RUSI RESAVAJU STVAR

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by darla »

kad bih znala da nikad vise necu pomislit na heroin dala bih i troduplo vise!!!!
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by oci boje meda »

pepeljuga84 wrote:
Ali ako je tebi super,meni je još bolje jer sve je individualno....ljude izleči i Drajzerova ukoliko žele da se izleče,i daju sve od sebe u tom pravcu.
Mislim, nema te blokade koju ne možeš probiti kako tako,ili terapije koja će ti 100% izmeniti život(samim tim i tebe),i nema te procedure koja će učiniti sve a da ti ne radiš na sebi,i da se ti ne boriš uporedo.
U to sam sigurna.
ok sa ovim se apsolutno slazem, kao i sa onim sto je sanela rekla. nemam pojma, meni su zaista pomogli, i to ne samo da su me skinuli, nego ne umem to objasniti, jednostavno sam drugacija, kao pre svega....i stare navike su se nekako izgubile, cudno je sve to...na psihoterapiju ne idem, dobro mi je i ovako...a i citav obrazac ponasanja se promenuo sam od sebe....mozda sam ja samo imala srece, ili si ti jedna od retkih kojima nisu pomogli, ne znam.u svakom slucaju, steta ako ti nisu pomogli sto si pukla tolike pare, ali je super i jos bolje sto si sad sama uspela, to je jos veci uspeh..ali isto tako sam zadovoljna i sa ovim sto su meni rusi uradili.za mene je to cudo.
budi ok, i samo guraj..pozdrav i raskoraku
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by Tužna »

darla wrote:kad bih znala da nikad vise necu pomislit na heroin dala bih i troduplo vise!!!!
hehe
Condor2009
Posts: 2
Joined: Thu Jul 23, 2009 11:16 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by Condor2009 »

Malo pre sam pisao nesto za neku kliniku rusmedik. Ali evo jos jednod sranja. Ono sto oni rade je cista glupost. Ali se samo nadam da su malo bolji od idijota u rusmediku, unistili su mi ortaka. I sada kome da se zali. Sve je to sranje. Naplate i dovidjenja, kao urade cudo za 15 dana. I lik uzeo odma kad je izaso kokain (a ima zastitu na sve) i bato radi li radi... Pazite kome dajete pare
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by oci boje meda »

jbg.izgleda da nekom pomognu nekom ne. treci mesec ide, ne pomisljam na dop., najduza i jedina prava apstinencija za sve ove godine..
ali prihvatam i da nekome nisu pomogli.mozda sam imala srece, ne znam, ali znam da ne bih prestala da nije bilo njih.i vecno im hvala za to
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by YugoS »

Cao T.
Sta god bila istina,meni ja pravo drago sto si dobro!

Cujemo se ovih dana!

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
agent-ns
Posts: 5
Joined: Wed Aug 19, 2009 9:12 am
Location: Novo Selo

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by agent-ns »

zdravlje nema cenu
inace trosio 2000e na smece(dop) mesecno i u zadnje vreme je isao stalno speedbool i nisam video izlaz
otisao na pomenuru kliniku u zemun ne na full tretman al imao sam i te znojne procedure koji ti pomazu da lakse predjes psy krizu
+implant.................. da kucnem u drvo dobar ,guram ,znam da ce biti jos bolje
a zelje nema
ko oce nek veruje ko nece nemora
a kontam da ljudi koji pricaju lose o klinikama da su i dalje na smecu-heroinu i da su dalje neodlucni

imam 3 prijatelja koji su u rusiji (moskvi) bili tamo je tretman isto 6000e
ne da nepomisljaju na gudru nego su totalno novi ljudi

ps:moje neko misljenje ipak cu malo vise verovati ruskim psihijatrima koliko got za neke to bila sarena laza ,
nego nasim ppsihijatrima koji te skoro odma guraju na tim-metadonsku terapiju to je smesno ljudi


pozdrav i pamet u glavu
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by saša-ex »

Znam trideset ljudi (bukvalno) koji su bili u Rusiji i ni jedan se nije izlecio. Ruska metoda nije nikakvo cudo nauke. Da jeste, dobili bi Nobelovu nagradu. Radi se o prostoj blokadi receptora. Koja sama po sebi nije dovoljna, ako nema dodatnog psihoterapeutskog rada. Sama od sebe narkomanije ne prolazi. Dobio si neko vreme, nema crva i zelje, na tebi je kako ces to vreme da iskoristis...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
agent-ns
Posts: 5
Joined: Wed Aug 19, 2009 9:12 am
Location: Novo Selo

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by agent-ns »

@sasaex
Znam trideset ljudi (bukvalno) koji su bili u Rusiji i ni jedan se nije izlecio.................sta reci za ovo nego beograd je cudo ja nemam drigih reci..bez ljutnje

Pomenuo si psihoterapeutski rad , da naravno svakom je potrebn razgovor i dobro uvek dodje svakom ko je krenuo da se skida.
kazes,Radi se o prostoj blokadi receptora, mislis da je samo to u pitanju ???
A posto osporavas ruski rad aj mi reci sa cim to rusi rade mentalne blokade(inekcija u vrat) i sta se tim postize posto vidim da si upoznat sa tim???????
Mislim stvarno ne mogu da verujem da i dalje neki misle da se bolje razumeju u narkomaniju od ljudi koji su na lopate izlecili narkomana i narkomana , nekazem bilo je dosta slucajeva kad su i pogresili tj nisu ih izlecili ,ali koliko znam prvi su uveli detox tj skidanje fizicke krize putem detox-a e mislim da je to veliki prvi korak ,mozda za nekog i nije, a ne samo detox nego ima tu jos stvari ....
Svaka cast tebi ako si se uspesno izlecio na ovaj ili onaj nacin ali moras shvatiti da mi svi nismo isti i da svako od nas ima razlicitu i psihu i depru(ko je ima) itd...
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by oci boje meda »

pa to i jeste dobro...sto nema crva i zelje i mozes to da iskoristis kako bi radio na sebi...naravno da ne mozes izaci sa klinike, reci to je to, kraj, i nista ne raditi.ali dobijes vreme. ja sam bila preslaba, i nisam mogla da se izborim sa zeljom, sada napokon mogu da radim na sebi.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
Post Reply