VENE????

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Ramona......ahm ahm.....long distance technitian kazes. Pa ako moze venu moze ii...ahm...oko :-D hehehehe
ne ne ....styxx...gdje si....???/
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

More Styx stara, more :wink: hehehe viruj mi - nađe ti venu iz prve na daljinski hehe ... a di je Styx jebemu miša jarca
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

vjeruj ti?????? a stoo?? kako to ti znash????
fuj to.... heheheh
na lijecenju je styxic
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

A jel ume neko meni strucno da objasni sta se desi kad NE autiram,mislim,jebate,kako moze biti out kad krv krene iz prve,e posle toga mi se razliju neke boje,pomodri,pozuti,pozeleni,ma fuj,i sve to posle kao natekne.A sad ako nije uot a sta je? A da mi nije to prsla vena? A sta je to kad prsne vena,ja ne kontam majke mi,meni u pocetku kad sam se radila bude samo tako jedna minijaturna tackica na mestu uboda,nista crveno,nista nista.A sad nadjem se iz prve (iskustvo jebiga) ali ruka plavi,natekne ponekad kao da je u ganu bilo vazduha recimo,a nije,strucna sam ja,ha! No ne znam jeli mi to vena/vene sve sjebane covece....ume li mi ko to objasniti?
p.s. mazem hepatrombinom i spadne za 5 dana otprilike na normalan izgled ruke. A jos nesto,imam neke vene gde se ubodem,a nema krvi u prvom momentu,ja cekaj cekaj,nece,a onda izvadim iglu a ono onda krene krv! A desavalo mi se da iglu ne mogu zabiti u jednu venu da ga jebes,kao da udara unutra u nesto tvrdo,mozda neki trombic,a to imam vec 3 godine.? Aj neka mi neko kaze,ja mislila da imam dobreeee vene samo zato sto se vide ,ali qratz izgleda....
Image
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Rado bi ti pojasnila sve to što pitaš ali ne umem majke mi...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

a sto pises u sadasnjem vremenu????? to mene zanima........
nadam se da nije to sve sada.....ali ako jeste....nadam se da ces prestati uskoro. A to tvrdo je koliko vidim...neko je pisao ...stvrdnuta vena. sasusena sta li....a ta krv i to...zgrusa se pa ne id...tako mozs izgubiti puno krvi...jer kao da ocepish to nesto. Da...moze biti trom..koji vrlo lako moze prerasti u tumor...tako kazu. ne plasim te i to...ali jebi ga nemoj to raditi i bices ok pa ja....
koji ce ti to...ovako dugo bila ok i sve...i taman se malo sredila (ne dopom :-D )...ta depra i to...mislim. Ne znam...meni to sve gadno zvuci jebi ga....
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

o venama, jadnim sjebanim venama...

Post by mirzas »

Majo, nemam pojma, ali to se i meni zna dogodit!
Plikovi nakon šta se pukneš, to je limunska kiselina, al to prođe za kojih pola sata iako izgleda strava!
A to, unutra si, al nisi, pa izvadiš gan, pa shvatiš da si bia unutra, pa se ponovo nađeš, opet si unutra, al neda krv, pa malo da, pa se ideš napokon puknit a ono...AUT! U pičku materinu, najrađe bi bacia sve kroz prozor! I to sve radit u krizi! Jedan moj prika kad se nemože nać (al taj stvarno više nema di, osim u vrat, samo šta je to fakat opasno, ako se autiraš možeš se ugušit!), onda spraši u guzicu, to mu skine krizu, onda se može tražit u miru!
Užas, kakve su ovo teme!!!
Kažem, neman pojma, svakako smo sjebali vene, svaki ubod stvara ožiljak i logično je da sužava žilu...a to kad ti ruka pozeleni, pa poplavi, pa otpadne (hehehe, šalim se), to se meni događalo kad sam se počea pucat, onih par prvih uboda, ili nakon duge pauze...ali razumia sam da ti i nisi baš u toj fazi. Tako da jedino šta ti mogu preporučit je: mijenjaj pribor (pogotovo iglu) svaki put (jebem mu mater, košta jednu kunu), alkohol na ubod, ono ka kad ti vade krv pa ti stave vatu! To sigurno pomaže sačuvat vene iako se ja znam pucat sa istim ganom po 10 puta, to ni čekićem nebi uspia probit...ili jednostavno PRESTANI SE PUCAT!!!
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Luna,kako me pitas sto u sadasnjem vremenu,pa rekoh ja lepo i sve opisah za onaj recidiv? Pa sam se podsetila svega posle pauze,pa rekoh da pitam u kom kurcu su mi vene kad je ovako...Hocu da znam jesam li ih sjebala jos onda dok sam se aktivno pucala ,da me neko malo informise,jebote,da znam u kakvom sam raspalom stanju.
@hvala brate mirzas na info
Jel zna jos neko nesto o ovome?
p.s.zaolila bih ljude bez iskustva da ne lupetaju gluposti,postavljaju kojekakve terije pod ''mozda je ovo ili je ono'' ako ne znate,cutite dok se ne pojavi neko ko zna.Luna,svaka cast,samo hoces da pomognes,ali ne moras da budes bas ''mirodjija u svakoj corbi''pogotovo sto ti iglu ni videla nisi a kamoli se rokala.
Image
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

kad krv krene iz prve,e posle toga mi se razliju neke boje,pomodri,pozuti,pozeleni
E to ti je, stara, pukla vena! A ovo što govoriš, vadiš iglu, a onda tek krv -e to si išla preduboko, a nisi tribala - zato imaš tehniku - čim probodeš kožu odma povučeš klip (a ne zabodeš do kraja iglu pa onda povučeš klip) tako da čim ti je nađe odma vidiš u ganu onu crvenu crticu olakšanja 8) - ili ako ti je ušlo dz krvi kad vadiš gan, to ti nije ništa, ima čovik dz krvi i izvan vena, pogotovo ako si vrtija iglom tamo amo ka žlicon po jogurtu pa si oštetija tkivo, pa ti to uđe u gan :roll: ... A nekad se zna dogoditi da čovik pola ufura ok a pola u aut - ili da ti vena pukne tek na kraju - ili se zna dogoditi da čim si se bocnija - a nisi ni crticu ufura, ma nisi niti krv povuka - a ono već vena pukla, napuhala se, minja boje, raste - ma to živi(!), čudo jedno hehe - ili se zna dogodit da daje krv - ali je ona nekako čudno svijetla, nekako jarko crvena - dakle daje krv ali boli ko vrag a koža postaje zategnuta i na kao pečene fleke (sad me ovo podsitilo na neku hranu 'fleke, pečene fleke, ajmo svježe pečene fleeekeee' hahah :lol: ) i sve skupa te peče :cry: - e tu si u arteriji ali nekoj manje osjetljivoj - ili se dogodi da si se uboja a ono ko da si se u oko dirnija - e tu si isto u arteriji ali onoj jebenoj - ili se zna dogodit da samo pljune krv i lipo ti usere ono u ganu di ti je ionako već ušlo krvi i frka te da ti se ne zgruša - pljune i prestane - e to bi ja volila znat što je - a kad ideš furati bude čisti aut :oops: ...
Ili ti se dogodi da nemaš više niti jednu jedinu žilu ni na rukama ni na nogama nit nigdi, i s tuuugom se prisjećaš onih lipih razgranatih na kilometar i u mraku bez infracrvene kamere vidljivih gumastih kablova, pa se pitaš imaš li ti uopće krvi više kad je, di god ubodeš, nema
Last edited by Ramona on Tue Nov 22, 2005 11:49 am, edited 1 time in total.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e znash sta....ma whatvever majo. To sto se nisam bola ne znaci da ne znam nista o tome. Ako procitash predhodne postove vidjeces da upravo to i pise. Ja sam samo rekla ono sto je vec receno...i ono sto i sama znam. A tebe je iznerviralo to sto sam rekla za sadasnjost i to...a ne sta sam napisala. Po tvom ...ti ne bi trebala na [pola tema da odgovarash. A nije bash tako.... Mirza je dobro rekao...pozuti pa pozeleni pa otpadne...ko u requim for a dream. A ti se bodi boli me...
da rekla si za recidiv...ali je zvucalo kao da to i sada radish...zato pitam. sorry for fucking caring...u glavu se bodi sto se mene tice pihhh...
al si ti neka...nema sta. umjesto da se zahvalish za svaki savjet ti tako. idi ba...
Locked