SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Pozdrav Stope, zbog cega ti je mesecni ban dobro dosao?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Sto je lep i sjajan pun Mesec ove noci...

Cao Xxxana. Ne bih bas da deteljisem, ali mogu reci to da mi je boravak na formu u tom periodu bio cisto gubljenje vremena. Prica je odlazila, bar sa mnom, sve dublje i dublje u dubioze i nerazumevanje, da sam se i sam kanio da batalim pisanje, ali mi se nije dalo. Dobro je sto me je Sanela odstranila...

Kako si ti? Je l' treniras? Jesi implementirala plan o prestanku koriscenja rivotrila?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

StopBup wrote: Wed May 26, 2021 10:23 pm Ne bih bas da deteljisem
Razumem.. Detaljisi o crnim kosama
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Wed May 26, 2021 8:53 pm
StopBup wrote: Wed May 26, 2021 6:47 pm Nego čitao sam kad si pisala o svom pokojnom dečku iz mog grada. Sećam se od ranijeg tvog pisanja njegovog imena i nadimka, pa nešto povezujem. Možda sam ga znao. Da on nije bio 1983.-e, da nije imao crnu kosu, i da li mu je glas nekako bio polu-grub?
Tvoja pitanja i interesovanja su zaista neverovatna.
Zamisli kad i mene iznenadi! Ono...koji k...😂
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Wed May 26, 2021 10:44 pm
StopBup wrote: Wed May 26, 2021 10:23 pm Ne bih bas da deteljisem
Razumem.. Detaljisi o crnim kosama
ahahahahhshahahasaa
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Wed May 26, 2021 9:48 pm Pozdrav Stope, zbog cega ti je mesecni ban dobro dosao?
Ja sam mislila da je onaj ban "po starinski" (nekad bilo...tada nisi mogao ni da čitaš, jedino da odeš kod nekog druga kući, pa sa njegovog compa da se prijaviš)

S'obzirom da je mogao i sve je čitao, znači da je na forumu "visio", manje ili više nego pre, nebitno.
Uglavnom je "visio", već došao sa pripremljenim pitanjima.

Ban u tom slučaju nikako ne može da mu bude "dobrodošao". Da je mesec dana bio totalno odsečen e onda bi stavio prst na čelo, ovako- vidiš i sama, tek je ušao i odmah počeo da lupeta.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Wed May 26, 2021 10:44 pm
StopBup wrote: Wed May 26, 2021 10:23 pm Ne bih bas da deteljisem
Razumem.. Detaljisi o crnim kosama
Hajde, ipak ću ti odgovoriti malo detaljnije.
Kao što sam rekao već, nisam ovde gubio vreme, u onoj totalnoj konfuziji koja je izbila i trajala. Posvetio sam se sebi, svojim konkretnim problemima, provodio više vremena u realnom društvu, ovde mi se uz onu atmosferu koja je vladala, to prosto nije dalo. Fizički sam se aktivirao, opuštao se uz knjige i muziku, mnogo manje visio na internetu. Shvatio definitivno da ovde treba iskulirati, a ne se nastavljati na gluposti koje se pišu i o tebi samom, jer su one u najvećoj meri posledica stanja onih koji ih pišu, a ne tvog stanja. Plus kao što smo već svi primetili, ovde zna naročito da bude teško nešto ispraviti, jer se ne vidimo ni ne čujemo, niti se znamo, pa priča lako ode gde ne treba, a ako se nastavljamo, ode u p.m.
Znam da sam i ja sam delom kriv, što je ovde izbila glupa atmosfera, jer moja reč ovde nije bila besprekorna, znači nisam pisao kako jeste, prećutao recidiv, bavio se nebitnim stvarima, prečesto odlazio u zezanje kad za to baš i nije bio trenutak, itd, no polako.
Tokom bana, imao sam dovoljno vremena da razmislim, i shvatim gde je stvarno bio problem u komunikaciji ovde, a što je bitnije, okrenuo sam se sebi.
P.s. Hoćeš li mi odgovoriti šta sam te pitao?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

StopBup wrote: Thu May 27, 2021 9:54 am Tokom bana, imao sam dovoljno vremena da razmislim, i shvatim gde je stvarno bio problem u komunikaciji ovde, a što je bitnije, okrenuo sam se sebi.
P.s. Hoćeš li mi odgovoriti šta sam te pitao?
U kakve rebuse ti upadas..
Gde je bio problem Stope?
Ti i tvoja konfuzija
Malo se drogiras, pa si u konfuziji i tako u krug od dana
? / ? / 2018 tvojoj konfuziji nema kraja
Smem li da pretpostavim da je tvoja konfuzija i problem komunikacije bila?
Pokusavam ga se resiti, pocela da treniram nedavno i nije mi to neka prednost u odnosu na sve
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu May 27, 2021 12:54 pm
U kakve rebuse ti upadas..
Gde je bio problem Stope?
Ti i tvoja konfuzija
Malo se drogiras, pa si u konfuziji i tako u krug od dana
? / ? / 2018 tvojoj konfuziji nema kraja
Smem li da pretpostavim da je tvoja konfuzija i problem komunikacije bila?
Pokusavam ga se resiti, pocela da treniram nedavno i nije mi to neka prednost u odnosu na sve
Jasno je kao dan. Da, od moje konfuzije, to jest neiskrenog pisanja je sve pocelo i nastao je problem u komunikaciji.

Pisacu detaljnije uskoro, mislim ne o komunikaciji, vec o problemu. Imam sad svoje razloge, zasto je bolje to da priceka.

Pisao sam svoje iskustvo sa rivotrilom, secas se verovatno. Ja sam ga koristio oko mesec dana, mozda malo krace, svo vreme zajedno sa bensedinom, a bensedin sam nastavio i 10-ak dana posle rivotrila.
Spusti na pola mg, i ne bi trebalo da bude vecih problema pri prekidu, narocito sto ga ne uzimas dugo.
Gledaj da to reses sto pre, odradilo je to tebi sta je imalo.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Odgovorila sam ti, savet nisam trazila, niti mozes da me shvatis da bi mi savet dao
Na pricu te niko ne tera, da bi to najavljivao i opravdavao
Post Reply