Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

vlada_v
Posts: 8
Joined: Mon Dec 29, 2008 12:41 am

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by vlada_v »

Hteo sam da budem kul!Cista radoznalost...i to bas u periodu kad mi je samopouzdanje raslo.Sad ga trazim a nema da se kupi...
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by eldineca »

evo vako, pitam se to vec duze vrijeme,i za sta god se ufatim sam s sebi nakraju nasmijem i onda procitam ovo "droga nije bila moj problem,moj problm je ta neopisiva potreba da osjecam nesto dovoljno jako da bih znao da sam ziv" eh eto i tu ti se ja nadzoh oli ti iznova konfuzija
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by Zona Sumraka »

interesantno, ja se nikada nisam osjecala vise mrtvom nego kada sam bila nagudrirana...
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by eldineca »

Zona Sumraka wrote:interesantno, ja se nikada nisam osjecala vise mrtvom nego kada sam bila nagudrirana...
bravo ,to i jest to stim sto ja u tim situacijama osjetim koliko sam ustvari i ziv,ono ta borba za opstanak daje mi osjecaj da sam ziv,znas akcija,bol i to,mozda glupo zvuci al ja mislim da kontas sta ti picam,cist sam
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by Zona Sumraka »

ne zvuci glupo...to je zato sto mnogi imamo percepciju da zivot treba da izgleda kao neki holivudski hit, u kojem naravno mi igramo glavnu ulogu...a najbolji naguz je sto od akcionog filma sa primjesama romatike na koncu svega dobijes tesku dramu sa tragicnim krajem...
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by YugoStar »

Ovo si dobro napisala.
:D
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by vudd »

Poceo sam,jer sam htio i ja biti neki kurac u zivotu.Nazalost, to mi se i te kako ostvarilo :D

Ma standard:kompleksi,nedovoljno paznje,ljubavi,zgazeni pas, Ben...jedini prijatelj :) do moje 32-ge godine
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by Zona Sumraka »

isto Tile i onaj njegov Reks Luks, kako se vec zvase...pa jel' ti spasio zivot? :D
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by dete svemira »

nemoc,bes,inat

Nikad nisam imala problema sa gudrom.
Brat je svasta radio,ali najveci uzivalac vutre je bio.

Da neduzim kroz godine koje su prolazile-otisla sam za BG,da pokusam da pomognem M. da se skine.
pakovanje kofera,brisanje krvi,haos od njegove majke,borba za posao,njegov haos u glavi,flegmaticnost u sred velike ljubavi-nisam razumela toliko stvari....Brdo lazi izrecene u oci.
Bio je ok covek pre gudre.Jedna fantazija zatvorenih i sirom otvorenih ociju.

Posle oko 20 dana u hercegnovom NESPAVANJA zbog njegove krize,vracamo se za Bg,on ode po cigarete,pice,has i vrati se uradjen ko zmaj.

Tad ja stanem na liniju i ,,ucenim ga,, da i meni skuva,jer bolje on nego da nadjem negde napolju pa da mu jos i overim.

Slegne ramenima i skuva.
To je moj pocetak.
Last edited by dete svemira on Thu Feb 05, 2009 11:58 pm, edited 1 time in total.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Okidači?!Zašto ste počeli, nastavili-Zašto se drogirate?!

Post by PsyTechGirl »

Prwo.. Osnowna shkola.. Secam se, prwi put kad sam probala gandyu.. Bila sam 6. i druyila se sa 8macima.. I to je bilo woooow.. Jedno weche tako blejimo klasika, wec se uweliko pushilo, a owa dwojica (osmaka)zapalili dzox .. Narawno dwa "super hiper extra drugara".. I kao - hocesh ti? Ja kao hocu/necu/owo-ono.. I kao aj daj dim-dwa da porbam samo.. Tako ja uzela dwa - tri dima i napushila se kaaaaoooo krawa.. Secam se njih dwojica su meposle nosili kuci, a ja sam uwezbawala kako da izgledam normalna, da udjem, kaszem "dobro weche", a zatim i "laku noc" .. Swe u swemu, kewa me prowalila u fazonu da sam ili pila ili duwala, a ja sam joj ujutru rekla da sam se naduwala i da mi je bilo jaaaako loshe.. Josh ce ona kao "e dobro, ja znam da ti swe morash da probash, eto probala si i owo, grozno je, nadam se da necesh wishe??", ma reko "neeee" (ni sluchajno :lol: ).
Swe u swemu to je bio moj prwi susret sa drogom i nikada ga necu zaborawiti.. Newerowatno, secam se bash swega kao da je juche bilo.. I lokacije i tih likowa (iako ih sad nisam widela bar nekih 7god) i osecaja.. Ma swega se secam!!
Swe u swemu, to narawno nije bio zadnji put.. Ne secam se kad je bio sledeci, ali se secam da je bilo mnooogo lepshe.. I onda malo po malo, znate wec kako to ide.. Preshlo je nekako u neku "normalu".. Wishe nije bilo toliko strashno ..
E onda je bio onaj period prepushawanja i BUP! - nestalo traaaaweee.. Tako da se nakom nekih 1-2 meseca apstiniranja (pre chega sam pushila, po nekoliko komada na dan) pojawio i jedan jaaaaako dobar drug sa dop-om.. I reko, shto da ne, daj da i ja probam to sranje.. Probala, i bilo super .. Sedeli, gledali tw (neki film na dvd-ju), stondirali.. Ma milina bozija :lol:
I posle tako lepog iskustwa, ja pametna (narawno bez ikakwog razmishljanja, reko "daj da i sutra organizujemo owako neshto, bash je bilo dobro" :lol:
I tako mi organizowali i sutra i prekosutra i nakosutra.. I jbg, bash je bilo lepo :lol:
Tako da, sad kad wratim film, bar shto se dop-a tiche, pojma nemam zashto sam pochela da ga uzimam, sem shto mi je bilo "leeeepoooo" .. A trawu sam definitiwno pochela da pushim da bi i ja bila "najjachi lik u kraju" ..
I eto tako nekako, malo u temi, malo wan nje, isprichah wam i ja neshto .. :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply