jos jedna ispovest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

malena_maca111
Posts: 53
Joined: Tue Sep 04, 2007 10:49 am

Post by malena_maca111 »

procitala sam post...reci mi sta ocekivas danas kada odes u kliniku? Jeste uspeh da si bio duze cist, ali nisi morao da se vrati na staro.. Sta planiras za svoju buducnost?? Koliko god imas?
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Jebi ga, pokleknu svi, i to vishe puta (obichno), dobro je sto i ovim postovanjem pokazujes zelju da se izvuches. Bez zelje, nishta, samo troshak. U ovom ili u onom smislu.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

malena_maca111 wrote:procitala sam post...reci mi sta ocekivas danas kada odes u kliniku? Jeste uspeh da si bio duze cist, ali nisi morao da se vrati na staro.. Sta planiras za svoju buducnost?? Koliko god imas?
imam 26 godina,da nisam morao da se vratim na staro znam dobro,ali ocigledno je da nisam resio taj problem sa sobom u glavi,na klinici ocekujem da mi daju koktele lekova uz pomoc cu kojih cu uspeti da izdrzim jbnih 2,3 dana posle cega ce moci da mi daju blokadu,a sta planiram za buducnost je pitanje na koje u ovom momentu ne mogu da ti dam odgovor,prvenstveno sto planiram i sto pokusavam vec dve godine da zauvek ostavim to zuto djubre
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

bojanol wrote:Jebi ga, pokleknu svi, i to vishe puta (obichno), dobro je sto i ovim postovanjem pokazujes zelju da se izvuches. Bez zelje, nishta, samo troshak. U ovom ili u onom smislu.
veruj mi da mi je veoma tesko da citam postove na ovom forumu kad sam str8,valjda zato sto zelim da zaboravim na dop,a citanjem postova samo mislim o njemu
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
malena_maca111
Posts: 53
Joined: Tue Sep 04, 2007 10:49 am

Post by malena_maca111 »

pa nista, onda se javi posle klinike... ko zna mozda ti ovaj put uspe... A drugi put kada budes razmisljao da se opet roknes, brate onda se rokni do kraja da smanjis muke ljudima koji te vole, jer mislim da ce te lakse prebolit mrtvog nego tako gledajuci (pricam ti iz svog iskustva jer bi nekada volila da nemam brata nego sto je narkoman, al previse volite sebe i taj djavo...) .. sorry sto sam opet gruba,al tako je..
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Da, ovo je bilo grubo i nimalo taktichno u smislu pruzanja podrske coveku koji ima problem.
malena_maca111
Posts: 53
Joined: Tue Sep 04, 2007 10:49 am

Post by malena_maca111 »

davali ste mu podrske pre i sta..opet se uradio..mora neko da kaze i sta misli..i mozda je grubo, al mi koji imamo vas u kuci znamo kakav je to problem i da uz bilo koju pomoc, vi idalje radite po svom..nazalost... treba jos da ga hvalim??
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Ko ga bre brani, davanje podrske je najmanje sto kao nepoznat mogu da kazem decku. Isto tako bih rekao i tvom bratu. Znam kako mu je i zato mislim da savetovati nekom da se ubije overdouzom je najgluplja stvar koju sam cuo u zivotu.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

nenormalan-a-lud wrote:
bojanol wrote:Jebi ga, pokleknu svi, i to vishe puta (obichno), dobro je sto i ovim postovanjem pokazujes zelju da se izvuches. Bez zelje, nishta, samo troshak. U ovom ili u onom smislu.
veruj mi da mi je veoma tesko da citam postove na ovom forumu kad sam str8,valjda zato sto zelim da zaboravim na dop,a citanjem postova samo mislim o njemu
Pa da, tako ti izgleda sada, ali ako vec trazis pomoc na ovakav nacin, znaci, skupljajuci informacije i sa ovog foruma, znaj da ces za par nedelja, kad se blokirash, stvari gledati na malo drugaciji nacin. Licno se nisam koristio nalorexom, reviom i ostalim blokatorima, ali moji najbolji drugari jesu, i ako si vec blizu te price, uradi to. Poz.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

stvarno nije u redu to sto pises sa overdouzom,ako ne mozes da pomognes nekome,nemoj mu ni odmagati,to sto mi ti pises je stvarno odmaganje,meni je zao sto ti imas problem sa tvojim bratom ali ga neces resiti tako sto meni pozelis smrt,ja odo da se spremam za kliniku pa vam pisem kad se vratim
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
Post Reply