CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Guta_Retas wrote:[p.s ne ljuti se sto ja to ovako a iako se naljutis vjeruj mi da me bas nije briga sto se ljutis i sto ces mi slozit ko zna sta sve na kamaru...ja znam da ti ne mislim zlo i znam da sam u pravu.
Hehehehehe ma neka si mi rekao, čuj da se ljutim ..
Nema zašto kad znam da si u pravu ...
I naravno danas je već bolje, a ono je bilo trenutno (lažem - trajalo je jedno 1-2 sata) ..
Sve u svemu hvala na dobronamernim rečima, svi mi imamo loše momente i vremena uopšte, ali moramo naučiti kako izaći na kraj sa njima..
Svako od nas pojedinačno pa tako i ja ..
I zato bez uvrede, ali ne računam previše na msn razgovore, niti razgovore uopšte.. Iako možda grešim jer su me recimo 2-3 razgovora sredila full sinoć i to baš od par ljudi sa ovog foruma kojima se i ovim putem zahvaljujem i izjavljujem da vas volim najviše na svetu celom :smt041 PDT_Love_10 :smt059

Draguljče... :heart: PDT_Love_18 :heart:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

osecam se sjajno,ceo dan s jagnjecom brigadom,pivo,marihuana....malo jadno jagnje,i tak'
.........dobro sam se proveo........razmisljao sam ..... mozda treba da se vratimo prirodi svi....koji kurac radimo za papir(novac) kada sve ima napolju...raste~mrda,samo treba pokupiti.....debilana,urbano i to'

aj uzdravlje......
cucla cucla cuclica
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 23, 2009 10:07 pm, edited 1 time in total.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Ako uzmemo u obzir da je danas odvratni utorak inace moj peh dan,dobro sam .

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

YugoS wrote:Ako uzmemo u obzir da je danas odvratni utorak inace moj peh dan,dobro sam .

:D
Kako je to imati "peh dan" ??? :lol:

Što se mene tiče, danas je skroz oke..
Popravljam se u svojim očima !!!
Radim stvari za koje mislim da su pravilne i to mi baš prija!!!

Vršim pedagogiju na mladje naraštaje :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by YugoS »

Ma taj "peh dan" je vezan za jednu ogromnu glupost koja se zove sujevjerje.
Inace sam pun tih majmunluka od obaveznog obuvanja desne carape,desne cipele,desne ove-one....isto tako nikad se ne sisam ponedeljkom ili ne sredjujem nokte utorkom i tako to.
Nisam bas preopterecen,ali sam opterecen.

Ali Srijeda je moj dan.
Zasto bas srijeda? Nemam pojma.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

YugoS wrote:Ma taj "peh dan" je vezan za jednu ogromnu glupost koja se zove sujevjerje.
Inace sam pun tih majmunluka od obaveznog obuvanja desne carape,desne cipele,desne ove-one....isto tako nikad se ne sisam ponedeljkom ili ne sredjujem nokte utorkom i tako to.
Nisam bas preopterecen,ali sam opterecen.

Ali Srijeda je moj dan.
Zasto bas srijeda? Nemam pojma.

:D

Jooooooooooooj, show sa tobom :D

Ja baš ništa nemam sa nikakvim danima ..
A znam za ono -
ne treba nedeljom šiti, prati veš,
uveče brati cveće
crna mačka i to ..

Ali to mi uvek bilo manje-više (više više nego manje :-D ) smešno i nekako bzvz ..

A gde ti najde još i redosled obuvanja čarapa i ostalo :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Osjecam onaj slatki umor...
Zadovoljno!
Potpis.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by paramparcad »

napicio sam solidnu gradju tela...vise nego zadovoljno...to su vrlo retki trenuci zadovoljstva samim sobom i naravno vrlo kratki...sutra cu se ponovo iz pocetka pitati cemu sve ovo :)
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Jebiga. I ja razmisljam da se zaletim do teretane, samo da se oprobam. Tacno cu danas otici. Necu se forsirati.

Sad sam vadio krv u domu zdravlja. Srednjoskolac ispred mene se izvrnuo kad su mu zabili iglu u venu... Hahahhahaah.

A moglo bi se prije svega toga uspjesno izvrsiti samoubistvo. Da lijepo ubijem sam sebe. Takav je dan. Siva dosadna kisa curi iz hladnog mrtvog neba, a nada tiho umire za brdom... Kazu da je bas bio ovakav dan kad je Silvija Plat gurnula glavu u rernu. Ista ova kisa je padala onda kad je Hemingveju sinula ideja da sebi prosvira glavu. U ovim meteoroloskim uslovima Gavrilo Princip je oduzeo zivot austrougarskom kralju.

Znate li da muski primjerci koale i iguana i komodo zmajeva imaju po dva penisa ?

Imam film Australija ispred sebe. Kazu da traje tri sata. Kad ga pregledam, odoh tovariti tegove na sebe.

Pozdravljam.
Post Reply