budjenje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: budjenje

Post by nepopravljiv »

Nanii to si potpuno u pravu za crnogorsku policiju i rukovodstvo magarad obicna izigravaju mangase.ako ti je muz u samicu mogu posjete jer imas dijete id olazis sa djetetom jedino pravilo je da dijete mora imat preko jedne godine mozes ga posjetit i ako je u samicu jer dolazis sa djetetom jos iz bozne moraju te pustit po zakonu.a u samicu je jer se sa nekim pobio ili je se posvadjao sa nekim od civara ili nesto slicno oni salju u samicu za svakakve gluposti samo da se nije zakacio ca cuvarima jer onda znaju da se skupe i jedanput dva put dnevno ili u toku noci upanu u samicu i isutiraju znam jer se meni desilo pisao sam u bidon jer nema wc. i lezao sam na dva jastuka dovoljna da jedan stavim ispod glave i drugi ispod ledja a noge na beton .gadna je samica ja sam od dosade masturbirao po citav dan i cekao kad ce da uponu po 2 min njih 5 bum,bum udri i izadju vani.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Ma znam da je drama, mene su jednom ostavili u nekoj praznoj sobi na par sati da čekam suđenje..................na kraju sam bila počela pjevat na glas, brojati beskonačno i tako to, mogu mislit kako je po mjesec dana...............a baš su životinje, to me najviše nervira, iživljavaju se, ono može im se..........Ali nema veze, sinoć mi je opet neko javio da je izašao iz samice.......valjda je on sam bio tražio samicu jer su ga premjestili na neko odjeljenje pod kamerama jer ga je neko odšmekao za nešto............ma neznam, i ne želim da znam, ko mu je kriv kad se glupira.
Dreamer wrote:Ne mogu ti ja, niti bilo ko ovde, nista novo i prepametno reci, osim da se setis sta si prosla i koliko ti je samo trebalo svega i svacega, ponajvise snage pa i da napravis ovu preslatku rodjendansku tortu, i nemoj to da zaboravis. Deluje sitno, ali je to ogroman uspeh, veruj mi
Dobro si ovo rekla, pa da, život čine male stvari............hvala Dreamer.
Last edited by nanii on Tue Jan 17, 2012 11:34 pm, edited 1 time in total.
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Teta Zejneba........

Hvala vam puno što ste se javili..........Čitala sam o vašem problemu i baš se vidi da vam je teško i kolika je vaša bol................Žao mi je zbog toga, ali me sa druge strane oduševljava kako u vama uopšte nema gorčine koja se jako često zna uvući u ljude koji prolaze kroz teške stvari.Način na koji posmatrate stvari, nekako iz svačijeg ugla, kako se stavljate u poziciju i snahe i majke i ovisnika i nikog ne osuđujete mi govori da ste vi jedna "velika žena" dostojna poštovanja, i od srca vam želim da uspijete vi i vaš sin i nije lako, ali ja vjerujem da vi imate snage za to. I koliko god beznadno izgledalo nemojte odustajati od vašeg sina, tjerajte ga na liječenje, prigovarajte, vršite svaki mogući pritisak na njega. a što se tiče zatvorskog liječenja, neznam kako je u Americi, ali ovdje kod nas je takvo liječenje blago rečeno smiješno. Moj savjet je da se uz pomoć kćerke, interneta, te socijalne radnice, dobro raspitate kako izgleda to liječenje i šta ono sve uključuje, Kad saznate, napišite ovdje na forum, tada će biti puno lakše dati savjet i znati šta dalje. Ima puno ljudi sa puno iskustava na forumu........
Ima nade i te kako. Pozdravljam vas još jednom od srca
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6-tG71cip9Q[/youtube]

Postoje pravila igre
Ti znaš da ne možeš sama....................
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
zejneba
Posts: 36
Joined: Fri Dec 23, 2011 6:42 pm

Re: budjenje

Post by zejneba »

Fala ti duso na tako lijepim rijecima i savjetu,draga moja "nanii" pokusavamo saznati nesto o tom zatvorskom lijecenju,ali zbog jezika kasnim kasnim i samo kasnim,Ti budi sretna sto si tamo,sto ides pravim putem i cuvaj sebe i bebicu,pozdrav
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: budjenje

Post by winston85 »

nanii wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6-tG71cip9Q[/youtube]

Postoje pravila igre
Ti znaš da ne možeš sama....................
znas li ko te ljubi silno?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: budjenje

Post by Dreamer »

nanii wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6-tG71cip9Q[/youtube]

Postoje pravila igre
Ti znaš da ne možeš sama....................



PDT_Love_14
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

winston85 wrote:
nanii wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6-tG71cip9Q[/youtube]

Postoje pravila igre
Ti znaš da ne možeš sama....................
znas li ko te ljubi silno?

E to znam....................

Neka me čudna raspoloženja pucaju u zadnje vrijeme, al dobro je
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: budjenje

Post by sanela »

hej nanii, lud ti je avatar :) baš mi se sviđa...
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: budjenje

Post by nanii »

Hej Sanela, ma to je od ljetos, sunce, more, plavo nebo, bijeli oblaci, a ja crvena............Navrati do udruge ako hoćeš, do 6-7 sam tu............( taman da mo oko onog tacsa pomogneš :-D )
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply