Dark World Of DarkAngel....

Ovo je mjesto na kojem možete slobodno otvoriti svoju dušu i podijeliti svoje emocije s nama.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

:D
Last edited by DarkAngel on Tue Mar 20, 2007 11:22 pm, edited 1 time in total.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Jos uvek puno tame i bola, ali za razliku od tvojih ranijih pesama, ovde se nazire tracak svetlosti, nada i odlucnost. :smt038 :smt023 :smt038
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Dark ova pesma crvenim napisana,tako je dobro napisana,prethodne su isto jako dobre ali ova me je ostavila bez texta....nisu ti pesme vise onoliko mracne aili su zastrasujuce...i izadji iz te pecine napravi taj korak, i pogledaj oko sebe da vidis lepotu onog spoljnog sveta koji te ceka i lepotu tvog grada,na leto kad zazeleni sve uzivaj u lepoti svakog suncanog jutra pa i onog koji nije bas suncan ali daje neku car,svaku promenu koju vidis to je nesto novo za tebe....prosetaj svojim gradom pogledaj ono sto nikad nisi primecivala,osvrni se oko sebe...nema pecine i nema jebenog praha koji tobom moze da upravlja ako ti to ne zelis,ako zelis mogu ja da upravljam tobom,ako zelis moze bilo ko da upravlja tobom pa i crni mrak,pecina i jebeni prah...

Ti nisi takva i nisi rodjena da pecina bude dom,ti imas svoj dom i imas ljude koji te vole i imas svoj grad imas toliko dara za mnogo stvari....iskoristi to...zapocni svoj zivot iz pocetka i "ne okreci se sine"! Drzi se Angel jer sad prestaje ono Dark,drzi se i ne pustaj ni po cenu zivota,ako to mozes ti si uspela u svom lecenju,napravila si uvalicu i svoje skloniste od zla i duboke rupe koja te vuce da sama skocis u nju...kad ti dodje vreme u rupi ces biti ali sada ti vreme nije!!!!!!!! VOLI TE ZVRLE :heart: :heart: :heart: :smt056 :smt058
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

EH, Dark, pa ti me ovaj put rasplaka.
Ovo je pjesma zivota. Ma kako se cinila slicnom predhodnim, ovo je ipak ODA ZIVOTU .
Slabasan krik postojanja, ali ipak KRIK !



....Ostavljam te u pecini i palim te pomesanim osecanjima
gledam ka Suncu cistim pogledom
dok iza mene ostaje samo magla...


Da, ovo je ipak pjesma koja slavi tvoje radjanje, tvoj cisti pogled, pjesma koja pusta sunce da je obasja...
Divna je.
Nadam se da si ok, da si jaca od kriza ... Nemoj da te one obeshrabre. One ce biti i proci, a tvoj zivot je ono sto ce teci dalje, i to onako kako ti odlucis.
Pisi, nema te.
User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Lepo, samo ne mislim da heroinu treba pevati pesmice... pozitivne, ili negativne... mislim, nije zasluzio :-)
Zasto mu pridavati znacaj?

Drugi put napisi recimo "Oda poslasticarnici", "Balada o piti sa vishnjama" ili tako necemu sto itekeko zasluzuje razmisljenje... ;-)

Salim se ja malo :-D , ali i ma tu nesto... ko o cemu, baba o ustipcima :D :wink: :?
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Post by mise en place »

Dark eto samo da primjetim da ti je bilo "dobro na odmoru"ili tako neshto.....osjeti se
i hey,ljepa si kao i ljepe pjesme sto pishesh!
samo taj rad


pozdrav,srchan


mise
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Thanx ljudi! Eto sta odmor moze da ucini, pukne me inspiracija! :-D
Dracula, sta da ti kazem, ja bas mislim da sam toliko godina provela sa heroinom, i da je toliko grama proslo kroz moj nosic i da je toliko izunistio sve sto je mogao, bio prisutan u mom zivotu i da je zasluzio jednu pesmicu, moza naslov ne odgovara ali tako je...
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Dinela nije jedina koja je pustila suzu....i ja sam :!: :cry: Samo pisi....znas da imas veliki broj citaoca koji te vole i koji ce da te podrzavaju dok ne riknu :wink: :D :-D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Suze su morale poteci jer svako je sebe u toj pesmi pronasao,ja sam se u proslost vratila kada sam je citala....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

:D
Last edited by DarkAngel on Tue Mar 20, 2007 11:23 pm, edited 2 times in total.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
Post Reply