemoc ne iskaljujem po drugima, tvojim princiom.ti si taj koji se kacis, ali rekoh ti jos jednom, svaki put cu ti odgovoroti, neces me svojim vredjanjima i budalastinama skrenuti sa puta
Istina zna boliti. Pogotovo kad to cujes od mene. Nisam ja ovdje neki tvoj poslusnik koji ce zapljeskati na svaku tvoju izgovorenu pizdariju. Svakom loncu si poklopac a sama nemas kapacitet cuti kritiku upucenu tebi.
Pogotovo kad to cujem od tebe?
A ko si ti meni? Jedan u nizu koji se nije izborio za sebe ali se bori za mene
Wtf?!?!?!
Post Reply