ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by joesspappa »

Zelim ti da izdrzis, ma sta god se desavalo oko tebe... VREDI!!!
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by pepeljuga84 »

Zajebi ćaleta....nemoj to sebi da radiš...
Polomićeš se ostaćeš nepokretna-pa šta onda...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

draga moja
evo i mene konacno.
nema te na chatu pa da vidim sta se desava sa tobom a i ostalima. nenormani pa gde si ti nestao? ostavih ti nekoliko poruka ali nema te!!!
vec sam ti poslao sms znas i sama ali evo i ovako prodjose tri i po meseca kako nema H. nema koke ne meta., ali ima suba i moja jebena dr opste prakse mi nije htela prepisati i uhvatila me zija od suba iako sam jako zadovoljan sa njimjer svo ovo vreme ubija mi crva. LJudi verujte mi za svo ovo vreme a pocelo je 12.5. ni jednom ali ni jednom mi dop nije pao na pamet!!!
naravno zija nije bila jaka ali opet onaj jebeni osecaj izlaska tekucina iz svih otvora na telu ali tek drugi dan, jer me krava ostavila dva dana bez suba.
oci moje, i ja trpim jos uvek prigovore kada se nesto pobunim, kao sam si izabrao ovakav zivot i to, ali ja ih ni necujem i veruj mi meni je tako najbolje jer sam mnogo bolje vise ne mislim o nikome drugom vec o sebi, vise ne brojim dane nego idem dalje gledam u sutra i eto vec sam ti rekao bio sam u Dubrovniku i uzivao sam u slobodi dobro uz sub ali slobodu cistog mozga ne razmisljanja gde naci dop met juriti po centrima za met kao pre nekoliko meseci po rimu riminiju pragu. nisam ni pomislio sedim u Poco Loco kaficu u starom gradu, kada nailazi ekipa jure sheme diler, a ja nista osecao bi se jako lose da sam i u tom magicnom gradu jurio za semom kao u svim ostalim, vec sam se samo nasmesio i nastavio pijuckati koktel summer destruction i uzivati u prelepoj veceri u prelepom gradu.
oci vreme leci sve, pa i nas samo napred. znas kako sam se osecao kada sam dosao ovde, kada sam ostao bez zene, a sada i ne pomislim ni na nju ni na ns vec samo idem dalje. cak vise ne pomisljam jos jedan dan sam izgurao. eto da se pohvalim otvaram turisticku agenciju, pa cu svima nama organizovati jedno lepo putovanje onako cisti zdravi podrigli - muski deo naravno- a nase cure rumene i zgodne i idemo negde!!!!
joespappa hvala ti na savetima kako je trebam ostaviti na miru i tako i bi, sada smo u boljim odnosima, ali sam shvatio sto me u ovih 15 godina drogiranja teralo dopu i puno je lakse.
pozdrav Naco daj i meni posalji te zezalice ili cu uzeti od ociju mojih lepih. Vidim i neke nove pepeljugo cujem da si super cura, a i velike pohvale za yugu poslati cu ti pp u vezi tvoje i moje terapije jer me jedino ona brine kako ce biti kada je ostavim. ali necu o tome jer radim na sebi.
jos jednom izvinite sto me nije bilo nije da nisam mislio na sve Vas ali jednostavno hteo sam malo da pobegnem od nasiih zajednickih problema i kada cujem neku bed pricu vraca me imam flash back-ove, a oni mi nisu potrebni.
ajme ala se napisah ali eto pozeleo sam Vas se sviju pa ajmo napred i dalje k boljim danima
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by nenormalan-a-lud »

evo tu sam ja,ne brini :) i sta kazes imam zikru ako ne uzmes subotex ? tako sam razumeo,ispravi me ako gresim,ja ga nisam pio nikada ali ako se i na njega navuces,sta posle ? bas bzvze,drz se
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

nije strasna zikra bar drugi dan onaj najgori.
ma ista ti je to stvar, bre samo nemozes se raditi preko njega i to je dobra stvar kod njega jebi ga ja se stvarno dobro osecam na njemu nema crva, rovca. secas se kako je bilo na pocetku. Nal sta bi sa tobom ovih meseci?
neki kazu da je zija p. dim a neki da nikada gore zije nema od suba. sta ja znam ja sam sretan sto sam ga dobio cist mozak super se osecam.
e nal nal nadam se da si dobro
pozz svima
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

joess, pepo, IGRICE dragi najdrzi, gde si mi ti....svima hvala na podrsci, zajebala sam caleta, ili odjebala, uglavnom , drzim se onog pametniji popusta...ne slusam ga iskljucim se i muslim se u sebi ko te jebe! igrice tebi vec na catu rekoh kako mi je drago zbog tebe i dubrovnikai sto ides opet, i sto otvaras agenciju, a pogotovo sto ces da nam priredis putovanje za pamtiti, ali i o tome smo pricali , vec, samo evo prvi put javno.zelim ti da izdrzis i da se drzis, budes mi dobar kao i do sada, i mrzim dr. sto te ostavila bez suba, ali kad smo bili na catu nisi mi delovao tako ocajno, znaci, da zija i nije tako strasna? ipak popricaj sa osobom koju sam ti pomenula, usput i nahvalila :lol: :oops: moram gibat, jebena bolnica...dosta mi je vise tih ljudi tamo, ja sam na grupnoj psihoterapiji, gde moram ici zbog bolovanja, ali tamo ne smem izneti moj problem....i svaki dan pisemo dnevnike....i moji su uvek tuzni. grupa naravno ne zna moj problem , ali po pisanju kontaju da je veeliki, najveci u grupi, verovatno i jeste.kada bih vam pisala, a bi rado da imam vremena, da vas malo nasmejem zbog cega sve ljudi tamo dolaze, pa to je smesno! strasno smesno.da mi je na dan svoj mozak da zamenim sa njihovima, sve bih im probleme resila...ali stvarno. toliko mi je mrsko ici tamo, pa jos kad me krenu bodriti, mlada lepa imas sve, a ja mislim jebite se svi, nemam ja nista...samo djavola u glavi, otrov u venama i srcu.....eto sta je dop od mene napravio...mada mi neki koji me znaju kazu da serem, dobar si ti covek, ali sta ja znam...nije ni bitno. nemam pojma.bitno da sam ja resila djaleta i da je danas 22.dan jeejejeeje
pozz
kiss za sve
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
overseas girl
Posts: 65
Joined: Thu Aug 21, 2008 2:40 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by overseas girl »

kakva si mi devojko? ajde ajde drzi se - e, pa bila sam i ja u kucnom zatvoru vise puta i sa vise godina - znam odvratno je ali zamisli sta bi od nas bilo da nas puste slobodne i ovako lude... nemam vremena dugo da ti pisem, samo da te pozdravim i da ti kazem - BRAVO - to bi ti rekli i Milan i Maga i Bojan da su zivi, i biraj zivot pametnice! A da se nikad necemo skroz uklopiti - pa da znas da i ne treba...uvek cemo biti bolji i neprilagodjeni i to uopste nije lose...

kiss
igra bez granica
Posts: 173
Joined: Thu May 15, 2008 12:30 pm

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by igra bez granica »

Draga moja
javio sam se gosponu tj on je meni poslao pp pa mu ja odgovorih onako dugacko kako ja sam znam. Mila puno sam razmisljao o toj tvojoj terapiji tu kod tebe u gradu. mislim da je to pomalo gubljenje jer ne mozes govoriti o svom problemu otvoreno kao na NA i mislim da bi to bilo bolje resenje za tebe. jedina dobra stvar je ta sto, ubijas vreme, ali iz mog iskustva dok svi nisu saznali nije mi bilo pomoci. Vracao sam se sranju dok nisam otisao skroz u Q. Sada svi znaju i tast i tasta koji do sada nisu znali i moram Vam reci da je put ozdravljenja tu samo trebam izgurati a i hocu, neki ce reci na subu si nista ti jos nisi uradio ali uz pomoc suba imam vremena misliti o sebi na pravi nacin.
oci moje znas koliko te cenim i volim razmisli da priznas sve jebes sve sto ce neko misliti ko si i sta si, ako se ponovo vracas saznace se na jos gori nacin.
nadam se da nece i znam tvoju situaciju pa razumem tvoje razloge. znam koliko ti pomaze odlazak na NA pa otuda moje misljenje i o psihoterapiji u tvom gradu.. Cale ce se smiriti ja mislim da ste vi veoma slicni i otuda toliki konflikt, neka ti na jedno udje drugo izidje. Ljubim te
evo vratio sam se ipak ovde imam puno dragih ljudi koji su meni pomogli i kojima ja zelim pomoci koliko god mogu.
pozdrav svima pogotovo slatkoj novosadjanki sad se ne mogu setiti nicka ali cuo sam jako lepe stvari o tebi isla si sa Ocima u bg na sastanke na NA.
NAL drago mi je da si se vratio!!!
Sagi sorry promenjen plan i nisam stigao jos do st ali u oktobru kada budem isao u Du cu naici pa cu ti doneti katepresan kao sto sam ti obecao.
pozzz za sve Naco kako si mi?
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by oci boje meda »

IGRICE, imama ja pravu terapiju kod druge dr-psih, i na AN a u bolnicu idem samo zbog bolovanja, DEVOJKO necu onaj OVER hvala ti na podrsci i recima, pogotovo kad mi spomenes Milana i MAgi, jer sam ih oduvek volela,rekla sam i dok nisam kontala o cemu oni to govore, ali sam osecala..TUGU, BOL...a tek kada sam usla u svet droge, kako sam ih onda samo osecala, zivela, razumela...a sto se tice sveta, oduvek sam bila malo neprilagodjena, zato sam i otisla u drogu, kao verovatno i vecina nas. bas zbog neprihvatanja normi,NJIHOVOG kodeksa ponasanja.......znas sve ne treba da govorim....ali volim kada dodjes na moju str i napises sta...uvek razmislim. za sve to sa foruma vazi, ali eto nekako si me bas ti bodrila kada mi je bilo tesko, pa se tebi posebno obracam, yugo, igrice, pepo,ni vi niste iskljuceni, da se slucajno ne osetite zapostavljenim
DANAS JE DOBAR DAN.ZA SADA.ZADOVOLJNA SAM. JOS MALO PA MESEC DANA CISTOCE.jos malo pa cu prestati da brojim i pustiti da prolaze dani, ziveti dan po dan....zahvaljujuci vama
sve vas volim i ljubim i grlim....i sve sve...najnaj
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: ne ne ne ne ne je sve sto kazem ja

Post by Falco »

.......ma legendo,...OBM,..mjesec dana,.....čestitam,...i drži mi se,..........
tryin" to be the best of me,...
Post Reply