Kafica (friška) jutarnja (doprinos redu i disciplini)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

bajram barchula! Ajde pare davaj!!! hehehe ja sam bas tu naucila ta je za pare heheheh -eee...nek ti je Bajram svaki dan Omarcicu...kad si mi tako veseo.
a kad smo kod tiketa.....ja sam po prvi put u zivotu isla u kladionicu hehehe. Bile trke pasa...Ja veze nemam ni gdje gledam ni sta radim...al vidim da se lova lako zgrce. Ti das 2 dolara...paf 25 nazad. Joj reko' meni se ovo svidja... I dalje ne znam u koji ekran da gledam...gubim se. I zapamtim ko' pjesmicu sta da kazem teti za pultom- 2dolara quarnella- ta 3 broja i ta i ta trka....aha. Naucila sam. Prva trka-pih 12 dolara. Malo po tom....30dolara. Meni se ovo mnogo svidja....
ali treba pametno....dobijes lovu i brises dalje. Kaze ovaj tip-ajde hoces jos ...reko' neka fala...meni je ovo dobro. heheheh.
Nisam ja luda ko ti pa ja....
eto tako. reko' da podjelim iskustvo :-D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Čuj to, trke pasa hehhehehe otkad tooo nisam igrooo,hehehe.A otkud to čudo u USA , zar to kod njih ima toga.Ja mislio samo u Evropi .Hehehhe
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ne znam...kad sam bila mala, drugarice su uvijek govorile bajram barcula-i pruzale ruku. I odrasli su im uvijek stavljali pare u ruke...
Pa eto ti....
Pa ako je vec banka onda BAJRAM BANKA SVIMA!! E sada ...moj br racuna je 25894566-a vi samo javite kad posaljete :-D
a u americi moze biti i bajram western union :-D ...da ne bi bilo zabune heheh
salim se ja samo! Da me neko pogresno ne shvati....A to ne bi bilo kul 8) . eto hvala i dovidjenja
Locked