Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Ima li nade za nas ???

Post by YugoS »

Svaka cast !
:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

YugoS wrote:Svaka cast !
:D

Hvala Yugo, radim na tome :wink:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cH0oUP_Iud4[/youtube]

:heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Evo i ja malo da se javim ...
Nema puno nekih noviteta..
Iz dana u dan prolazim kroz neke raznorazne probleme "normalnih ljudi" ..
Ljubavni problemi- cimanje, muvanje, raskidi, prekidi, započinjanje, prekidanje...
Prijatelji, drugari i to- slažu me, pa provaljujem, pa se nerviram, pa me jure da im "oprostim" sranja koje prave a misle da neću saznati .. dečurlija!
Pare- nema para koliko treba a troše se, pa sad aj ti glavom kroz zid, ili nadji način da napraviš veće pare ..
Porodica, kuća- pokušavaju na 101 način da me izlude i da završim u nekoj instituciji, sve mi se čini, a ja trpim li trpim sve dok ne puknem, a onda u bukvlanom smislu grizem i otkidam delove tela, dok slušam u pozadini uzvike " nisi ti baš sva svoja" :-D

Tako da nešto pokušavam malo i sa neta da se skinem, redje odlazim i na fb i bilo gde, a pokušavam da sam što više napolju, muvam se kroz neke nove mase ljudi, ispijaju se kafe, dogovaraju izlasci.. Popije se malo ali sve je to po meni oke skroz ..

Volela bih da nadjem način da ovaj moj mozak malo profunkcioniše pa onda gledam da malo i čitam, pogotovo na engleskom, to mi održava pažnju na text, jer mi je inače čitanje smor, šetam i tako ..
Radim na sebi kako znam i umem, jbg ..

Eto tako nekako..
Pozdrav svima od mene i.. to :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

120.gif
120.gif (8.05 KiB) Viewed 1951 times
Ova riba me tako asocira na mene.. Onako samo po izjavi više nego fizički (suze i to) ..
Pre sam toliko toga želela, htela, težila ka mnogo čemu ..
Sada, kada je prošlo toliko vremena i sve je nekako ostalo isto kao ni nisam nikada ni atom snage uložila .. Nemam snage više !!!!
Mnogi će reći - mlada si, ovako onako .. Mogu i ja to da kažem drugome, to je najlakše, ali isto kada toliko uložiš sebe a ne uspeš .. Ne znam .
Sad me boli uvo. Šta bude, biće.
Ako igde odavde odem, otići ću, ako ostanem, ostaću. Boli me uvo.
Ovo gore se odnodilo na moj povratak u rodni grad ...
Od 2002god, od kako sam stigla svu snagu trošim na to da se vratim .. Ali bila, maloletna, nisam imala nikoga ko bi me dočekao gore, mama kukavica ne sme nigde sama sa mnom .. I tako ostadosmo ovde kao dve najveće budale ..
Ne mogu reći da je to konkretan razlog zašto sam se ja navukla na dop (ne mogu da kažem "počela drogirati" jer je to počelo mnogo pre svega...) ali sigurno da je imalo ogroman uticaj !!!
To isto ne znači da krivim kevu za sve to, nego .. jbm mu mater.. Sudbinu, vreme, situacije, život, šta ja znam šta ...
Sve u svemu, meni dosta !!!!! Ne mogu više stvarno .. Odavno sam potpuno izgubila snagu za to !!!
Sad keva kao "jel hoćeš ovo, jel hoćčeš ono.." .. Ma neću ništa bre !!!
Baš me briga .. Hoćemo li otići, hoćemo li ostati.. Kad ćemo otići, gde ćemo otići .. Ko će ići a ko neće ..
Hoće li to biti sa Rokom, ili sa njom.. Ove jeseni ili sledećeg proleća ..
Ma sve tako, gomile pitanja sa kojima me moja draga mama svaki dan izludjuje po 3.000 puta !!!

Kontam ja da ona sad hoće da zna šta i kako dalje i sad valjda kao ona napokon hoće da preduzme nešto.. Ali ja NE MOGUUUU !!!
Stvarno mi je sve jedno .. Baš me briga !!!
I, nije to samo neka kontra, vraćanje dugova njoj iz prošlosti i šta ti ja znam šta (bar ja mislim da nije?), nego ono, stvaaaarno ne mogu više!!!
Evo sad radim, zaradjujem platu, svaki dan kuća-posao, pa vala dosta od mene !!!

Etc.. istresoh se malo :lol:

Poz svima ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: Ima li nade za nas ???

Post by MAKI »

Ako si se ti nama istresla..i neka si ! :) :) :) Procitah ovih tvojih 30-ak strana i evo ti jedan predlog jer NEMOZE DA TE BOLI UVO ZA SVE !!! Na primer prosetaj pored okeana,oseti miris soli,dotakni talase,pesak..onda zastani i pogledaj zalazak sunca... Mozda ces tako uspeti da osetis znacenje i velicinu svega sto mislis da ti nedostaje,svega sto je u tebi i izvan tebe a sto nisi u stanju da vidis,ni shvatis. Mozda ce ti samo jedan trenutak divljenja dati snage za neki novi pocetak u sadasnjem trenutku,jer to je sve sto USTVARI postoji. Samo onda kada prepoznas stvaralacku moc svojih misli-misli koje vrlo lako mogu biti ispunjene ljubavlju i zivotom,bit ces svesna svoga totaliteta i moci ces krenuti nepazljivo u sjajni beskraj..!!!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Kao prvo, hvala ti što si me pročitala..
A drugo.. Može veruj mi..
Nekad je to najbolji način za preživeti i preskočiti neke situacije i periode u životu ..
Ja mislim da ja ovaj jedino tako mogu jer ću u suprotnom POLUDETI!!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Boban »

PsyTechGirl wrote: A drugo.. Može veruj mi..
Nekad je to najbolji način za preživeti i preskočiti neke situacije i periode u životu ..
Ja mislim da ja ovaj jedino tako mogu jer ću u suprotnom POLUDETI!!!



Bezati od situacija koje ti prave problem u grudima ne mozes.Stice te iza coska i moraces se suociti kad-tad,bolje to ucini odmah jer ce se toga nakupiti pa ces malo poludeti kao ja,nece ti biti dovoljno istresti se.Pozdrav i svako dobro.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

"Malo poludeti", to mi je već pomalo poznata definicija :D
Jbga, ne mogu svi biti normalni, valjda mora biti i nas "ludih", da bi ovi drugi znali da su normalni.. Tako nekako.
Otpozdrav i takodje sve naj naj ....
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Evo i ovde da napišem koju reč..

Sad gledam ovaj naslov moje teme "Ima li nade za nas???' ..
Sećam se, kada sam postavljala ovu ispovest da sam mislila (možda čak i verovala) da je odgovor NE!
Mislim da to nikad nisam na glas izgovorila (da sumnjam u mogućnost izlečenja/zalečenja) ali svakako da baš i nisam mnogo verovala ..
Ali sad nekako kako vreme prolazi.. Verujem da IMA NADE i da se MOŽE TO SVE samo ako se dovoljno jako bori za to..
Nije lako!! Ko kaže da jeste - laže..

Tako da, i dalje se naravno ne drogiram heroinom, ali me privlači sve mimo njega..
Volim travu, speed, exere.. Naravno povremeno a ne bolesno kao što sam nekada volela dop..
To me možda malo i zabrinjava jer, svesna sam ja da se sa jedne ('lagane') droge vrlo lako prelazi na drugu i sve tako do.. dopa!!!
Blokatorre i dalje pijem pa šta mi bog da..
Ako sam budala, drogiraću se ponovo svim tim govnima i tako ću i umreti, a ako nisam uspeću da se izborim dalje kako sam i do sada..
Pa, videćemo šta ću već uraditi ..

Veliki pozdrav braći i sestrama zalečenim narkomanima ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Re: Ima li nade za nas ???

Post by taranta »

IMA NADE ZA SVE pa tako i nas, izvini VAs :)
Između dva zla ne biram ni jedno!
Post Reply