SP

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

E A wrote:
sunrise wrote:EA, sve ok sa ovim prognozama, osim sto ja ipak vjerujem da ce hrvati pobijediti Australiju :)
Oni su Australiju dobili al su izgubili sa Japanom pa smo zbog toga ispali.... ali sam se htjela nadovezati na tvoj avatar sa mica-macom koji je predobar. :smt079
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Oxo-va macka je zicer, DJ Macor :-D ili DJ Mijau
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja sam se s nekim kladila u 250E da ce Njemacka biti prvak a on misli da ce biti Brazil.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Brazil....da da
mexico-argentina....odlicna tekma. mexosi su fakat dobro igrali. ali to je ipak argentina. uvijek sam i volila...nakon Maradoninog gola na kraju...pada covjek na koljena i place ko dijete....extra
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

tralallla.. sama sa sobom pricaaamm....
kakva dobra tekma...holandija/portugal-wow. kakva agresiva covjece....samo sto se nisu potukli. i onda ovaj opali golmana nogom u glavu hehehe...to je bilo smijesno.
poz
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
plava
Posts: 33
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:28 pm

hehehehe

Post by plava »

nekom se da a nekom ne dobila sam na kladionici samo da mi ne predje u naviku pusa svima :P :P :P :P :P
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ma meni se ne da...nemam srece sto se tice kladjenja i toga.
sta ces.....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja se i dalje nadam da cu kiknuti jedan dobar dobitak na lottu, ali, ono, bas dobar, ne neka sica, nego dobar :) . Inace, imam dosta srece u tim stvarima, nagrade me hoce. Imam jedino zelju da kupim neki jebeno dobar auto, neki SLK ili neka dobra bembara i jedan dobar jeep. Eto, to bi si priustila i malo putovala, i sigurno bi vise od pola love dala ca, poznavajuci sebe. :-D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply