SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu May 27, 2021 9:37 pm Xxxana, smiri se, niko ne misli da imate priču, ja sam te čak pitala to i ti si mi odgovorila, on je tebe smarao, jedan smer.

A ti @Stope već počeo da nerviraš.
Slušaj, ako baš hoćeš elokventno da se izražavaš onda nemoj koristiti takozvanu "ošišanu latinicu".
Lako se na tastaturi namesti š,č,ć,đ,ž.
Ovo nije mesto gde ja moram da koristim Google, ako ti je do takmičenja ko je više esencijalan idi na Krstaricu forum, tamo bi se uklopio super, tamo se svi KURČE ko će ispasti pametniji. Teraš me da budem prosta.
Ma zezam se, sta ti je.

Koja crna "Krstarica", mene forumi ne zanimaju, ovo je jedini forum na kom sam ikad pisao, jesam u stvari na jednom za skidanje igara, filmova, muzike, dok su linkovi bili popularniji od torenta, a tamo sam pisao samo "thank you", kad nadjem sta mi treba da skinem. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1695
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

"Ma zezam se, šta ti je".
Kad si napisao prvi post, juče, između ostalog si rekao da si shvatio da si se zezao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme.
To ponovo radiš.

Drugo- napisao si xxxani da se "ne tripuje" a ti i ja smo već razgovarali u vezi značenja reči "tripovati".

Ukratko: ti kad nešto lupiš posle pokušavaš da se opereš sa "Zezam se" i "Ti si istripovan/a".

Naravno da ne znaš ulične izraze, ako i znaš što se (opet) praviš lud? Šta ti izigravaš, šta ti glumiš, šta ti pokušavaš, šta ti hoćeš? Ne svađam se, ne pada mi na pamet nego ti samo ukazujem na ponašanje koje je identično onome ko si bio.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Ja serem i ja sam mentalac, a sigurno da imam neki mentalni problem kada ti mozes da me iznerviras
Znaci, ti mi se javno izvinjavas zbog necega sto je “ispalo kako je ispalo”, a ja ne znam za sta mi se izvinjavas i sta je to ispalo, mada nije ni bitno..
Vidis, Stope, recimo Akasa tu pomisli da postoji neka prica i bude joj trulo da se mesa, a zapravo ne postoji
Akasa, cudno mi je sto u ovom “fazonu” pise javno, da mu je do izvinjenja napisao bi ga privatno, a ja i dalje ne znam o kakvom se izvinjenju radi i za sta.. i ne, Stope, ne moras objasnjavati, ne interesuje me
Akkasha Come Back
Posts: 1695
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Thu May 27, 2021 9:55 pm Ja serem i ja sam mentalac, a sigurno da imam neki mentalni problem kada ti mozes da me iznerviras
Znaci, ti mi se javno izvinjavas zbog necega sto je “ispalo kako je ispalo”, a ja ne znam za sta mi se izvinjavas i sta je to ispalo, mada nije ni bitno..
Vidis, Stope, recimo Akasa tu pomisli da postoji neka prica i bude joj trulo da se mesa, a zapravo ne postoji
Akasa, cudno mi je sto u ovom “fazonu” pise javno, da mu je do izvinjenja napisao bi ga privatno, a ja i dalje ne znam o kakvom se izvinjenju radi i za sta.. i ne, Stope, ne moras objasnjavati, ne interesuje me
Neverovatno. Xxxana ja idem da se ne bih iznervirala.
Napisala sam istovremeno kad i ti post Stopu kao čoveku, ali teško da će to vredeti. Kao i pre, sve je isto, on je identičan.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu May 27, 2021 9:55 pm Ja serem i ja sam mentalac, a sigurno da imam neki mentalni problem kada ti mozes da me iznerviras
Znaci, ti mi se javno izvinjavas zbog necega sto je “ispalo kako je ispalo”, a ja ne znam za sta mi se izvinjavas i sta je to ispalo, mada nije ni bitno..
Vidis, Stope, recimo Akasa tu pomisli da postoji neka prica i bude joj trulo da se mesa, a zapravo ne postoji
Akasa, cudno mi je sto u ovom “fazonu” pise javno, da mu je do izvinjenja napisao bi ga privatno, a ja i dalje ne znam o kakvom se izvinjenju radi i za sta.. i ne, Stope, ne moras objasnjavati, ne interesuje me
To nije normalno ako si se zbog toga iznervirala.

Objasnicu sada kad je ovako ispalo, da svi vide.

Lepo mi je ispisala nesto u vezi cigara, a ja sam tada bio u recidivu, ili tek iz njega izasao, nebitno. Znaci pitao je u vezi cigara, a nisam prijavio pad. Zesce glupo sam se osecao zbog toga, i to je cela prica i zbog toga sam joj se izvinio.

Ne mogu da verujem kako ispadne problem jbt.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu May 27, 2021 9:37 pm Xxxana, smiri se, niko ne misli da imate priču, ja sam te čak pitala to i ti si mi odgovorila, on je tebe smarao, jedan smer.
Izrazavao jesam neke simpatije prema njoj, samo javno, nista privatno i to svi znaju, pa sta, cesto mi se svidja njen mozak, haha, kako pise, kako razmislja, ali ne bas u zadnje vreme. :)

Evo i ja potvrdjujem da nemamo nikavu privatno pricu, a izvinjnje, ono kojeg je izbio ceo problem sam objasnio u prethodnom postu.

Nadam se da je gotova ova glupost.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1695
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Akkasha Come Back wrote: Thu May 27, 2021 9:54 pm "Ma zezam se, šta ti je".
Kad si napisao prvi post, juče, između ostalog si rekao da si shvatio da si se zezao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme.
To ponovo radiš.

Drugo- napisao si xxxani da se "ne tripuje" a ti i ja smo već razgovarali u vezi značenja reči "tripovati".

Ukratko: ti kad nešto lupiš posle pokušavaš da se opereš sa "Zezam se" i "Ti si istripovan/a".

Naravno da ne znaš ulične izraze, ako i znaš što se (opet) praviš lud? Šta ti izigravaš, šta ti glumiš, šta ti pokušavaš, šta ti hoćeš? Ne svađam se, ne pada mi na pamet nego ti samo ukazujem na ponašanje koje je identično onome ko si bio.
Da ja re-postujem sama sebe. Jer @Stopiliju nije jasno "kako ispade problem jbte"

Odgovori MENI na OVO, boli me uvo što me "preskačeš" ništa ja to ne doživljavam lično nego nastavljaš da selektivno odgovaraš.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu May 27, 2021 10:26 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu May 27, 2021 9:54 pm "Ma zezam se, šta ti je".
Kad si napisao prvi post, juče, između ostalog si rekao da si shvatio da si se zezao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme.
To ponovo radiš.

Drugo- napisao si xxxani da se "ne tripuje" a ti i ja smo već razgovarali u vezi značenja reči "tripovati".

Ukratko: ti kad nešto lupiš posle pokušavaš da se opereš sa "Zezam se" i "Ti si istripovan/a".

Naravno da ne znaš ulične izraze, ako i znaš što se (opet) praviš lud? Šta ti izigravaš, šta ti glumiš, šta ti pokušavaš, šta ti hoćeš? Ne svađam se, ne pada mi na pamet nego ti samo ukazujem na ponašanje koje je identično onome ko si bio.
Da ja re-postujem sama sebe. Jer @Stopiliju nije jasno "kako ispade problem jbte"

Odgovori MENI na OVO, boli me uvo što me "preskačeš" ništa ja to ne doživljavam lično nego nastavljaš da selektivno odgovaraš.
Nije bilo ozbiljne price, u kojoj nema mesta sali.

Niti sam se isprljao, niti sam se prao.

Laku noc.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Sanela, daj te kokice.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Thu May 27, 2021 9:55 pm Ja serem i ja sam mentalac, a sigurno da imam neki mentalni problem kada ti mozes da me iznerviras
Znaci, ti mi se javno izvinjavas zbog necega sto je “ispalo kako je ispalo”, a ja ne znam za sta mi se izvinjavas i sta je to ispalo, mada nije ni bitno..
Vidis, Stope, recimo Akasa tu pomisli da postoji neka prica i bude joj trulo da se mesa, a zapravo ne postoji
Akasa, cudno mi je sto u ovom “fazonu” pise javno, da mu je do izvinjenja napisao bi ga privatno, a ja i dalje ne znam o kakvom se izvinjenju radi i za sta.. i ne, Stope, ne moras objasnjavati, ne interesuje me
Xano, pusti.
Post Reply