Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

I shta sad, nema nikoga???
E bash ste neki.. Aj mama bar se ti jawi?!? :arrow: :axe: :butthead:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Ima li nade za nas ???

Post by eldineca »

ej jel problem tastatura il sta

jel ide taj nastavak

nestrpljiv sam ti ja

Hajde ,hajde borimo se zajedno do kraja
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Last edited by PsyTechGirl on Fri Feb 13, 2009 8:44 pm, edited 1 time in total.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Eldineca, shta da pishem?? Odakle da krenem?? Gde sam stala?? Pojma nemam .. :?
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by sjelena »

Psy, kako si?
Image
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Kako sam ?! Pa, hmh.. Hwala na pitanju..pojma nemam? Neshto sam boleshljiwa zadnjih jedno dwa dana, glawa me bolucka, temperaturica mi se brljawi i tako.. Milina jedna.. Samo mi je josh i to trebalo..
Kakwo jednostawno pitanje - kako si?.. A swi mi, onako wishe mahinalno, uz osmeh samo odgoworimo "dobro, oke, odlichno..", ili kako god i to je to.. U stwari se ne secam kad sam zadnji put uspela sama sebe da deshifrujem kako sam!! Bash je to ruzno.. Pih!
I dalje samu nekom medjuprostoru, ni na nebu, ni na zemlji..
Kao onaj chardak :-D Chesto se uporedim sa njim..
Ne znam shta reci.. Kewa se dala u ishchitawanje ispowesti od Zvrky i tako.. Skontala je da smo jaaaako, jaaaako slichne!!
Tako da sad uporedo chita i Zvrky-nu i Pepeljuginu ispowest...
Uwek je wolela da se bawi tudjim ziwotima, za razliku od mene.. Ne prewsihe, ni predugo, ali zato kad je uhwati ne prestaje.. Sad zadnje dwe wecheri zaspi tek oko 5 ujutru, jer se "zachita" ..
Ne znam zashto uopshte pishem owo sada?! Kakwe weze ima?? Koga briga ??
Primetila sam jedno kod sebe.. Kad god ne znam neshto o sebi (a to je skoro stalno), sluzim se podacima o mami.. Razmishljam o njenim postupcima, ponashanju, ziwotu.. A o mom nikako ni da pochnem, ni da nastawim.. I chak bih rekla da je odawno tako!! Mozda je zato i bolje da se odwojimo shto pre, da pokusham ja napokon da radim malo i na sebi (cela familija se slozila sa tim..).
Shta josh ?!
Ljubaw!
Nikako da raskrstim wishe shta i kako na tu temu.. Josh "traje" ona weza teoretski i dalje, poshto sad swakih nekoliko dana razmenim po jednu poruku sa tim momkom, a nismo se chuli ne pamtim kada.. Ali dobro, nije owo forum za ljubawne jade! (ako se to tako moze i nazwati?) :rolleyes:
Swe u swemu, pojma nemam ni shta sam, ni gde sam, ni zashto ni zbog chega sam.. A ni kako sam !! Ali u swakom sluchaju, nekako mi je drago da si pitala i hwala ti na tome josh jednom :-D
Takaw post ipak probudi po neku misao u mom zakrzljalom mozgu ... :retard:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PIL2ttBqTsM[/youtube]
Moja stwar !!!!!
Budi neke stare uspomene ....................
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Ima li nade za nas ???

Post by eldineca »

PsyTechGirl wrote:Eldineca, shta da pishem?? Odakle da krenem?? Gde sam stala?? Pojma nemam .. :?
aloha :)

e sto ti je dobra ova zadavaca :D

pisi jbg ,sta zivis,cita li jos mama,kako se izbori ti sa svim tim,kako s normalnim ljudimamoze li ti ista dosada,pisi svesto ti je nasrcu,jel ti komuna jos u mislima,kaka su ti ocekivanja i nadanja,sta te smara,izbacuj iz sebe ako hoces djeli to s nama :finga: :finga: :finga:
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Eto.. Danas kao neki Dan Zaljubljenih... A ja se ne secam kad sam se zadnji put tako osecala.. Iako imam momka zadnjih par godina.. Ali, znate wec kako to ide kad se razwuche na tako duge staze.. Waljda se izgubi ona draz swakodnewnice, kao i onaj strah da ne moramo zauwek biti zajedno !!
Nego, nawiknem ja na njega, on na mene i, nekako nam ni ne pada na pamet da bi to moglo i drugachije !! A to ne walja.. Meni fali one swakodnewne zelje jedno za drugim, za diwnim zajednichkim trenutcima, za nekom zanosnom ljubawi !! A toga wishe bash i nema .. Nego se samo negde u buducnosti nazire mogucnost za dobrim brakom i to je to.. Ali dali je to dowoljno ?? Dal ije to bash ono shto ja hocu i zelim za sebe u buducnosti ?! Pojma nemam ..
Dakle, danas temperatura u full-u, razbolela sam se opako.. Kashljem, kijam, nos mi curi.. Uzas jedan !!
Ali opet, bash negde wec napisah, menjala bih se da mi ceo ziwot bude owakaw kao danashnji dan, samo da ne doziwim wishe ni jedan dan one odwratne H. krize.. E ono je pakao.. A owo ?? Ma owo je *ichkin dim :-D
Shto se mog mushkog dela tiche, nismo se chuli par dana.. I sad dodjem, pogledam facebook, kad ono poruka od "dragog iz daljina" .. Poslao mi je kaze neki poklon poshtom, stici ce za par dana .. Shta li je to ?!?
A josh kaze i da je uspeo da iskombinuje i isplanira neke stwari koje nece da podeli josh sa mnom.. Puno misterije u samo jednoj poruci, rekla bih :-D
Nego eto, nauchila sam se ja i sa tim da se nosim.. Ne cimam se mnogo oko toga.. Nekako ziwim swoj ziwot, pa shta bude, bice !!
A pre nisam mogla tako.. Niposhto!! Uwek sam zelela da u swakom momentu drzim konce u swojim rukama i unapred swe znam shta ce i kako ce biti... Ali ne ide to tako.. Wremenom sam shwatila.. Sad me bash boli uwo!! Ziwim swoj ziwot!! Upoznajem ljude!! Ne cimam se mnogo ni oko chega .. On ne pishe meni ?? Pa ne pishem ni ja njemu.. I to me ne brine !! Nekako sam postala malo hladna na celu tu temu i tematiku.. Pa waljda je to i hteo ?!
E jbg.. To je shto je !! On je stariji od mene 5god, ljudi moji, a i dalje ne zna da stane za sebe, a kamoli za mene u mnogo stwari..E pa, ili ce nauchiti to, ili ce ostati bez mene.. Nije surowo, niti ne znam ni ja shta.. Stwarno!! Samo mi je wec wishe dosta swega .. Dosta mi je guranja unapred i wechitog cushkanja.. Neka sad malo pokusha sam, a i ja isto.. Pa shta nam onaj gore da !!!
Weliki pozdraw za swe i nadam se da ste owaj dan proweli lepshe nego ja ..
E sad odoh da legnem opet, i da nastawim da se lechim ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Ima li nade za nas ???

Post by eldineca »

hajd ,hajd pa da nam sutra budes ko nova :finga:
da smo zivi i zdravi jos godina sto
Post Reply