CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

sanela wrote:
adam* wrote:

Sta mislis da bi onako izgledao da se vozikam kolima???......eee.....ne moze....to tako...
no comment 8)

Znas ti jako dobro na sta mislim...... ;-)
cucla cucla cuclica
Nikajlo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Nikajlo »

trenutno sam razocaran u sebe, posran, tuzan, zaglavljen izmedju ROCK and a HARD place-a.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by PsyTechGirl »

sanela wrote:@PsyTech
Eeee, moja ti...
Dobro vam se trudnica nije porodila. To bi baš pojačalo doživljaj...

Ma dobro, tek je 4ti mesec, nije joj još termin :roll:
Ali stvaaaarno .. Strašno nešto..Više i taj alkohol i droge i p. materine.. Pun mi q..fer svega!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by adam* »

Kupio sam nove patikeee.....nananannanana.....jako sam sretan(ETO TAKO SE OSECAM)....obozavam garderobu...pogotovo obucu.....a starke su moj zastitni znak ili ti lifestile....a ovo su neke najnovije....MAJOR model....sve ono sto nije valjalo na starima su ovde ojacali.....stvarno vrede....jos sam ih kupio iz Amerike preko ebay-a....sada su m stigle........BRUTALNE SU(meni bar)....evo slika...pa procenite sami.... :-D

convers.jpg
convers.jpg (24.39 KiB) Viewed 1524 times
cucla cucla cuclica
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

saša-ex wrote:
bojanol wrote:... ali ako ćemo realno, u kurcu sam. :D
realnost je keva...
Zaista jeste,ume da izgrdi isamara ali sa druge strane ume biti brizna i podariti srecu kada smo dobri .Bojane drago mi je da si opet medju nama.Pozdrav
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

nekome keva a nekome maćeha
all that I want is to play
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

anfakabl wrote:nekome keva a nekome maćeha
sve po zasluzi sestro moja :D Pozdravljam te.
User avatar
*LaLa
Posts: 1
Joined: Mon Oct 19, 2009 10:36 pm
Location: TheF**VillagE

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by *LaLa »

Bok Ljudi..)))

Ja sam nova ovdje i jos se ne znalazim kako treba... :roll:
O temi kako se trenutno osjecate.?..Boli me glava i to onako :cry: brutalno...
Pozz vama svima.... :P
Sometimes..Everything Seems Black...
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Guta_Retas »

osjecam se poprilicno dobro zadnjih mjesec dana, sve mi ide nekako na ruku,cega god se uhvatim ide kao po loju, a najbolja stvar je da me cura jako dobro slusa....sto i nije bas obicaj za zene...kontam da mozda nece negdje da idemo na zimovanje pa me priprema...heheh...zezam se naravno
So rise and be your master you don't need to be a slave
Nikajlo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Nikajlo »

adam* wrote:Kupio sam nove patikeee.....nananannanana.....jako sam sretan(ETO TAKO SE OSECAM)....obozavam garderobu...pogotovo obucu.....a starke su moj zastitni znak ili ti lifestile....a ovo su neke najnovije....MAJOR model....sve ono sto nije valjalo na starima su ovde ojacali.....stvarno vrede....jos sam ih kupio iz Amerike preko ebay-a....sada su m stigle........BRUTALNE SU(meni bar)....evo slika...pa procenite sami.... :-D

convers.jpg
pa i ne osećao se dobro!!! prvo si poželeo da imaš nešto što inače gotiviš (garderoba), onda si neko vreme odabirao, povlačio veze, okretao brojeve, skontao koji je najholji način da do njih dodješ, onda si ih naručio i neko vreme čekao.. kada su stigle, explodirao si od sreće, zar ne!? i treba tako, brate. radovati se malim ili nešto većim a dostuopnim stvarima u životu.. samo mi je smešan obrazac po kojem si došao do tika! želim ti da uživaš u svakom koraku načinjen u ovim ili nekim sledećim parom patika!!
PS da nisi priložio fotke, ladno ti ne bih poverovao u priču, h e he he.. šala mala, drug, ne ljuti se!
PEACE
Post Reply