Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

bolje da procitam upute za stavljanje slika prije nego sto ista pisem hehe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Titanik1

Post by Titanik1 »

Ja sam bio postavio par slika-bile su ovdje,pa sam ih skinuo! Znaju sefica i Zvrky da su bile,ali evo kada sam htio ponovo da postavim-nesto nece-zeza Image shack!!! :twisted: Evo ih,opet su gore :shock: Samo malkice-dosta sam slika bio postavio,tako da me poznaje ovaj forum i vise nego sto treba!Pozdrav!
Last edited by Titanik1 on Wed Nov 22, 2006 1:33 pm, edited 2 times in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

sta sam ja napravila pjma nemam
onaj treci step me jebe
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Aj, hvala ti Titanik puno.Hvala
Bozicni sajam u Becu. Na mojoj mami se vidi kako je hladno, koju facu je slozila i kako joj je nos crven dok je meni sasvim ok, vec sam se navikla na zimu i hladnocu. to me podsjeca na to da nam ide Bozic i blagdani
Hvala Titanik, jos jednom
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hehehehhehee nacice se valjda neka i za tebe :D
Sunrise ja sad prvi put videh tvoju slikicu sve pohvale ti si takodje mladolika :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja se veselim ovoj zimi, pa cak i hladnoci (jer mi nije hladno i jer me nece pucati kriza i jeza). Odmalena sam uzivala u zimi, u popodnevnim satima kad je vani vec mracno, ja doma, uz knjigu, tv ili s mamom kavu ili kakao pa se stisnemo jedna uz drugu na kaucu. Sad su mi dani drukciji i imam samo jedan dan tjedno koji provedem popodne i vecer kuci, ostale sam na poslu. No, opet volim zimu, a posebno predbozicni period
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Pitaj me sutra opet za goblene. Super da si me podsjetio jer cu sutra u toku dana ici kupiti ako nadjem lijepi u ducanu blizu mog shopa
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Sta bi Titanik obrisa ti sve :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

To bas i ja gledam, skuzila sam na Suovisnicima da je dva posta kiksao i uopce nisam skuzila da ih je brisao, pa zasto? Sta mu bi?
Hej, Titanik, ako je zbog onih nickova, zaboravi to, si cuo!
Rekla sam ti da su mnogi ovdje napravili odredjene greske, znam da ja jesam i nisam ponosna na to ali Boze moj, ne ponavljas ih i ides dalje. Previse je dobrog na ovom forumu da ga se tek tako odreknemo!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
the5who?
Posts: 19
Joined: Tue Nov 21, 2006 8:22 pm
Location: Kostolac
Contact:

Post by the5who? »

Image

Eto slike mene desno i buraza levo..
Pozdrav ekypi !!! :wink:
Lakse je prepoznati andjele nego upoznati sebe
Post Reply