"Djavo u malom pakovanju"..I PANDURI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

..
Last edited by cokapeace on Fri Sep 28, 2007 2:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

..
Last edited by cokapeace on Fri Sep 28, 2007 2:19 pm, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Si ti vec bila kaznjavana? Imas kakav uvjet otvoren? Cudi me tvoja godina i to sto joj se veselis jer si ocekivala 3god. Da bi netko dobio tri godina ili cak godinu dana je malo vise toga potrebno od nesto rekla-kazala. Sta je tocno bilo, ako ti se da napisi nesto o tvom slucaju
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

..
Last edited by cokapeace on Fri Sep 28, 2007 2:20 pm, edited 2 times in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

nije mi i dalje jasno, zasto i ti, on je taj koji je i osudjen i koji im je bio zanimljiv, ti iako si zivjel asa njima i nesto vidjela ili znala vi ste supruznicci ili zivotni partneri, i ako je on odredjene tsvari preuzeo na sebe, to je to. Koju si ti imala ulogu u toj organizaciji?
Mislim da je tvoj slucaj malo jednostvaniji i laksi nego sto si ti mislis, normalno je da te strah i da se brines ili sekiras kako kaze moja baka, no imas pravo potraziti savjet advokata koji je mozda bolji od tvog. Ne zadovolji se jednom godinom ako vec nisi napravila sranje. Biti godinu dana unutra je too much dugo vremena a pogotovo za tebe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
IZA
Posts: 74
Joined: Wed Jun 13, 2007 9:18 pm

Post by IZA »

e coko..sad me podseti na dan kada sam i ja prvi put bila uhapshena i privedena u stanicu milicije :-D

Sad mi je to smeshno ali tada ..ma i tada mi je bilo smeshno iako sam popila takvu shamrchinu x2... :oops:


Sedim ja u kolima sa svojim tadashnjim (buducim-trebao je tek da mi postane momak) i njegovim drushtvom i svojom drugaricom u kolima u parku..

I Taman pripalili top...Kad intreventna iza nas upalila duga i kad su prileteli majko moja...njih 6..."SVI NAPOLJE" KAD SU POCHELI DA URLAJU..majko moja nisam znala shta me je snashlo..Odmah nas razdvojishe i propitivanje kao i batinanje je pochelo..samo moja drugarica nije dobila po "tamburi" jer je slagala da je maloletna...


Mene neki klempavi odvede u dzip i pit me ko je prodavac: ja kao- Ma ne znam ... Ljudi kad mi je prilepio dangu milila sam da me neko fotografishe jer sam samo blic videla...i tako josh jednom..BLIC !
Tu sam pukla i pochela da galamim ...-Shta se bre bijesh ..rekoh ti da ne znam...Pandur-Marsh napolje iz kola...

Ja izadjoh taman da vidim kako mi drugara maltretira drugi pub..

Shta radish ..duvash?

Drug -Ma jok bildujem :lol:

Pandur-koliko dizesh ?
Drug -160 kg.. :-D :-D :-D

I tako ..izuvali smo se i skidali na ledenoj Decembarskoj kishici...(nisu nam dali da obuchemo jakne)

I u neko zlo doba oko 02:30 ujutro nas privedoshe u stanicu..
Postrojishe nas tamo ko ratne zarobljenike...

Dodjoshe inspektori i pitaju -Jesu li vas tukli ?
Mi -Ma jook :(

I moja drugarica pametna kaze-jesu ..nju su tukli ..pokazujuci prstom na mene...
Ja kao-Ma nisu bre!

Inspektor-Ko te tukao?

Ja -Niko!
Ode inspetor a ja sam lepo chula kako Interventash preti mojoj drugarici da ce ako zucne -VISITI NA DRVETU!!! :shock: :o

Onda interventash pozove mog druga(bildera) kod inspektora i kaze mu-Ajde reci koliko dizesh..

Drug kaze- 160 :lol:

Pandur -Jeste chuli ..? 160... al` se prvo doobro naduva !!!:-D :lol:




I eto...

Ja sam bila u sluzbi svedoka... I skoro nisam mogla da izvadim lichnu kartu jer su mi lupili fiktivnu adresu.i prvo sam morala da se javim sudiji koji vodi sluchaj pa sve ostalo...

MAjko moja ..odem ja u Palatu P. kad taj sudija/sudinica vishe tu ne radi nego da ja idem u specijalni sud da je trazim...


I tako smo se smejali da sam bila u specijalnom sudu...

jedva izvadih lichnu kartu...

A sluchaj se josh oteze...3 god.
Ove barabe -taj bivshi i drug otishli za Espanu...

Sa tom malom nisam u kontaktu..i eto.. :lol: :lol: :lol:


Zayebana nasha milicija ..Prvo BIJE onda PITA!

Da nije smeshno bilo bi zalosno :roll:
Image
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

jednom smo jedan frend i ja duvali na tramvajskoj stanici a ja ubijena od dopa i duvke. valjda je netko od susjeda vidio te su oni pozvali pandure. dosli su i samo nas stavili i auto a mi smo im sve sto smo imali bacili na pod u auto i normalno nisu nista nasli. Dok su njega odveli u drugu prostoriju ja sam nesto htjela pitati ribu a jezik mi se zaplece, ne mogu stajati na nogama kad ona govori tipu "i ovi dvoje nemaju nista a pogledaj nju kako izgleda". Kad su nas pustili vratila se ja da ih pitam di tamo ima autobus ili tramvaj a tip meni "setaj, setaj, mozda ces doci sebi"

pitam se ko je naso nasu drogu? :roll: i koga su okroivili za nju ili su se oni pocastili?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Halid ili Halid
Posts: 30
Joined: Wed Jun 06, 2007 11:39 pm

Post by Halid ili Halid »

...
Last edited by Halid ili Halid on Mon Sep 17, 2007 11:12 pm, edited 1 time in total.
IZA
Posts: 74
Joined: Wed Jun 13, 2007 9:18 pm

Post by IZA »

Ma to mi svi kazu ..trebala si da ga tuzish..

MA nisam ni dokaze imala..da je hteo da ima svedoke tamo bi me pred svima shljepnuo ali nije...

A da se kachim ..ne pada mi napamet..oni su gori od mafije..

a mafija radi-mafija ne spava!!!

:x
Image
IZA
Posts: 74
Joined: Wed Jun 13, 2007 9:18 pm

Post by IZA »

sunrise wrote:jednom smo jedan frend i ja duvali na tramvajskoj stanici a ja ubijena od dopa i duvke. valjda je netko od susjeda vidio te su oni pozvali pandure. dosli su i samo nas stavili i auto a mi smo im sve sto smo imali bacili na pod u auto i normalno nisu nista nasli. Dok su njega odveli u drugu prostoriju ja sam nesto htjela pitati ribu a jezik mi se zaplece, ne mogu stajati na nogama kad ona govori tipu "i ovi dvoje nemaju nista a pogledaj nju kako izgleda". Kad su nas pustili vratila se ja da ih pitam di tamo ima autobus ili tramvaj a tip meni "setaj, setaj, mozda ces doci sebi"

pitam se ko je naso nasu drogu? :roll: i koga su okroivili za nju ili su se oni pocastili?
ma uzeli i dali svojim dilerima.. da prodaju ! hehe :lol:

banda
Image
Post Reply