ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Sagitarius »

neki ce reci na subu si nista ti jos nisi uradio
Tko ne proba-ne zna.
Sagi sorry promenjen plan i nisam stigao jos do st ali u oktobru kada budem isao u Du cu naici pa cu ti doneti katepresan kao sto sam ti obecao.
Ma samo opušteno,javi se,bilo bi lijepo da se vidimo,a i katapresan će dobro doć,kada bude vrijeme.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by nenormalan-a-lud »

subotex,katapresan samo bre pijete lekove :) jos samo rivotril vam fali :) ja pijem samo nalorex i to mi je dosta :)
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

Bravo NAL, znaci ide sve kako treba.
Cuj ja se dobro osecam na subu nemam nekih frka nema zelje za zlom, dobijiam ga besplatno, dr me nece da spusta dok se skroz ne stabiliziram sto bi se zajebavao sa svim onim sranjima sto mi donosi psiha ako mi je sada dobro. jetru redovno kontrolsem i sve ostalo. Znam nije opravdanje da ga se pije u beskonacnost ali znam kako sam zavrsavao kada sam sam prekidao terapije smatrajuci da sam dobro. jebi ga kod mene nema recidiv pa ajmo ponovo odmah idem dalje do kraja.
Draga moja Oci, evo sinoc i ja imao svadju sa matorim oko otvaranja doticne agencije, ali sam ga poklopio i zacutao je tj. nastavio je brojati a ja sam klimam glavom a vamo mislim proci ce mi spanska serija:-D :D :D :D Ne znam zasto ljudi pogotovo nasi roditelji uvek nadju krivca u nekom necem drugom mislim znam ali uvek to ponavljaju. tako je i sinocnja rapsrava pocela kako je meni turizam priustio sranja zvana droga, ali ugasio sam ga recima kakav bre turizam ovaj kreten se drogirao krao i sve ostalo a turizam mu je pomogao da se spusta na manje kolicine, ja sam zajebao ja sam jedini krivac. Keva oduvek krivi Bg i moj zivot tamo za sve, ja se samo nasmejem i nastavim dalje.
Yugo hvala na podrsci i ponudjenoj pomoci, bice mi potrebna pogotovo ovu sezonu jer startujem od nule. ali cvrsto sam odlucio da uspijem bez obzira na sve. u ns verovatno se nevracam, dragoj zenici takodjer, pogotovo nakon dubrovnika i jedne Irkinje na party-u u Belvedereu, ajme kakav sam glupan bio droga zena, ma daj ridja irkinja je zakon!!!! A ja zbog droge zbog griznje savesti prema mojoj dragoj zenici, nisam izlazio iz jebenog stana sem naravno na posao i do dilera ili dilera bakice zvane Zuzanka. ona je carica baba slovanjika iz Glozana dilerka makovica.
Sagy naravno dolazim kada sve ovo sredim, imam u planu neke apratmane na Ciovu a i na Solti, tu sam u tvom kraju slab pa eto razloga za kavu i druzenje!!!
pozdrav svima.
User avatar
overseas girl
Posts: 65
Joined: Thu Aug 21, 2008 2:40 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by overseas girl »

Draga moja, citala sam mnoge price na forumu i svi smo tu negde sa svim tim - ali se kroz njih naravno uvek oseca i ono nesto licno - ono sto me je skroz odvuklo ka tebi... tvoja prica i ono sto ti se desava me uzasno podseca na mene ... slican horor u glavi sam imala... i tako si emotivna sva da je to divno...btw, ono overseas je zato sto sam ja stvarno daleko, hvala mojoj ludoj glavi sto sam donela takvu odluku - da odem tamo gde nicega nema... ko zna sta bi sa mnom inace bilo... Budi mi hrabra i pametna kao sto jesi, i ti to znas, i izdrzi ta sr... da posle mozemo gotivno da se zezamo... Svaki tvoj dan ja sam s tobom prolazila tako da znaj ima bar neko na svetu ko te tacno kapira i podrzava iz sve snage... napisacu i ja moju pricu samo stvarno nemam vremena... stici cu sad za vikend, nadam se... budi mi jaka please... mozes ti to

ljubim te
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Sagitarius »

Aj drž' se stari,pa kad nabavimo municije :D (katapresan,apaurin,tramal),idemo nulirat subutex.
Jučer sa pričao s dr. oko toga.Ona kaže da najlakše ide polaganim spuštanjem(po 1mg mjesečno!,kad se dođe na nekih 3-4mg).Onda se prebacuje na one najmanje od 0,4mg,sve skupa nekih 6mj.,pa onda skoro i neće trebat municija,po njoj.
Mene isto tek drugi dan uhvati zikra,valjda jer dugo drži ova naša kemikalija.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

bilo je dana kada sam mislila da je prljava krpa za sudje vrednija od mene......danas sam ok. cool. mirna.spokojna ne bas, plasi mene stvarni svet jos, plasi mene guzva jos, sinoc sam sa drugom prosetala, i kako je dosla guzva, samo sam ga zamolila da skrenemo u neku mirnu ulicicu...i onda je lakse...ali sve manje me strasi. sve cesce imam kakav takav osmeh na licu. istina pravim jos sranja ponekad, slaba sam sa zivcima, ali danas sam ok. danas treba ziveti.uzivati u tome sto sam dobro.treba biti zahvalan na svakom novom danu bez dopa. istina, i dalje se uzasavam realnosti, posao od 9-17 i to, ali su me naucili ili podsetili,da je zivot onakav kakav ga mi napravimo, postoji i nesto drugo osim tog od 9-17, postoje putovanja, izlasci i zalasci sunca, hodanje po toplom pesku, voda....zaronis i izronis a obala nije daleko,ne davis se vise, tu si, postoji hodanje po suvom liscu, miholjsko leto,ona tanana paucina oko tebe... sunce te miluje, a ti lezis na toploj zemlji, tisina oko tebe, mir, spokoj, gazis po suvom liscu dobar mjuz u usima....i uzivas....setim se, nekada sam to radila...uzivala, bez dopa, dzojus, eventualno...i skupljala kestenje u jesen...kamencice...sve je to nestalo sa dopom....prestala sam gaziti po suvom liscu, skupljati kestenje, uzivati u muzici, suncu, i njegovim blagim zracima,....ali polako, sada se vraca zaboravljeno....bude se zelje.....telo....mozak, um...polako se budi i nada da se moze i sa druge strane ziveti, da mozda ipak nije tako strasan ovaj stvarni svet i bez gudre, ako TI tako odlucis, tako namestis sebi. JA sam hedonista, i naucicu opet da uzivam u malim stvarima, suvom liscu kestenju.....suncu....zvezdama...mesecu....setnji...svemu sto sam nekad volela, a sto sam zaboravila.......danas tako stoje stvari i zahvalna sam na tome, onom nekom, ili sebi, ili svima, nebitno, bitno je da je danas dobar dan,23.dan cistoce, najduze do sad....ja zadovoljna. sta ce biti sutra? ne vredi misliti. treba ziveti u sadasnjosti.....necu vise da bezim u proslost, da bezim od stvarnosti, u zaborav...necu! hocu da uzivam u ovom sada! "hocu da cutim i slusam muziku koja mi se dopada, i da nista ne cekam, vec samo da postojim, tako nekako-da osecam ruke, noge, zube, nepce, kosu...jednom recju, hocu bas sada da zivim!"
pozz za sve
sve vas ljubim
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

tnx Sagy samo ja bi izbacio tramale, jer kod nas u Srbiji skoro svi i jesmo poceli tramalima trdonima, ja sam bio pet godina na njima svakodnevno od 10 do 15 komada uz hvala bogu samo 2 epi napada. Secas se Davora - Perhana. underground i Dom za vesanje. Kada se snimao undergraound dio u Bg po povratku iz Praga on je ziveo kod mene pa je kasnije ziveo solo tj sa jednom ribom, tada je bio na troksima da bi mogao snimati i skoro svaki dan je imao po nekolkiko napada. Sjecam se jednom rucamo i on se nagne da sipa supu i bam glava pravac u zdjelu jedva smo ga povratili. Neka mi izvine ali on je na nekom boljem mestu nadam se. znam da iskakanje kroz prozor nije resenje ali u neku ruku ga razumem par dana pre toga smo se culi kada je otisao u Ljubljanu. Ali nikada necu zaboraviti one trubace na štajgi u bg kada su nas videli mi jurimo na shemu a oni za nama daj brate da ti sviramo Djurdjevdan, kada nas je diler video kako jurimo a trubaci za nama umro je od smeha u prvi mah a posle se derao na nas a jebi ga nikako ih se nismo mogl resiti.
i moja dr mi je nesto slicno rekla tako da ja sam sada na 4 komada ali nekada veruj mi zaboravim popiti evo danas tj sad u 16.00 cu da popijem drugu. idem sada bas da je pocuclam.
pozzz svima
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Sagitarius »

Ma meni ti tramali nikad nisu bili posebno napeti,ovdje ih i nema "na lopate" kao kod vas.
Ali fino "srede" bol u leđima i nogama u krizi,bar meni tako bilo kad sam se s metadona skidao.
Ne namjeravam ja ništa od tih lijekova trpat nekontrolirano i puno.Osjetio sam krizu od Suba u bolnici,nije nešto jaka. 1 apaurin od 10mg i spavao k'o mala beba.
tada je bio na troksima da bi mogao snimati
Kruži priča da mu je Kusta dop kupovao,da može snimit film do kraja.
Jebiga,suicid je opet najlakša opcija,iako nekad ne izgleda tako.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

ma vodio ga na skidanje milion puta a da mu je kupovao paju necu komentarisati, znas i sam zasto. bilo je svega. on je tada doveo ribu iz Praga sa petoro dece ciji se muz obesio u Švici zbog kile paje u zatvoru. stan mu je placao i lekove. bilo je svega.
iako je bio narkos bio je ok momak i mnogi ga nisu voleli ja jesam jer je bio dobar drug. puno mi je pomogao u nekim kriznim trenucima kada sam ja bio u bedu.
Magi takodje sam znao i bila je jedna od najboljih osoba koju sam upoznao u zivotu, oci obecao sam ti pisati o njoj ali nikako da stignem zbogove frke oko agencije. znam koliko ti EKV znaci ali bice vremena i za to mada bi bilo najlakse da ti pricam kada se vidimo.
pozdrav za celu ekipu
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Sagitarius »

Magi takodje sam znao i bila je jedna od najboljih osoba koju sam upoznao u zivotu
Piši,piši,zanima i mene,to su mi bili idoli u mladosti.Punk,Dark,Novi val,STOP;SKUC,Kulušić.jeftina cuga,teška mjuza :D
Post Reply