CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

I ja danas sa ekipom palim na jezero na Zelengori sa stapom na ramenu. Prava stvar. Cak i bez pive :).
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Ja sam super!
cucla cucla cuclica
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by bojanol »

Pecanje se pretvorilo u takmičenje u ispijanju rakije, vina, piva i pelinkovca. Smazali smo kilometar kobase i naravno, ništa nismo upecali (nismo bili jedini). Volim ta druženja, uvek upoznaš nove likove i svi su prokleto opušteni. Sledeće nedelje idemo na drugo mesto i tako redom.....
Opasno sam naložen na pecanje.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Super! :D
Pada kisa i vani je tmurno, ali ja se osjecam dobro!
Sta je rec! :D
Potpis.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Joooj, ja bih sad zaspala... jedva sam jutros ustala. Treba mi odmor od vikenda :) Ali, nema odmora dok traje obnova...
adro7
Posts: 4
Joined: Wed Nov 12, 2008 8:39 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adro7 »

malo umoran, ali zadovoljan :D
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

bojanol wrote:Pecanje se pretvorilo u takmičenje u ispijanju rakije, vina, piva i pelinkovca. Smazali smo kilometar kobase i naravno, ništa nismo upecali (nismo bili jedini). Volim ta druženja, uvek upoznaš nove likove i svi su prokleto opušteni. Sledeće nedelje idemo na drugo mesto i tako redom.....
Opasno sam naložen na pecanje.

ovo mi se svidja.....


ja sam divno........slep od ljubavi i dalje!!!

postao sam margarin.....za mazanje na lebac' idealan....Hm....koliko ja mogu da budem dobar i fin~sam se sebi cudim.
cucla cucla cuclica
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

Neki dan je jos jedan tip overirao u gradu,poznajemo se od prije dok sam se i ja dopao.Bas ovih dana razmisljam o njemu i svemu tome.Bio je 2 ili 3 puta u komuni i nazalost iznova se vracao svome blatu.a ja evo par godina sam cist,imam koliko toliko sredjen zivot u odnosu na nered koji sam prije zivjeo.Taj tip nije nista gori od mene,ali eto meni se posrecilo.Danas imam zivot a mogao sam veoma lako da ga nemam.Pa ovih dana razmisljam kako covjek treba biti zahvalan na tome.Lako se zaboravi proslost i uziva u buducnosti,a ne treba tako.Treba se uvjek sjetiti blata u kojem sam bio da bih znao kako sutra.OSJECAM SE HAPPY JER SAM ALIVE I MOGU ZIVOT UDAHNUTI PUNIM PLUCIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Guta_Retas wrote:Neki dan je jos jedan tip overirao u gradu,poznajemo se od prije dok sam se i ja dopao.Bas ovih dana razmisljam o njemu i svemu tome.Bio je 2 ili 3 puta u komuni i nazalost iznova se vracao svome blatu.a ja evo par godina sam cist,imam koliko toliko sredjen zivot u odnosu na nered koji sam prije zivjeo.Taj tip nije nista gori od mene,ali eto meni se posrecilo.Danas imam zivot a mogao sam veoma lako da ga nemam.Pa ovih dana razmisljam kako covjek treba biti zahvalan na tome.Lako se zaboravi proslost i uziva u buducnosti,a ne treba tako.Treba se uvjek sjetiti blata u kojem sam bio da bih znao kako sutra.OSJECAM SE HAPPY JER SAM ALIVE I MOGU ZIVOT UDAHNUTI PUNIM PLUCIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lepo rečeno...
A šta kažeš na to da možda i ti otvoriš svoju temu, tj započneš ispovest ??
Lepo bi bilo čuti još jedno iskustvo ..
Veliki podzarv tebi, samo napred i dobrodošao :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

Uhhh .. Mene nešto glava boli, ni sama ne znam ni zašto, ni kako .. Ali je ružno!
Sve u svemu, sad ću (ako uspem da se nateram) pod tuš i u udobni, čisti, mirišljavi krevet na spavanje..
Nema ničeg lepšeg i prijatnijeg od toga ..
Samo se treba za početak pokrenuti kao i u vezi svega drugog ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply