suprug ovisnik

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: suprug ovisnik

Post by vudd »

diacetilmorphin wrote:Da i ja dodam nesto iz svog iskustva. Kad bi mi neko davao kilu kokaina ,a da ne mogu prodat nego samo konzumirat, ili gram heroina, uzeo bi heroin. Slazem se sa Masacreom u potpunosti.
da da...to je ta poznata narkomanska skromnost
kad bi ti neko dao,a?ccc
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

vudd wrote:
diacetilmorphin wrote:Da i ja dodam nesto iz svog iskustva. Kad bi mi neko davao kilu kokaina ,a da ne mogu prodat nego samo konzumirat, ili gram heroina, uzeo bi heroin. Slazem se sa Masacreom u potpunosti.
da da...to je ta poznata narkomanska skromnost
kad bi ti neko dao,a?ccc
Ima dosta navedenih primjera i metafora , koje neki ne shvachaju...ovakvo izdvajanje pojedinih rijechi iz konteksta rechenice, chime se bitno mijenja njezin smisao, neprimjereno je u svim sluchajevima kada za to ne postoji suglasnost osobe chiji se izrichaj za to koristi....to predstavlja povredu te osobe i korektnog nachina promidzbe....
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: suprug ovisnik

Post by vudd »

misliš, izdvajanje pojedinih riječi sa moje strane nisu u redu sa tvoje strane,jer je diacetilmorphin promicao ogromno iskustvo sa njegove strane???
ako je to tako uradjeno s moje strane,te šteti promidžbi s vaše strane ,ja se s moje strane izvinjavam vama s vaše strane,ma kojoj god strani to odgovaralo ili ne.
prijateljski pozdrav s moje strane
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

vudd wrote:misliš, izdvajanje pojedinih riječi sa moje strane nisu u redu sa tvoje strane,jer je diacetilmorphin promicao ogromno iskustvo sa njegove strane???
ako je to tako uradjeno s moje strane,i pridonsi šteti promidžbi s vaše strane ,ja se s moje strane izvinjavam vama s vaše strane,ma kojoj god strani to odgovaralo ili ne.
prijateljski pozdrav s moje strane
Nije ogromno iskustvo, ali svoje iskustvo koje je obrazlozio primjerom....primjer ne stavljajuchi ga u rang sa stvarnoshchu...takodjer prijateljski pozdrav... :wink:
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: suprug ovisnik

Post by vudd »

ja nisam lik iz stvarnosti,pa sam mu silovao promidžbu.i šta sad? :)

ok je masacre...jedva skontah,ali skontah...nemogadoh drugojačije

topli pozdravi iz sunčane Jugoslavije
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: suprug ovisnik

Post by sunrise »

mogu reci da ste zabavni
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: suprug ovisnik

Post by diacetilmorphin »

vudd kakvo ogromno iskustvo spominjes? reko sam iz svog , a ne iz ogromnog iskustva. i to je bio banalan primjer kojim hocu reci koliko je meni kokain bezvrijedan u odnosu na hors. Preporucujem ti da procitas koju knjigu pa ces shvatit sta je metafora. I dicis se nekim narko iskustvom kao da je to neka pozitivna stvar. Pitam se imas li kakvog iskustva u normalnim stvarima.
diacetilmorphin
Posts: 72
Joined: Thu Sep 15, 2011 2:09 am

Re: suprug ovisnik

Post by diacetilmorphin »

malo sam razmislio o ovome sto sam napisao. Smatram jako glupim svadju i vrijedjanje na forumima. Svi su neke mudonje kad vrijedjaju sa stotine kilometara udaljenosti. Preferiram rasprave uzivo, tako da bih se zelio izvinuti vuddu sto sam ga indirektno nazvao nepismenim.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: suprug ovisnik

Post by sunrise »

ma moze vudd sa time na kraj

nego uspjeli ste zenu otjerati......

dop,koka....nekom trava.....nekom sex....nekom cigara.....
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: suprug ovisnik

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sunrise wrote:ma moze vudd sa time na kraj

nego uspjeli ste zenu otjerati......

dop,koka....nekom trava.....nekom sex....nekom cigara.....
Kako se navalilo na bjelo ..uff...sve zbog toga jer uvjek postoji da bude gore, u ovom sluchaju sam spomenuo heroin i odma se to protumachilo na svaki svoj nachin:npr. ja bi reko da dok sam probo heroin da mi je kokain bio nishta, nikakav problem ko ''kamilica''...Pa bi ispalo da dajem doznanja da kokain nije nikakav problem, zanemarivajuchi moju prichu o ovisnosti o kokainu i kasnije heroinu...Iskreno meni je problem heroin i morfij, a kokain na koji sam bio navuchen mi je prestao biti droga, njega iz svojeg iskustva mogu uzet ponekad i ne stvara mi problem, jedino mi moze stvorit problem dok se vratim iz komune i kad ga uzmem, da me povuche natrak uzimanju heroina...Shto mi je potvrdilo dvoje ljudi, koji su zavrshili program u komuni i igrom sluchaja bi uzeli kokain, pa bi si drugi dan vech kuhali dop pod mostom...Kokain je opasna droga, samo se iz moje priche kod uzimanja kokaina, dogadale stvari ko npr. lakshe sam uz njega zavrshio shkolu, lakshe sam bio s ljepim i teshkim djevojkama jednostavno su mi sva vrata bila otvorena...Bio sam na njemu skoro 2god., da sam nastavio imo bi velike probleme, trebale bi mi sve veche kolichine i sve vishe novaca, poshto bi mi bila sva vrata otvorena, vjerojatno bi moro se bavit kriminalnim radnjama zbog novca i svog jakog samopouzdanja koji mi je davo, na kraju bi se psihichki, financiski unishtio i sebe i sve oko sebe, tako nakraju ispadnu oni koji nastave s njim, a da nemaju ni za grijanje platit...Ali to se meni nije dogodilo jer je to prekinuo heroin koji me je zarobio do kraja zivota i sama pomisao na njega(evo upravo sad pokushavam uzet zrak)bi me toliko uznemirila da sam samo na jednom bez ikakvog povoda samo sam ga se sjetio i sjeo bez vozachke u auto i do jednog mjesta kod splita iz varazdina(500kilometara) da bi uzeo 1g, ali sam uspio po putu prodat zlatni nakit, tako da sam uzeo vishe...Shta je to se dogodilo u glavi??Jednostavno me nishta nije moglo zaustavit ko da je neshto ushlo u mene i nema shanse da bi me moglo ishta zaustavit, srce mi je imalo valjda 150 otkucaja u minuti...Shta se to dogodilo?? Bio sam se taman vratio iz komune nakon 1mj., nisam imo fizichke krize, chito sam knjigu i samo na jednom bumm!!!Bacio knjigu, nagnuo se i uzimo punim pluchima zraka uz to skovao plan, samo uzeti heroin i to je to bilo!!!(jednom sam gazio bicikl 40km.isto za dop)Zvao sam na pola puta da dolazim, chak i riskiro moguchnost da nechu nabavit, riskiro voznju bez vozachke, uzeo staroj zlato i auto bez znanja...Kad sam jedva stigo poshto sam fulao par skretanja, nasho se kod neke crkve s dilerom i otishli u njegovu kuchu, jer se trebalo chekat, a meni nije bilo to bash u korist, pa je izvadio iz ladice slozen gun, i dao mi, riskiro sam zivot jer sam se gotovo predoziro, ko zna kolko je on stavljo dopa, a kasnije dok su prestale tochkice pred ochima bljeshtat i poslje hladnog tusha do kojeg me dovukao i stavio glavu u kadu i ledenom vodom me razbistrio malo...Kasnije je doshla roba koju sam pred jutro vidio, jer sam prespavo cjelu noch, krenuo oko 14h dosho u 21h i vratio se doma drugi dan popodne, majka nije imala prjevoz za posao nisam joj se javljo niko nije znao gdje sam, ali to upshte nije bilo vazno, uvjek postoje gore stvari, mislio sam si shta sad to sam uradio nemogu vrjeme vratit mora se prihvatit takva situacija kakva je, nakon nekog vremena to neche biti vishe vazno...Da ne duljim koje su rasprave bile zbog auta..Uglavnom nakon par dana dok sam se prisjetio tog shta sam uradio, nije mi bilo jasno od kud mi samo pomislit na tako neshto, a kamoli uradit?!!! toliko toga riskiro!!!...Znam da za kokain nebi tako neshto riskiro...Pomozi muzu da se izljechi od kokaina i da ne posegne za nekom drugom drogom, shto su ovisnici skloni raditi, pogotovo heroin jer on me skoro 2puta ubio, gdje sam zbog predoziranja zavrshio na hitnoj...Kokain che ti muza teshko psihichki unishtit, ako ga nastavi uzimat i samo chesh patit, budi uz njega i daj mu podrshku, ako se zeli ljechit, jer imam ''prijatelja'' koji je isto navuchen na bjelo, tolko je psihichki rastrgan, paranoichan, anksiozan chak spava s pishtoljom pod jastukom, jer svugdje vidi neku urotu protiv njega, da su svi protiv njega...Nadam se da che tvoj muz prestat s tim, teze che ako je imuchan i moze troshit na bjelo ko i ovaj momak kojeg sam spomenuo, ali svakako sam siguran da che sve na kraju dobro zavrshit... :wink:
Post Reply