Ima li nade za nas ???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PTG-MAMY
Posts: 79
Joined: Wed Feb 04, 2009 3:03 pm
Location: BOKA KOTORSKA

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PTG-MAMY »

Vuk wrote:...e, da , josh neshto...lepa pesma i josh lepshe ime!


:rock: A gde je NATAŠA? :rock:
:rock: Muči me to... :rock:
:rock: A gde je NATAŠA? :rock:
:rock: JO,JO,JO,JO! :rock:

LJUBI MAMA SVOJE DETE!!! :goodman:
KISS!!! PDT_Love_23
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Big Mama »

VELIKI pozdrav za MAMU :rock:
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Hehehehehe.. Dajte ljudi ne preterujte, pretworicete owaj forum u neku bljutawu limunadicu .. :p
Hwala mamEEEEEE :D
a Natasha je tuda negde.. I tu i tamo.. Nego mama, treba li mi i owde na se dopisujemo ?? :-D :rolleyes:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Big Mama »

hehe, nije ti lako :-D
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:hehe, nije ti lako :-D
Da znash .. :rolleyes:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Ima li nade za nas ???

Post by Big Mama »

nek mama napiše ispovijest :smt040
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Ima li nade za nas ???

Post by vudd »

PsyTechGirl MAMA wrote:
Vuk wrote:...e, da , josh neshto...lepa pesma i josh lepshe ime!


:rock: A gde je NATAŠA? :rock:
:rock: Muči me to... :rock:
:rock: A gde je NATAŠA? :rock:
:rock: JO,JO,JO,JO! :rock:

LJUBI MAMA SVOJE DETE!!! :goodman:
KISS!!! PDT_Love_23
Eh Psygirl , da sam ja imao ovakvu mamu...ih gdje bi mi bio kraj :)
Ona moja znala dvije od Lepe Lukic,a i to samo po jednu strofu.Nesto''od izvora dva prutica''...'vako nesto.Da sam imao ovakvu mamu,interesantnu,extravagantnu, urbanu,koja je htjela biti glavna u odjeljenju, probala vutru,acid,i zamalo H(izgleda da stvarno nije hrenovka upitanju),ne samo da bih je kopirao,...ma probao bih i to H,samo da joj pokazem koliko je volim,i koliko hocu da licim na nju.
A ne ja,poceo se drogirati,u inat mami...Govorio joj da je Lepa Lookich peder,i nije ''dva prutica'',nego ''dva putica''od po jedno 7865km...Veliki pozdrav i Hug,Hugo,Hugolina i mali Hugici
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

Big Mama wrote:nek mama napiše ispovijest :smt040
A widish da od owe moje ne ispade nishta pa.. Bolje ishta nego nishta, jel da ?? Hihihihihi .. :-D
A neka pishe ako ima shta.. Nemam ja nishta protiw .. :smt032
Jer ja sam saswim ochigledno zakochila i nema ni tamo ni owamo.. Ni makac !! Jbg .. :axe:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Ima li nade za nas ???

Post by vudd »

Big Mama wrote:nek mama napiše ispovijest :smt040
Ovaj smajlic odaje da nisi pogledala po forumu,Big Mama...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Ima li nade za nas ???

Post by PsyTechGirl »

vudd wrote:Eh Psygirl , da sam ja imao ovakvu mamu...ih gdje bi mi bio kraj :)
Ona moja znala dvije od Lepe Lukic,a i to samo po jednu strofu.Nesto''od izvora dva prutica''...'vako nesto.Da sam imao ovakvu mamu,interesantnu,extravagantnu, urbanu,koja je htjela biti glavna u odjeljenju, probala vutru,acid,i zamalo H(izgleda da stvarno nije hrenovka upitanju),ne samo da bih je kopirao,...ma probao bih i to H,samo da joj pokazem koliko je volim,i koliko hocu da licim na nju.
A ne ja,poceo se drogirati,u inat mami...Govorio joj da je Lepa Lookich peder,i nije ''dva prutica'',nego ''dva putica''od po jedno 7865km...Veliki pozdrav i Hug,Hugo,Hugolina i mali Hugici
:-D
Ma jaoj kako swi imate takwu wiziju o swemu tome.. Chini wam se bre!! Mislim, swe je to oke dok je u granici normale.. Ali kod moje mame nije!! Ona je prewishe luda i nenormalna.. Jbt, kad ja sa 21god sto puta reagujem u fazonu "daj mama smiri se jbt, widish da smo tu i tu..". I sad gde je tu meni ono mama mama ?? Neeema.. A gde je tata?? Razweli se kad sam ja imala nekih 5god i pijan od onda non stop, ziwwi tamo negde i widjamo se jednom u .. ne znam ni ja koliko..
Shto mu dodje na to da sam ja odrasla samo sa jednom sestrom, josh nisam sigurna ni dali je starija ili mladja, ili nam se samo karakteri razlikuju? (mislim da je owo drugo, ali se nekada zestoko zapitam i u wezi owog prwog..?)
Eto tako nekako moj vudd, ne znam shta bih ti josh rekla.. Swe je to super cool, ali walja i malo dublje zagrebati od same powrshine..
Pozdraw !! 8)
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply