RUSI RESAVAJU STVAR

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by oci boje meda »

pepeljuga84 wrote:Rusi su prevara ja sam bila kod njih prošle godine u maju da me skinu sa dopa i sa alkohola,platila hiljade evra....i naravno posle nekog vremena počela opet da se radim i pijem.Sad pijem Nalorex i Esperal i bolje me štite nego što su Rusi.
pa nisi nista uradila jer si bila samo na detoxu. ja sam bila na punom tretmanu i uopste ne pomisljam na dop, ali kao da ga u zivotu nisam probala. znam da neverovatno zvuci, ni ja nisam verovala kada sam krenula, ali eto sad znem.odavno se nisam osecala ovako dobro. inace dok sam bila tamo isto je bilo 2 ljudi koji su kao i ti bili samo na detoxu, i to po vise puta pa se vracali dopu, i na kraju su doslli na ceo tretman. kontam da su i oni sada dobro. kako god, sigurno im\a ljudi kojima nisu pomogli ali eto ja nisam od tih :-D
pozz
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by sunrise »

kad ih toliko hvalis mogla si reda radi, reci koliko kosta taj izlet
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by pepeljuga84 »

6000 evra
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by sanela »

pepeljuga84 wrote:6000 evra
Mašala...
Pa trebala bih i ja kakvu kliniku otvoriti.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by JaJa »

pepeljuga84 wrote:6000 evra

uuu jebote, jebote.
ovo je
uuuu
sanela wrote:Mašala...
Pa trebala bih i ja kakvu kliniku otvoriti.
ide to danas, samo moras brzo, hamo, pipa, ostala ekipa.
na sve strane, zdrava imena.
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by oci boje meda »

nemam pojma gde si ti bila, ali ovde je 1000 detox/3dana, 5000 14 dana, i je puno ali vredi svaku paru.
da nije bilo njih mislim da me ne bi bilo vise ali stvarno.
ali ne mogu vise da objasnjavam i tvrdim, postavila sam temu iz najbolje namere, da pomognem....a ljudi se skoro pa sprdaju.
u najmanju ruku ne veruju, ali za to ih razumem. ni ja nisam verovala.u svakom slucaju to je to. ja znam da nije bajka, i znam kako se osecam napokon, posle svega i svih lazi i prevara. to m9 je najbitnije. a za ostale...jbg.kao sto rekoh namera mi je bila najbolja
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by sanela »

Ključ oporavka nije detox, nego mijenjanje životnog stila. Odnosno načina razmišljanja, nošenja sa emocijama, učenje vještina rješavanja problema, novih obrazaca ponašanja, promjena cjelokupnog identiteta... Sve dok se to ne napravi može se plaćati hiljade i hiljade eura, sve će to biti drži vodi dok majstori odu.

Oči boje meda, ja tebi želim sve najbolje. Drago mi je što si dobro, ali ti zaista preporučujem da se kroz psihoterapiju pozabaviš promjenama koje sam gore navela. Bez drastičnih promjena u tvom životu, bojim se da nećeš daleko dogurati. Još jednom, želim ti svu sreću i dobar život koji ćeš ti držati u svojim rukama i kontrolisati. pusa
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by pepeljuga84 »

5000,6000 nije bitno,bitno je da su kad sam ja bila jednom liku za skidanje sa kocke su(zamisli) uZeli 7000 evra.Usput,molim te koji detox traje tri dana/ja nisam bila samo na detoksu,ja sam bila 15 dana za 3000 evra dobila za alkohol nesto kao tu injekciju u vrat ya dop(to nisam imala da platim)ali sam bila na onim njihovim dugim i kratkim terapijama(uspavljivanjima po osam sati ili pola sata).Bio je dečko koji je došao na detox i u zikri je otišao posle tri dana.A ta injekcija izaziva obične haluđže i čim ispadneš iz tog tripa moraš opet da se boriš.I oni sami ti daju kao narednih godinu dana besplatne kontrole.Zašto bi kontrolisali ako su sigurni da nećeš opet uzeti.I još nešto-i oni preporučuju psihoterapiju posle tretmana.Zašto?

Ali ako je tebi super,meni je još bolje jer sve je individualno....ljude izleči i Drajzerova ukoliko žele da se izleče,i daju sve od sebe u tom pravcu.
Mislim, nema te blokade koju ne možeš probiti kako tako,ili terapije koja će ti 100% izmeniti život(samim tim i tebe),i nema te procedure koja će učiniti sve a da ti ne radiš na sebi,i da se ti ne boriš uporedo.
U to sam sigurna.
Last edited by pepeljuga84 on Thu Jun 25, 2009 9:09 pm, edited 1 time in total.
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by AnAna_mo »

Super rečeno!
Potpis.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: RUSI RESAVAJU STVAR

Post by Tužna »

pepeljuga84 wrote:6000 evra
:shock: :shock: :shock: ...što je puno puno je....
Post Reply