Još jedna suovisnička priča...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
leona
Posts: 71
Joined: Tue Jan 23, 2007 8:51 am

Post by leona »

Sorry, sorry, sorry!!!
Bila sam malo zaokupljena nekim drugim stvarima, pa eto, nikako da navratim ovdje. Sad je sve u redu iako smo za vikend imali jednu vrlo zeznutu situaciju, za koju smo bili krivi oboje: Ja sam se obvezala da ću mu ići po terapiju 1-2 puta tjedno, i u petak sam potpuno zaboravila na to, valjda oduševljena sa svim kako je dobro prošao četvrtak nije mi bilo ni na kraj pameti, ma zapravo nemam pojma kako sam zaboravila :smt017 . Inače bi me on uvijek podsjetio (jer na kraju krajeva - to je ipak njegov problem), ali taj dan nije. Dok smo shvatili što se desilo bilo je već kasno, prošlo 8 navečer! Frka, neznam tko je bio luđi, on ili ja. Prvo smo pokušali dobit medicinsku sestru, pa doktora, pa doktoricu iz centra, nitko nam nije mogao pomoći do ponedjeljka. Morali smo se snaći na crnom tržištu, na kojem vlada nestašica i uspjeli smo nabavit samo par hepova, ali to mu nije bilo dosta, pa je uzeo ipak i vrlo malu količinu dopa. Nije htio da se odvajam od njega, svugdje gdje je trebalo ići išla sam s njim, i bio je jako ljut na sebe što se to desilo (jer je meni dao tu odgovornost da uopće idem po terapiju). A ja sam bila isto ljuta na sebe, jer sam zaboravila. Šteta da nije ostao potpuno čist (uzeo je stvarno jako jako malo, vidjela sam, ali ipak). Bar je bio iskren i nije to skrio od mene, a mogao je da je htio. Eto sorry što se nisam javila do sada :oops: ... Šta ima kod tebe?
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

jooooooooooooj covece......pa sto to? pazi kad je meni krivo u p.m! da zbog jednog zaboravljanja......? ali jbga sta sad, desilo se! sta sada planirate....jel nastavlja sa terapijom?
Kod mene ti je opsta havarija....... :!: nista novo...ajde pisacu ti na mom topicu jer vidim da si se i tamo javila......
pozzzzzzzzzzzz :wink:
Image
User avatar
leona
Posts: 71
Joined: Tue Jan 23, 2007 8:51 am

Post by leona »

Da, baš ajooj! Da, da, naravno da nastavlja s terapijom, kao i do sada, kao da se ništa nije desilo, nastavlja tamo gdje je stao uzeo je samo taj dan kad nije imao ništa hepova i to tek toliko da može normalno funkcionirati. Kako sam kaže, to ga je bacilo opet nekoliko dana unatrag. Kaže da mu se dop gadi, da se gadi sam sebi kad na njega pomisli, ali ipak priznao je da ne može reći da mu nije godilo. Danas idemo u centar na razgovor, pa ćemo vidjeti kako dalje. Sad je na 5 hepova, spušta svakih 6 dana za 1 i kad to završi, prelazi na subutex (to će bit za nekih 3-4 tjedna). Ja učim, idem na 2 ispita idući tjedan, jedan znam onako ok, jedan nisam ni počela, pa moram prionuti na to punom parom...
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

:) e superiska, sto je tako......NEMOJ OPET ZABORAVITI! A za ispite.....UCI! Svaka cast pa mozes! Ja ne znam......da mi sad neko da knjigu i kaze spremaj ispit....pa tacno bi ga ubila istom! :) Koncentracija=0 :-D
Image
User avatar
leona
Posts: 71
Joined: Tue Jan 23, 2007 8:51 am

Post by leona »

Neću opet zaboraviti sigurno, to se možeš kladiti! S učenjem je tako i meni bilo, ali moram, studiram već sto godina valjda i krajnje je vrijeme da to završim, bez obzira na sve. Pozdrav!!
User avatar
leona
Posts: 71
Joined: Tue Jan 23, 2007 8:51 am

Post by leona »

Bili smo u centru, prošlo je ok, nismo radili test, zbog te subote. Svaki put se nanovo oduševim s tom doktoricom, baš želi pomoći! Dogovorili smo se da kreće sa subutexom kad bude na 3 heptanona, znači ne slijedeći, nego onaj tjedan iza toga. Idući put će nam objasniti sve o tome. Malo je zeznuto što prije nego počne sa subutexom, mora biti najmanje 30 sati čist od heptanona, što znači da taj dan kad počinje neće biti u stanju raditi, morati će uzeti bolovanje. Već vidim da taj dan neće bit lak, ali preživjeti će nekako. Noćas smo opet pričali do kasno, prošli smo kroz milijun tema, raspravljali o prošlosti, planirali budućnost, vodili ljubav (napokon), smijali se i bilo je predivno, onako kako treba biti...
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

leona wrote: Noćas smo opet pričali do kasno, prošli smo kroz milijun tema, raspravljali o prošlosti, planirali budućnost, vodili ljubav (napokon), smijali se i bilo je predivno, onako kako treba biti...
Lepooo.....sreca, mir i harmonija.........
Imam pitanje:
Da li covek na heroinu(odvaljen od zivota) u stanju da place??? :?:
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Da jeste itekako :? ali tek kad otvori oci :shock:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

zvrky wrote:Da jeste itekako :? ali tek kad otvori oci :shock:
Pa kad je otvorio oci, sta mu jos treba da bi prestao sa svim tim sranjima i maltretiranjem samog sebe....ja to tako vidim....mozda je njemu lepo tako, meni je isto kao kad bi se udario cekicem po glavi..! :evil:
Poz zvrky,
kako si ti? kako ti prolaze dani....? citala sam neke tvoje postove i ispovest...pa....kako je?
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:-D Pa slicno je cekicu samo sto ne boli :lol:
Ja sam dobro uglavnom,malo umorno doduse ali ok sam ide na bolje iz dana u dan, sto me cini srecnom ! Dani mi lete a ja ih ne primecujem bar je tako u poslednje vreme jer mi internet oduzima mnogo vremena,cak sam zaradila i upalu misica od tastature hahahahahahahhaa ali ebiga mora od neceg da se zivi ,malo od keve malo od sebe same,a nadam se da cu uspeti da stignem i do toga da od keve ne trazim nista,taj dan cu da slavim kao rodjendan...Srecno i pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply