Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by zeleni »

:lol:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Alternativka
Posts: 42
Joined: Sun Feb 06, 2011 11:38 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Alternativka »

Zna li tko šta je s Vanjom?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sunrise »

tu sam
sala mala
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

Evo me nakon dužeg vremena i gle čuda, raspisali se neki novi ljudi na mojoj temi.
Inače ja sam odlično, čist sam još uvijek i zdraviji nego ikad. Vidim da ima nekih koji misle da me poznaju(zaključujem po načinu koji pišu,neću imenovati ali i to im je valjda neki vid samoolakšanja), no varate se.
Osim onih mojih izleta sa tu i tamo nekim predilavanjem raznoraznih zabranjenih tvari, moje daljnje iskustvo sa heroinom je ravno nuli. Mislim nije da se opravdavam,niti se imam kome opravdavati jer ipak ovo je moj život i kako prostrem tako ću i leći.
Za sve one koji su skoro navijali da posustanem i da se vratim na staro jer nisu mogli razumijeti da netko može biti u blizini dopa a ne konzumirati ga jedna poruka: PUŠITE GA SVI.
Ja sam uspio, čist sam 1,pol godinu i imam konačno svoj normalan život. Upisao sam školu za web-dizajn i pristojno zarađujem za život.A vi sve ljubomorne duše,zamislite se malo...
Pozdrav svima koji su me oduvijek podržavali i opet im hvala,jer bez njih ne bih uspio(vi znate koji ste).
Poruka ovome što se na mojoj temi raspisao i praktički otvorio vlastitu ispovjest ili što već(neda mi se to ni čitati),postoji mjesto za takve stvari zove se "VAŠE ISPOVIJESTI".
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

E da, Gorostase, kakve su to priče o 120 kila mišića i kakvo hrvanje? Ti bi se tukao? Tko si ti uopće? Moj sport je Tae-Kwon-do, pa ako želiš možemo odmjeriti snage, pošto mi se čini da si ti tu neki sveznalica. Znaš onu: "Što su veći, više boli kad padnu". hihihi
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
Alternativka
Posts: 42
Joined: Sun Feb 06, 2011 11:38 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Alternativka »

VVV -ex prokleti wrote: Inače ja sam odlično, čist sam još uvijek i zdraviji nego ikad.
...
Ja sam uspio, čist sam 1,pol godinu i imam konačno svoj normalan život. Upisao sam školu za web-dizajn i pristojno zarađujem za život.A vi sve ljubomorne duše,zamislite se malo...
:) Drago mi je! Nadala sam se da će ovako biti! :)
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by VVV -ex prokleti »

A meni je još draže, vjeruj mi. Ali ipak hvala na lijepim riječima. Pozdrav

P.S.- Poseban pozdrav Vuku koji se negdje zavukao u Vučji brlog. Vuče, hvala ti na svemu...
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sunrise »

drago mi je za tebe

pozz
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by anfakabl »

VVV -ex prokleti wrote:Za sve one koji su skoro navijali da posustanem i da se vratim na staro jer nisu mogli razumijeti da netko može biti u blizini dopa a ne konzumirati ga jedna poruka: PUŠITE GA SVI.
koji si ti lik...kao da nekog, osim tvoje mame, boli uvo da li ćeš ti da se rokaš ili ne?
pročitaju, odmahnu rukom, eventualno pomisle "baš tužno" i gotovo.
budi ok zbog sebe, onih koji te vole. ljudi na forumu su totalno nevažni u stvarnom životu.
all that I want is to play
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Šmizla »

Kako me ova priča podsjeti na mog vjerenika. :(
Zbog takvih stvari smo se i razišli prije mjesec dana. Ne mogu da shvatim da liječeni narkoman može da dila drogu. Meni to nema logike. Sve dok je takvog mišljenja on za mene nije izliječen.
Vanja u svakom slučaju želim ti da ostaneš ''čist'' ...
Veliki pozdrav.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
Post Reply