Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by PsyTechGirl »

A ukratko ??
Hmh.. Teshko je to sazeti u par rechi..
Recimo - bes, neozbiljnost, neshwatanje welichine i ozbiljnosti problema, pokushaj da postanem swoja i nezawisna??.. Swega po malo ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by eldineca »

PsyTechGirl wrote:Prwo.. Osnowna shkola.. Secam se, prwi put kad sam probala gandyu.. Bila sam 6. i druyila se sa 8macima.. I to je bilo woooow.. Jedno weche tako blejimo klasika, wec se uweliko pushilo, a owa dwojica (osmaka)zapalili dzox .. Narawno dwa "super hiper extra drugara".. I kao - hocesh ti? Ja kao hocu/necu/owo-ono.. I kao aj daj dim-dwa da porbam samo.. Tako ja uzela dwa - tri dima i napushila se kaaaaoooo krawa.. Secam se njih dwojica su meposle nosili kuci, a ja sam uwezbawala kako da izgledam normalna, da udjem, kaszem "dobro weche", a zatim i "laku noc" .. Swe u swemu, kewa me prowalila u fazonu da sam ili pila ili duwala, a ja sam joj ujutru rekla da sam se naduwala i da mi je bilo jaaaako loshe.. Josh ce ona kao "e dobro, ja znam da ti swe morash da probash, eto probala si i owo, grozno je, nadam se da necesh wishe??", ma reko "neeee" (ni sluchajno :lol: ).
Swe u swemu to je bio moj prwi susret sa drogom i nikada ga necu zaborawiti.. Newerowatno, secam se bash swega kao da je juche bilo.. I lokacije i tih likowa (iako ih sad nisam widela bar nekih 7god) i osecaja.. Ma swega se secam!!
Swe u swemu, to narawno nije bio zadnji put.. Ne secam se kad je bio sledeci, ali se secam da je bilo mnooogo lepshe.. I onda malo po malo, znate wec kako to ide.. Preshlo je nekako u neku "normalu".. Wishe nije bilo toliko strashno ..
E onda je bio onaj period prepushawanja i BUP! - nestalo traaaaweee.. Tako da se nakom nekih 1-2 meseca apstiniranja (pre chega sam pushila, po nekoliko komada na dan) pojawio i jedan jaaaaako dobar drug sa dop-om.. I reko, shto da ne, daj da i ja probam to sranje.. Probala, i bilo super .. Sedeli, gledali tw (neki film na dvd-ju), stondirali.. Ma milina bozija :lol:
I posle tako lepog iskustwa, ja pametna (narawno bez ikakwog razmishljanja, reko "daj da i sutra organizujemo owako neshto, bash je bilo dobro" :lol:
I tako mi organizowali i sutra i prekosutra i nakosutra.. I jbg, bash je bilo lepo :lol:
Tako da, sad kad wratim film, bar shto se dop-a tiche, pojma nemam zashto sam pochela da ga uzimam, sem shto mi je bilo "leeeepoooo" .. A trawu sam definitiwno pochela da pushim da bi i ja bila "najjachi lik u kraju" ..
I eto tako nekako, malo u temi, malo wan nje, isprichah wam i ja neshto .. :-D

eh sto me potsjeti na osnovnu,hehehe drago mi pravo,ono sjetiit se,je sam imo nesto slicno u petom ono rat bio a mi se ustekamo u skolsku salu,i ono opletemo po cigarama i sintelanu,cisto radi fola,eto ga tako je ustvari pocelo
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by eldineca »

usput taj tvoj potpis ima veze sa mojim pvim susretom sa heroinom,a nema veze s njim i nemogu a da ga ne primjetim,tako malo pise a puno govori
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by PsyTechGirl »

eldineca wrote:usput taj tvoj potpis ima veze sa mojim pvim susretom sa heroinom,a nema veze s njim i nemogu a da ga ne primjetim,tako malo pise a puno govori
Ima weze, a nema weze.. ? Pa shta mi ti to prichash ?? :-D
Da, malo pishe a jako mnogo gowori............
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by vudd »

Zona Sumraka wrote:isto Tile i onaj njegov Reks Luks, kako se vec zvase...pa jel' ti spasio zivot? :D
Ma jok...Ja ga zgazio :-D
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by PsyTechGirl »

vudd wrote:
Zona Sumraka wrote:isto Tile i onaj njegov Reks Luks, kako se vec zvase...pa jel' ti spasio zivot? :D
Ma jok...Ja ga zgazio :-D
Hahahahahahahahahahahahahaha !!!!!! Jaooooooooj, ludog li choweka ... Pa kako si to uspeo, moooooooooj ti ? :)
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by vudd »

PsyTechGirl wrote:
vudd wrote:
Zona Sumraka wrote:isto Tile i onaj njegov Reks Luks, kako se vec zvase...pa jel' ti spasio zivot? :D
Ma jok...Ja ga zgazio :-D
Hahahahahahahahahahahahahaha !!!!!! Jaooooooooj, ludog li choweka ... Pa kako si to uspeo, moooooooooj ti ? :)
:) uf,nesmijem ovde...jebace mi majku oni iz udruzenja za zastitu zivotinja.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by sjelena »

vudd wrote: Ma jok...Ja ga zgazio :-D
Image
User avatar
FeyPSt
Posts: 31
Joined: Mon Jan 19, 2009 3:51 pm
Location: Split

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by FeyPSt »

Kod mene igra ona na krivom mistu u krivo vrime.
Imala san niti napunjenih 13god.slavilo se kraj srednje škole s ekipon koja je bila uvik dosta starija od mene,ponudili -uzela,i nastavila.Nema tu neke velike matematike.
Evo primjer naj.prija iz srednje koja je znala da san na dopu,odlucila je povuc jednu vecer malo, ko sami smo kod mene,hrpa filmova,grickalica-jadna nije prestala povracat cilu noc-i više nikad nije uzela,a dala san joj ma ni 20kn da povuce.
A meni se svidilo odma ma koja muka, je prvi dan jer san se odma ufurala,al ona lipa muka...a kasnije je normalno to prišlo u potrebu,ka faca san(a raspadan se),a i skidalo mi je komplekse,jer sam ih imala dosta prije dopa, samo ih nisam bila svjesna,dop mi je ukaza na njih.
Da nisan sa 13 izgledala ko da iman 17,možda mi ne bi ponudili,a evo danas mi daju 22-25,kad ja u 30,koja parodija,a i nije,dop nas baš nekako "konzervira".
A danas san se opet dala upetljat u mrižu iz dosade,nema posla,nema ekipe,svaki dan isti,doduše imam momka kojeg volim al evo zbog -ebenog stezanja remena,i s njim se sve više svađam,obitelj me pozdravi,iman samo starog i brata.
Nekad stvarno poželim da mi je mater živa,u pubertetu kojeg sam provela pucajuci se nisam je šljivila a sad kad iman toliko pitanja nema je,šteta,mislin da je i to pridonilo bar bokun mom vracanju dopu,ona mi je ostala ko jedina normalna prija što sam imala,a više je nema. ](*,)
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by Zona Sumraka »

dop nas baš nekako "konzervira".
ih, ma pajdo ti je jedna od najcuvanijih "beauty secrets"...konzervira, kako da ne...ako smatras natrulu sardinu privlacnom...
Post Reply