CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

super

radim
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

pucam po šavovima, jednom neko napisa ovde...
Ideš negde na doček?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

winston85 wrote:pucam po šavovima, jednom neko napisa ovde...
Ideš negde na doček?

idem do Trga. vodim K da slushamo Olaha Vincea.
a Van Gogh ćemo slušati s prozora.
još neki drugari sa sitnom decom, klopa, cuga i Rock n Roll!!


ti?
oćeš da se pridružiš?
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by selma »

Sutra Europa!Radooost! :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Nikako se ne osećam pijem ubedjen sam antidepresiv koji me navodi na bizarno ponašanje i još mi produbljuje OKP i povrmeno sam jako besan pre par dana sam saznao da bivša sa kojom nisam više od dva meseca 21 juna nije bila u Starčevu sa kumovima to mi j elično njena kuma rekla, gde je bila nemam pojma da je nšto čemu trebna da se radujem nije. Pa zar treći mesec pa moguća prevara i zašto kad je seks objektivno fantastičan bio . Nikada neću razumeti žene koliko mi je pomoglo da počnem da je prezirem lagano umesto emocija koja su još uvek bile priusutne do skoro. Razmišljam da joj vratim svoju patnju da i ona malo oseti a to je da joj kolege u sudu vide jednu našu poprilično dugu akciju na disku. Osvetoljubivo ali me strašno vuče bol za bol, sramota za sramotu...ne znam kao da se lagano raspadam nikada gore nemam nigde ni da odem i kad bih hteo i malo mi j emuka od svega starog društva nema novo se nije ni formiralo i ko zna da li će i kada ja sam malo na svoju ruku, besan sam ponekada da bih rado izazvao tuču u autobusu kao danas kada sam kenjao jedno 10 minuta dvojici tipova zaštop stoje kod vozača da ne mopže da se prodje, prokleti nekulturni srbi niste ni za bliski istok a kamoli evropu, šta ćete tu koji moj kurac kao da vozač ne zna da vozi bez vas ili da ste pičke pa mu se nabacujete mada možda ste i od onih što šetaju na prajdu medjutim pametni ljudi ništa vide budala agresivna, spremna sijaju oči pa misle ma pusti ga u kurac što je i pametno jer bi garant došlo do tuće a ja bih sada sedeo mirnu noć u stanici policije.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Jbg Dragance znas i sam da ta dva lika nisu kriva.Prilicna monotonija te obuzela...Mozda ce biti bolje posle Nove godine ako budes vukao neke poteze.Pozdravljam te


Ja sam prilicno ok,slusam Pink Floyd zadnjih dana.Ma...U sustini svi imamo sranja ne dorogirali se ili se drogirali.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

@7474, neću nigde ići. Kod kuće mi je sasvim dobro :D i poprilično sigurno :-D
Inače sam i ja neurozan ali šta sad..kull 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Ovo mi je Ana poslala na FB, pa eto da vam kopiram:

Ja na forum nikako ne mogu ući sa svog kompjutera. Nemam pojma šta bi moglo biti? Mogla sam ući sa laptopa, ali on je u kvaru :(
Tako da ne dolazim i pravo mi je krivo što ne mogu.
Ja sam još uvijek OK, ne radim ništa naročito, klasika - izlazim, uživam, pare koje sam prije bacala na gudru trošim na fine stvari - garderobu i štikle, i tako... ;)
Nisam recidivirala nijednom (kuc, kuc).
Nije baš sve bajno, tražim pos ao negdje u kafiću kao konobarica ili šankerica (po mogućnosti, a i babysitting je OK), ali ovdje svi zapošljavaju kuma, brata, rođaka, prijatelja, ujku, tetku, zaovu... Još kad si bivši junkie... Ma daj. A da ne napominjem da sam milion puta sposobnija i spretnija od pola ovih što su upali na rad preko štele.
Sjedimo momak i ja neki dan u kafiću i posmatram konobaricu... Nijednom nije promijenila pepeljaru, stol pun onih praznih ambalažica od šećera i vrhnja, ni čaše ne zna ispolirati. Ali jebo to, bitno je da ona ispuni križaljku do kraja (trudi se, ali ne zna i ne može jer je glupa i nepismena :P ), a mušterije ko šiša!
Naravno, spomenuta gospođica je od gazdinog sina jedinca djevojka, ah, tko bi rekao! :D
Ali neka!
Snaći će se Ana prošla je ona i gore! :D
Pozdrav tebi još jednom i pozdravi mi i one ublehaše puno!

P.S. Ustvari, slobodno ti copy-paste ovo. :)
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by saša-ex »

Srecan Bozic, svima koji slave...
SAMO CEO ŽIVOT...
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dete svemira »

Hvala takodje...
Prijatno Badnje vece,noc i Bozic sutra...
Hristos se rodi...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Post Reply