darla

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: želi li itko citati moj zivot u nastavcima?

Post by jana »

Nisam,darla,ali imam djete koje je kao i ti,zaglavilo u taj svijet ,i sad se cupa.Ja zelim citati tvoj zivot u nastavcima i zelim poduprijeti tvoju borbu,na bilo koji nacin koji je prihvatljiv za tebe.Ja znam da je tebi sada tesko.Prva tri mjeseca je vrlo tesko.Da li te boli stomak?Da li su ti emocije gore,dole,sto bi rekli,kao na ringispilu?Ne mozes da spavas,znam,place ti se,isla bi nekuda ,i sve u svemu,nije ti lako.Voli te teta Jana,i drzi mi se.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

darla

Post by darla »

.
Last edited by darla on Thu Feb 25, 2010 5:52 pm, edited 2 times in total.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: želi li itko citati moj zivot u nastavcima?

Post by jana »

Guraj,mali covjece!Bit ce i nalazi,pa ces imat jasniju sliku.Najvaznije je da ti promjenis ugao gledanja na problem.Pa,ubo se otac na iglu,pa sta ces sada.Najvaznije je doci u situaciju da vidis da to sto se desava nije bezazlena igra.I hepatitis se lijeci,a od HIV valjda ce te i Bog malo sacuvati.Pa,da nije Njega,gdje bi nas sve bilo,kakvi smo svi gresni.
Je,moje djete se cupa.Nekad bolje,nekad gore,ali u osnovi se cupa.Kako vas je tesko voljeti,samo da znate,a mora vas covjek voljeti da bi nasli puta i izasli iz takve situacije.
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

darla

Post by darla »

,
Last edited by darla on Thu Feb 25, 2010 5:53 pm, edited 2 times in total.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: želi li itko citati moj zivot u nastavcima?

Post by jana »

To je samo jedna pogresna ulica,i nikako da iz nje izadjes.Niko nije kriv,ni sto nemas mamu,ni sto imas tatu,nema tu nekih uzrocno posljedicnih veza.To se dogodi,i onda tragamo zasto se dogodilo,ali prvo moramo da izadjemo iz slijepe ulice.Eto ,ti si izasla,pa korak po korak,malo po malo,guraj.Bez strucne pomoci ,ne mozes,to ti je rekao i Boban,a tata ce ti pomoci da dodjes do strucnih lica.
Je,darla,ja sam kao yoyo,sto kod nas kazu klovn,ljuljam se ljuljam,ali se ne predajem.Mice se nesto,mukotrpno,ali se mice.Nije bilo lako iz mojih uslova i u mojem konceptu strategije borbe ,nista ,bas nista nije lako.Vec sutra moze opet da bude recidiv,i ujeo vuk magarca,ali mislim,da je ona principalna kriza i sa mojim djetetom prevazidjena.Dok se suradjuje sa lijecnicima,dok se ustaje ujutro raditi,dok se imitira normalan zivot,pa makar kako tesko,gura se.
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: želi li itko citati moj zivot u nastavcima?

Post by jana »

Jesi li mi ziva ,darla?Kako guras?
Pozdrav iz Otawe!
snezan rakic
Posts: 6
Joined: Tue Jun 02, 2009 1:27 pm

Re: želi li itko citati moj zivot u nastavcima?

Post by snezan rakic »

Pocita sam sve sto si napisala i ti i drugi,postavljas sebe kao krivca nisi ti krivac niti je iko drugi,nego se to tako desilo valjda ce jednog dana da sve bude ok,PUNO SRECE TI ZELIM U BORBI SA TIM
OBJAVLJUJEM RAT DILERIMA DROGE SMRT NJIMA A ZIVOT NORMALNIM OSOBAMA KOJE NISU KRIVE ZA TO STO SU
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

darla

Post by darla »

a evo Jana,hvala na pitanju..ma osjecam se kao da sam u sredini nicega,talentirana za nista
Last edited by darla on Thu Feb 25, 2010 5:54 pm, edited 3 times in total.
snezan rakic
Posts: 6
Joined: Tue Jun 02, 2009 1:27 pm

Re: želi li itko citati moj zivot u nastavcima?

Post by snezan rakic »

Svaka ti cast i vjerujem ti sve sto napises jer pises iz srca,ali samo nastavi sa borbom pa ti si veoma jaka samo naprijed,i nemoj da zaboravis ti vrjedis puno,koliko cjenis sebe toliko ce tebe drugi da cjene vjeruj mi.
OBJAVLJUJEM RAT DILERIMA DROGE SMRT NJIMA A ZIVOT NORMALNIM OSOBAMA KOJE NISU KRIVE ZA TO STO SU
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: želi li itko citati moj zivot u nastavcima?

Post by darla »

,
Last edited by darla on Thu Feb 25, 2010 5:55 pm, edited 1 time in total.
Post Reply