bad luck ili bedak?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Dakle, neverovatno! Znao sam ja da su novinari bezdusne dzukele uvek zeljne vesti, ali ovo je stvarno prevrsilo svaku meru. Naime, jedan beogradski bulevarski dnevni list je bez ikakve provere i grize savesti objavio clanak ciji naslov otprilike glasi: "Narkomanka se obesila zbog nedostatka droge!" Devojka niti je ikada registrovana kao narkoman, niti je privodjena i osudjivana zbog toga. Naravno, demanti im ne pada na pamet da objave. Ljude ne ostavljaju ni da pocivaju u miru...
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Dobrodosao nam na forum!Ja se malo kasno javljam, ali eto ipak se javljam.... 8) Imas izuzetan stil pisanja, nekako mi se cini kao da sam pricala nekada i negde sa tobom a ZNAM da nisam....Cudne su to stvari....Ko ce ga znati kada smo se svi mi upoznali i gde, mozda pre naseg rodjenja na nekoj drugoj planeti sa koje su nas kasnije nemilosrdni bogovi bacili na ovu, ako bogovi postoje, ako ne onda smo se sami bacili jer nam je neko rekao da je na ovoj zemlji bolje, i ne mozemo nikako da se uklopimo,pokusavamo...
Opet lupam, izvinite..
Dakle, Marko, prvo sam htela da kazem - startovao me par puta pre nekog vremena neki lik na trgu da mi trazi kintu. :-D Jel nisi to bio ti mozda??Hiihii!!Stojim ja i prilazi lik, kaze - Jel imas neku sicu fali mi za cigarete...ili je rekao za bus, stvarno se ne secam.Pogledam ga ja, a jedan pogled je bio dovoljan da mi sve bude jasno, izvadila sam nesto sitno, 20-30 kinti jer nisam imala vise i dala sam mu, znala sam sta ce mu pare ali sam nekako..jebem li ga...znala sve....Znate vec svi na sta mislim, jedan pogled je dovoljan a mi se medjusobno prepoznajemo...I zamisli samo da si to bio ti!A ja na ovom forumu kuckam...
Mogu samo da zamislim koliko ti je tesko ovih dana, mozak iz glave izvaditi ne mozes i to je ono najgore. Ali zato pamet koju si zaboravio pre nekoliko godina u nekoj fioci uzmi i stavi u glavu, i videces promene!
Last edited by DarkAngel on Sun Dec 17, 2006 5:54 pm, edited 1 time in total.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

raskorak wrote:Dakle, neverovatno! Znao sam ja da su novinari bezdusne dzukele uvek zeljne vesti, ali ovo je stvarno prevrsilo svaku meru. Naime, jedan beogradski bulevarski dnevni list je bez ikakve provere i grize savesti objavio clanak ciji naslov otprilike glasi: "Narkomanka se obesila zbog nedostatka droge!" Devojka niti je ikada registrovana kao narkoman, niti je privodjena i osudjivana zbog toga. Naravno, demanti im ne pada na pamet da objave. Ljude ne ostavljaju ni da pocivaju u miru...
Ljudi neuki ce uvek okriviti drogu za sve,tako im je lakse.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Pa, da su napisali 2jos jedna zrtva narkomanija" nitko ne bi previse trzao jer ih ima masu A sa tim naslovom ce se ipak mozda privuci necija paznja pa ce dati kintu za novine
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Ma strashno! Niko od nas ne moze da dodje k sebi od shoka koji nas je zadesio, i onda odjednom procitas kako se ubila jer je bila u krizi. Nije bitno sto nisu napisali ispravno devojcino ime i godine, ali je bitno da je ona "prema njihovim saznanjima bila narkomanka". Sada mi je jasno da je nekim "novinarima" etika hirurshki odstranjena. Cela zemlja je u haosu, a ona se ubila zbog - droge. Sigurno! I jos mi se sinoc nakacila neka klinka koja sve zna o drogi, uz konstantno ponavljanje:"Veruj ti meni, kad je gudra u pitanju, znam sta pricam..." U zivotu nisam podigao ruku na zensko, i ubedjen sam da nikada ne bih mogao, ali mi je tako nocas doslo da toj maloj udarim samarcinu i da je posaljem kuci, pre nego sto zaista sazna "sve kad je gudra u pitanju". Odgledaju "Trainspotting" ili eventualno film "Pejzazi u magli" i odmah se trude da se "ubace u fazon". Ne krivim ih, nemam ni prava na to, verovatno sam i ja bio takvo deriste, ali dokle bre vise??? Kad ce vise taj ciklus da se zatvori, i da ne slusam po celom gradu takva naklapanja nalozenih tinejdzera, ili sa druge strane ljude koji su zaista u problemu, ali koji su se totalno prepustili samosazaljenju, da je to vise degutantno?...
Angel, hvala na dobrodoslici! Iskreno, ne bi me preterano cudilo da se zaista i poznajemo. Koliko sam shvatio, ti si iz Nisa ili okoline, a dole na jugu sam poprilicno blejao. Sto se zicanja tice, ne verujem da sam to bio ja. To sam radio samo u ekstremnim slucajevima, i to uglavnom sa nekim u paru.
Nemam vise snage da kucam, premoren sam, a ujutru rano ustajem, te cu vas lagano pozdraviti. Budite dobri i lepo sanjajte!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Jeste, iz Nisha sam ali zivim u BG-u vec neko vreme. Ima sve u ispovesti koju sam pisala,da ne pisem sad ponovo..
Znas kako sto se tih klinaca tice, imala sam prilike da razgovaram sa par nih, ili bolje receno da slusam par njih...Cool je po njima biti narkos, a jos vise im je cool da pricaju o tome...Muka mi je od njih, a i kada sam ih slusala nisam pametovala, pustim ih da pricaju a u sebi se smejem, ili mi po nekada vise dodje da placem..zavisi od osobe sa kojom razgovaram!cak znam i jednu klinku koja je svuda po svim forumima pisala kako je extra drogirati se i kako ona zaboga zna sve o tome....Evo nema je sada, nista me ne bi cudilo da se na kraju pojavi i da kuka ovde kako se sjebala.
Mozda se znamo,mozda i ne....Cudna je ova planeta, a jos cudnija je on sa koje smo dosli.
A sto se tice samoubistva, ja sam imala druga koji se stvarno obesio zbog gudre, ono - flipnuo skroz od previse speeda i dopa, ali ovi ljudi iz kamenog doba koji se hrane dezinformacijama i o njima jos i pisu i zovu se - novinari - o njima ne treba raspravljati, suvisno je..
Jos tezeje raspravljati zasto se ko ubio..Pa i ja sam pokusavala, ali izgleda da nisam imala dovoljno velika muda..A razloga ima milion..Ko zna sta je njoj kvrcnulo pa se odlucila na taj korak..Ali, zajebi shtampu, oni su idioti pa su idioti i nista to nece promeniti, oni sigurno nece doci ovde da citaju sta pisemo, a sigurno ih nece biti briga i za nase misljenje, kinta ih pokrece i cao-zdravo, ako me razumes!
Pozz!! :-D
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pre nekoliko dana sestra mog drugara se bacila sa prozora i poginula....isto tako je izaslo u novinama skocila zbog droge i bla bla...a ona nije imala veze sa drogom,imala je neke ljude oko sebe koji su se drogirali ali ona ne,tako da to se vidja svakodnevno u novinama a kako je njihovim roditeljima,bracom,sestrama ,prijateljima to nema veze vazno je da se je ona skocila i da oni imaju o cemu da pisu....idioti...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Cao Raskorak, dobrodosao...da te napokon i ja pozdravim!
Procitao sam sta si napisao...a za ovo posljednje stvarno nemam komentara, stvarno okrutno, nemam druge rijeci. Jako mi je zao zbog tvog gubitka, rastuzilo me sve ovo...

Eto, nista drugo ne mogu smisliti da napisem...samo veliki pozdrav tebi i svima i pisi nam i dalje!!!

jago
My lost...and here we go again...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...primi moje saučešće...
:(
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

1) Hvala vam svima na podrsci i dobrodoslici
2) Zadnjih par dana mi rovac zestoko rovari po mozgu :(
3) Uspevam za sada da se izborim sa njim :-D
4) Mnogo "shljokam" da bih zavarao glad i tesim se da je bolje i to nego da me djavo opet "ujede za dupe"
5) Neispavan sam, a ne da mi se da zaspim
6) Icicu ovih dana malo u selo sa ortakom (jug, jug, a on je nazalost prepun gudre, ali i moj grad je) da malo pobegnemo od ovog sivila. Sta mislite o toj ideji?
7) Jos jednom pozdrav svima
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
Post Reply