Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PTG-MAMY
Posts: 79
Joined: Wed Feb 04, 2009 3:03 pm
Location: BOKA KOTORSKA

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PTG-MAMY »

Pa sad,mislim,ovaaaaaj... :roll:
Dobro,ajde,evo pokušaću da te zaobilazim.. :oops:
(ali samo na Forumu! :butthead: )

KISS!!! PDT_Love_23
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Ima li nade za nas ???

Post by vudd »

Ti izgleda upravo, k'o da malo zagreba :wink:
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Vuk »

HA, ha, pa ne mogu da verujem! Samo mi recite da sedite jedna pored druge dok se dopisujete!
Ludilo! Ma jok mi smo ovde svi zdravi nisi zalutala! :mrgreen:
Moon child
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Vuk wrote:HA, ha, pa ne mogu da verujem! Samo mi recite da sedite jedna pored druge dok se dopisujete!
Ludilo! Ma jok mi smo ovde svi zdravi nisi zalutala! :mrgreen:
Ne, nismo bash jedna pored druge.. Razdwaja nas jedno 2metra, ali smo ipak u istoj prostoriji, shto bi ona rekla "jedna drugoj na nishanu" :-D :-D :-D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Ima li nade za nas ???

Post by eldineca »

ej poz,ja te sad procita,neznam sta da ti kazem malo ti je trubasto se tice povjerenja situacija,al to ti je samo ono kolko te voli tvoja mama,bas te simpa,nego ono kako si ,sta si ,sad
Neznam ,mislim da te dosta razumijem i ono zelim ti sve najbolje
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

eldineca wrote:ej poz,ja te sad procita,neznam sta da ti kazem malo ti je trubasto se tice povjerenja situacija,al to ti je samo ono kolko te voli tvoja mama,bas te simpa,nego ono kako si ,sta si ,sad
Neznam ,mislim da te dosta razumijem i ono zelim ti sve najbolje
Ma znam ja da ona mene woli, wolim i ja nju.. Ali zar to mora bash ceo swet da zna ?? :-D
Mislim, swe je to oke dok je u granici normale.. Ali owo wishe nije normalnoooo !!
To ide iz krajnosti u krajnost.. Pazi, pola ziwota totalnog nemara (kad mi je najwishe trebala), a sada u drugoj polowini (takoreci, malo serem ali nema weze :)), prati me u stopu kao da sam podebilila.. Tako da mi malo to smeta i mozda bash iz nekog bunta i kontre i zaobilazim swu tu prichu.. Tj bar se trudim.. Pojma nemam :)
Opet, kad sam ja bila manja i ona je bila mladja, razwedena (cale je tukao), kontam da je i ona htela malo swog ziwota.. I bla bla truc, da se ne ponawljam poshto sam wec owo swe pisala, ono.. Shta reci?!
Od prilike to je shto je ..
Nadam se da te moja pricha nije mnogo smorila ??
Ono, nisam wishe bash neshto u fazonu da kuckam da bi nekome bilo lepo da chita.. Wishe sam u fazonu da kuckam da mi bude lakshe.. I potpuno mi je ochekiwano da mi postowi bash i nisu neshto ne znam ni ja kako napeti, ali shta cu - to je shto je :-D
Anyway .. Hwala josh jednom shto si se jawio i owde kod mene, kao shto wec negde rekoh, nadam se da cemo se wremenom druziti i pomagati jedno drugom..
Btw, hwala na lepim zeljama i ja tebi zelim duplo :p
Nego, bash sam primetila i ti imash swoj neki zashtitni znak, kontam da ti je uuzrechica "ONO" :-D

A ja kako sam, shta sam.. Ma pojma ti nemam.. Ja ti unazad wec nekoliko meseci onako.. wegetiram.. Nishta mi nije neshto lepo, niti zanimljiwo..Ono, samo zawrshawam obaweze koje moram.. Posao, kuca, spawanje, net.. I swe u krug.. I bash me to frustrira!!!
Ali ja kao da ne umem da se druzim sa normalnim ljudima.. Oni su mi dosadni i glupawi.. Jbg, ostala bez mozga i to je to..
Tako da ono, radje sedim kuci i cooliram nego da se glupiram napolju.. Jer tamo imam samo dwe opcije :
1. da se smaram najstrashnije .
2. da se drogiram ..
A ni jedna ni druga mi nisu bash neshto priwlachne.. Tako da gledam shto wishe da spawam i shto brze izgubim wreme.. E ebem ti ja takaw ziwot..
A jbg, zanji ono shto si posejao, jel tako ??
Nishta, nadam se da tebi ide bolje, shto ti i od srca zelim..
Weliki pozdraw tebi ...
Natasha ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
sjelena
Posts: 142
Joined: Mon Jan 12, 2009 7:53 pm
Location: Beograd

Re: Ima li nade za nas ???

Post by sjelena »

Hej, Natasa
Ne. Nisi u pravu! A ovo ti govorim iz najboljeg fazona na svetu.
Mozda ti se sada cini da nemas sta da radis "napolju" sa "normalnim" ljudima osim da se smaras... ili kao alternativa da se drogiras..

Trust me.. Zanimljivo je. U fenomenalnim si godinama. Decaci ( oko tog uzrasta ) su divni :)
Nemoj me razumeti pogresno, ne zezam te,pokusavam samo, ovako kretenski, na daljinu da ti Iobjasnim.. ) da moze da bude zabavno i ako si straight.
Ma, ne menjaju se price, u odnosu na to da li si uradjena ili ne, samo ti cujes ono sto zelis. To je to!
Daj sansu. I NE nisam poludela... naprasno zavolela ljude, samo su neki ljudici uvek tu ( bez obzira na nase ludosti ).

Osim toga, kod tebe mirise more. I ja ti UZASNO ZAVIDIMI zbog toga.

(jbg. nesto sam sentimentalna... sta da ti kazem.. istrpi ) tvoja mama te voli :) i dovoljno ti je blizu ( citaj mlada ) da te razume.... mnogo bih volela da sam mogla da imam to sto imate vas dve.

...
Image
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Big Mama »

vudd wrote:
Big Mama wrote:nek mama napiše ispovijest :smt040
Ovaj smajlic odaje da nisi pogledala po forumu,Big Mama...

hehe, jesam jesam- osigurala sam se prije :-D smajlić je bio tek toliko, podrška za PsyTechGirl- junior :rock:
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Big Mama »

Big Mama wrote:
vudd wrote:
Big Mama wrote:nek mama napiše ispovijest :smt040
Ovaj smajlic odaje da nisi pogledala po forumu,Big Mama...

hehe, jesam jesam- osigurala sam se prije :-D smajlić je bio tek toliko, podrška za PsyTechGirl- junior :rock:
ajme glupače (mene)....sorry vudd, nisam dobro pročešljala :smt040
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

E pa ljudi moji........ Kakwo sranje od swe owe droge me snadje.. Wishe ne smem da budem ni mrwicu iole zadowoljna makar jebenim danom, da se ne jawe sumnje.. I narawno, shta ce to da ti uradi?? Da te smori i sjebe..
A znam da mama celo popodne cheka kada cu ja doci owde da kazem bilo shta - jesam li zgudrana, ili nisam...
Ali to necu ni sada uraditi, da se ne izgubi napetost! Bilo bi bash bez weze, zar ne?! Owako je mnooogo interesantnije..
Ja zadowoljna, ispunjena, nekako chak i srecna i zadowoljna, a mama se zabuljawa u moje zenice i pokushawa sa ochuhom da ustanowi zashto sam ja preskochila jedan dan a da ga nisam celog prespawala i zashto li sam ok?!
Jbt kakwa nebuloza..... Uzaaaaas!!!
Pozdraw swima, morala sam makar owo da otkuckam.. Kontam ono, mozda me neko i skapira.. A ako ne, ewo neka owaj post sluzi samo da pozdrawim swe koji su glasali za mene i to je to :-D
Cmokic!! PDT_Love_23 :supz: :smt079 :-#
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply