CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

Ma opušteno batice, istovari se.
Samo te gledamo 8)
all that I want is to play
Anita
Posts: 31
Joined: Tue Feb 17, 2009 1:18 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Anita »

S obzirom kako mi je poceo dan dobro je zavrsio. Kontam da moram napraviti neke promjene.

Nerviraju me neki ljudi i ne znam dal da ih bas otpisem il ne. Mislim, ne znaju oni da me nerviraju, ne vidi se hah Isto se tako ne vidi kad imam neke probleme, kakvi god oni bili. Ocito previse stvari drzim u sebi, mozda dobijem cir na zeludcu haha Treba mi neko pametan ko zna slusat duze od jedne minute. To cu ujutro za kavom..


U posljednje vrijeme sam otprilike provodila dane tako sto sam radila, spavala i jela. I onda kontam kako se ne vidjam s ljudima koji su mi stvarno dragi, ne radim ono sto volim raditi jer za to nemam vremena, a onda se sjetim kako je i covjek za kojeg u biti radim kreten. Ne znam jel se na to navikne, a i ako jeste to sigurno ne moze biti pozitivna stvar.
Last edited by Anita on Mon Jun 14, 2010 5:19 pm, edited 1 time in total.
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by lela »

BOBAN wrote:Ja sam danas napisao dosta svojih "misljenja" na forumu pa izbrisao.Pitam se sta se dogadja sa mnom u jednom trenutku osetim sta cu da napisem i kad to napisem obrisem.Moram se boriti sa tim.Manjak samopouzdanja :-D
ponekad neka ''misljenja'' ne izgledaju isto kad se izgovore ili stave na papir. mozda je u tome stvar.
kakav manjak samopouzdanja kod tebe... nama jarcevima je samopouzdanje jedna od glavnih karakternih osobina. :D
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Boban »

Ma da mislim da je ovo dan pogresnih rechi :-D jer pogresne reci puno puta odvuku smisao u drugu stranu.Idem da ubijem nekog abdulaha u hitman igrici.Aj pozz.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Vlado_M »

Tezak udarac.. Nisam kriv, a osjecam se krivim. Sad bih se napio i onda naudio sebi ili inventaru kafane ili bih se slozio u venu jednom i jos jednom... Prekrsio sam i svoje pravilo da nikad sa posla ne posjecujem ovaj forum. Kuckam iz Rogatice, vukojebine u koju mozete doci samo slucajno, ako zalutate... ili poslovno, kao ja.

Kako god bilo, prezivjecu bez recidiva. Pozdrav borcima.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Malo sjetno, al nije toliko grdno...
Preživjet ću. :|
Potpis.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by vudd »

Vlado_M wrote:Tezak udarac.. Nisam kriv, a osjecam se krivim. Sad bih se napio i onda naudio sebi ili inventaru kafane ili bih se slozio u venu jednom i jos jednom... Prekrsio sam i svoje pravilo da nikad sa posla ne posjecujem ovaj forum. Kuckam iz Rogatice, vukojebine u koju mozete doci samo slucajno, ako zalutate... ili poslovno, kao ja.

Kako god bilo, prezivjecu bez recidiva. Pozdrav borcima.
Nedaj se Vladimire...sada se osjecas zajebano,a i sam naziv ''Rogatica'' je idealan za izvrtanje nekog sanka...al 'se nedaj.
Ja evo, u ponedeljak idem u savjetovaliste u BL, koje se nalazi u ulici Srdje Zlopogledje...Ali bolje i to,nego da je recimo Nektarova 16,ili Intravenoznih boraca bb...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by anfakabl »

Biće sve ok, samo nastavi koračati.
Đavo je stara hinjara, baca klipove u točkove i te fore kad vidi da mu izmičeš.
Drži se dobro.
all that I want is to play
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Tužna »

bojanol wrote:Osećam se kao pravi džanki, sutra idem na put, kriziram, a nemam lovu da se pokrijem na tom putu. Poludeću. Ako neko ima 50 eura da pozajmi, vratiču, keve mi. :-D
Bojane kralj si keve mi :D :-D



ps.osećam se odlično :mrgreen:
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by AnAna_mo »

Nađoh u novinama neku torbu, sviđa mi se i baš bi je rado naručila. Košta 5680 dinara, koliko je to eura, znam da sam već jednom pitala za drugu cifru, ali sam zaboravila ??
Potpis.
Post Reply