CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

sunrise wrote:Moram priznati da se jako dobro osjecam....kuc kuc u drvo
Ja se ,majke mi,mnogo radujem sto se ti istinski dobro osecas,a najvise bi mi bilo drago da ti vise nikad ali nikad ne padne na pamet da SAMO JOS JEDNOM U ZIVOTU...Taj crv je tu i ostaje za ceo zivot,a covek treba biti jebeno jak da odoli iskusenju :-*
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

a,ko ti je to fucking rekao? nikad vise u zivotu?
dobro sam,necu i ne jedem govna,i nemam namjeru ali mozda hocu.....i opet cu sa time izaci na kraj....
nemojte mi neke diskusije jer necu odgovarati
ali
tek kroz tatu i njegovu borbu za zivot sam shvatila kako je to vrijedno i koja govna mi jedemo i nema potrebe za to....moj otac mjesecima nista ne jede....imao je zadnju fazu raka,negdje u grlu,ne znam prevesti jer zivim vani....ali jebeno zadnja faza....dok je bio u bosni oni su ga vec pokopali....mi smo ga doveli u austriju....dusa mi place kad se sjetim kako su ga kemo i zracenje spalili....i ja ga mazem kremom a on,ne place ali suze mu idu koliko ga sve boli....vec 6mj ne jede,samo sonda....sad raka nema
i necu jesti govna,imam i ja dijete i necu.....tek kad vidis kako se netko muci zadrzati taj zivot a mi sve,ajde jos,jos jace,jos vise,udri....ma necu...imam i ja razlog zasto ne a odjebite sa tim jebenim podrskama i sta ja znam vise kako se zove.....
svatko treba sam znati ako zeli i ako ima smisla biti tu...meni je neki dan ujak poginuo na motoru,jos me dusa boli za njime....a sta mi radimo?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Srce
Posts: 24
Joined: Wed Oct 26, 2011 9:21 pm
Location: Germany

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Srce »

sunrise wrote:a,ko ti je to fucking rekao? nikad vise u zivotu?
dobro sam,necu i ne jedem govna,i nemam namjeru ali mozda hocu.....i opet cu sa time izaci na kraj....
nemojte mi neke diskusije jer necu odgovarati
ali
tek kroz tatu i njegovu borbu za zivot sam shvatila kako je to vrijedno i koja govna mi jedemo i nema potrebe za to....moj otac mjesecima nista ne jede....imao je zadnju fazu raka,negdje u grlu,ne znam prevesti jer zivim vani....ali jebeno zadnja faza....dok je bio u bosni oni su ga vec pokopali....mi smo ga doveli u austriju....dusa mi place kad se sjetim kako su ga kemo i zracenje spalili....i ja ga mazem kremom a on,ne place ali suze mu idu koliko ga sve boli....vec 6mj ne jede,samo sonda....sad raka nema
i necu jesti govna,imam i ja dijete i necu.....tek kad vidis kako se netko muci zadrzati taj zivot a mi sve,ajde jos,jos jace,jos vise,udri....ma necu...imam i ja razlog zasto ne a odjebite sa tim jebenim podrskama i sta ja znam vise kako se zove.....
svatko treba sam znati ako zeli i ako ima smisla biti tu...meni je neki dan ujak poginuo na motoru,jos me dusa boli za njime....a sta mi radimo?
Jesam li te razdrazila,nesto pogresno napisala? :-( Izvini,to mi nije bila namera,izvini.Sigurno si milijardu puta procitala isto ono sto sam ti i ja napisala......Za tvog tatu mi je zao,jer je i moj jako bolestan i znam kako to boli.Moj je tata dole u Srbiji i svako malo cim ga nema po dva dana,ja se uznemirim,da nije mozda dosao kraj ;/
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

Izvini,nisam te citala i nisam ljuta na tebe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

@Srce, dobro dosla na forum.
Eto, ovde imas materijala za citanje do nove godine, a opet sve se svodi samo na jedno.
I od gandze covek moze da flipne.
Srce wrote:A najbedniji su oni koji sami duvaju.
cemu ovo? :)
ja jedino tako i mogu da varim...hehehe u drustvu pocnem da paranoisem previse, kad sam sam onda mi opusteno...To je znak da treba da prestanem da varim, omatorio sam za to... :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by malic »

Gile wrote:Pa Lena, dobro dosla u klub. A to sto mislis da nisi dzanki, veruj mi jesi. Ako neko vise voli vutru od svega to sam ja, jeste da bas i ne mora da znaci da ces preci na nesto jace, ali pokusaj to da minimalizujes maksimalno. Jer nije bas za tebe, a i sa tim godinama... A verovatno ces i doci u iskusenje kad tad i onda cao.
A da ne pricam o posledicama pusenja itd...
Mozes i ti to bez toga, verovatno imas nekog strejt decka, pa sa njim sestro provodi se, zezaj, ali bez ikakvih stimulansa. Mlada si i zivot je pred tobom.
Zelim ti svako dobro.
Poz :wink:
Bio jednom jedan direktor,imao oko 50 godina,neku manje,probao namerno H. da nesto nekom dokaze i sada odavno nije ni direktor,a ni ziv.
Delio ga je jedan trenutak,da li da uzme ili ne!
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

frka, frka, frka, frka, frka, aaaaaaaaaaaaa. Disi duboko, gledaj nature channel.... :smt009
Jurim rep
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

frei nakon 2 tjedna...opet dobro dok me tudja sudbina ne rastuzi
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by nanii »

sunrise wrote:frei nakon 2 tjedna...opet dobro dok me tudja sudbina ne rastuzi
A ja se danas baš tako osjećam..................ma drama težak dan, još uz ovu pucnjavu po Sarajevu, zaustavljanje saobraćaja......terorizam.......

A bila sam danas u metadonskom centru, imali smo neki sastanak sa doktorima gore i sretnem jednu curu koja je strašno propala otkad sam je zadnji put vidjela, sva prljava, nikakva i još je neko tako prebio, ma pod je očistio s njom.................baš me pogodilo. Ona kaže da je pala iz auta i sva se onako trese kad priča.........ma užas, pomislim, ko zna kroz šta je ona prošla i kako joj je teško...
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

nanii wrote:
sunrise wrote:frei nakon 2 tjedna...opet dobro dok me tudja sudbina ne rastuzi
A ja se danas baš tako osjećam..................ma drama težak dan, još uz ovu pucnjavu po Sarajevu, zaustavljanje saobraćaja......terorizam.......

A bila sam danas u metadonskom centru, imali smo neki sastanak sa doktorima gore i sretnem jednu curu koja je strašno propala otkad sam je zadnji put vidjela, sva prljava, nikakva i još je neko tako prebio, ma pod je očistio s njom.................baš me pogodilo. Ona kaže da je pala iz auta i sva se onako trese kad priča.........ma užas, pomislim, ko zna kroz šta je ona prošla i kako joj je teško...
Strašno! :(
Post Reply