CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

P.S dok je sve u vezi funkcionisalo kako treba uopšte nisam bio pun k(h)emije čak nisam pio ni terapijski rivotriol ni bilo koji antidepresiv. Ne misliš je možda da je sva ta K emija možda b lagi i slabouspešni metod da se savlada taj bol koji moram da priznam osećam. Ma šta ja pričam nekome koga verovatno niko nij eni startovao nikada
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

Ne znate vi narkomani koja je tuga tezgaroska... :D . Ne da ti raja da ides kuci, brrrr, da se najezis od muke :axe:. Ako je neko svirao za pare, tacno zna o cemu pricam....
Jurim rep
dragance72

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by dragance72 »

Preoštar sam bio ali zaista mislim da je zasluženo sumnjati da neko može da ima emocije? zaista nije lepo da ne kaćžem nešto gore a pri tome se ne poznajemo lično. Ne znam...neću ništa više da kaćžem stvarno sam se osetio uvredjeno i uzvratio istom merom mada nisam trebao, pogrešio sam.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by selma »

Ljudi, sretni vam praznici!
Živi bili u novoj godini.... :)
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Anabela11
Posts: 115
Joined: Tue Sep 14, 2010 9:02 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anabela11 »

2010.je bila,makar za mene ruzna godina. Umrlo je dosta poznatih ljudi(Momo Kapor,Milorad Pavic,ovo su samo neki),dosta se prirodnih katastrofa desilo i uopste svet je sve ludji i ludji.Nadam se da ce 2011-a biti bolja!
SRECNA NOVA GODINA!
nirvanai
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Svima koji slave ovaj praznik, tj. rodjenje Hristovo prema gregorijanskom kalendaru meka im je srećno i berićetno ove godine kao i dogodine... samo, veselo i taj rad 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by selma »

mnogo bolan tancaš winstone :D
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

osećam se sranje jer je prošla ponoć a ja se nisam ni istuširao ni dovoljno napio nit prirpemio za PONEDELJAK-Bećarski Svetac, što bi rekli Sremci i Sremice..

kako li ću pregurati SUTRA!?!? to me sada jebe..
još je i nedelja pred NG. biće belaja!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by winston85 »

Prežive li drugar?
NG.big dil.. opušteno... 8)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by 7474 »

winston85 wrote:Prežive li drugar?
NG.big dil.. opušteno... 8)
ne znam da li sam preživeo al sam postigao novi rekord.. radio sam 35 sati!!!! ladno sam prespavao na poslu! nas četvorica. kad smo završili posao (oko 2 ujutro), skontali smo da je lakše da prespavamo tamo, nego da gubimo vreme na odlazak kući i povratak na posao.
bilo je zabavno. napravili svako sebi krevet od kutija i koječega i upalili kvarcnu peć, pa je bilo ko na kampovanju, uz vatru.

inače, nama je nedelja pred NG baš big big deal!
ni malo opuštreno.

kakav si ti? kad se vidimo?

pozzz svima!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
Post Reply