How does "normal life" look like???

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

...evo mene,..jos uvijek tu,..ziv,..i clean,..vec neko vreme,....ali uopste nisam ok,....ne radujem se vise nicmu,.sem sljake,i voznji avtica...neverovatno,....ali istinito,....koliko puta mi prodje kroz mozak ono,..sto je vec neko ,..pre nekih 60 godina rekao,..arbeit macht frei,.....jbte,......istina,...bez posla,...vjerojatno bi se vec bacio u pola metra duboku vodu,....

...sad opet kuzim neke stvari,.....koje mi prije uopste nisu bile vazne,.....npr.,.kad sjednem za volan moga avtica,....obrnem kljuc i stavim u prvo,....huh,..nesto sasvim drugo,..zvuk motora,....onaj osjecaj kad stavis u nizu prestavu,...dajes blinker i zoooooooooooooom,......prolazis ko raketa pored ostalih suocesnika u prometu,...jbte,..opet pocinjem uzivati u voznji,....nadam se jedino,..nebih li opet pretjerivao,.kao nekad,....ali nije vazno,...izgleda da sam opet poeco da uzivam u voznji....pa da,...i to je pocetak,....

...znam,...jasno mi je,...prvo napisem kako se nicemu ne radujem,..a onda odmah kako uzivam u voznji,..haha,....ni sam neznam vise sta je i sta nije,..a sta ce bit?? huh,.....ma,...chaos in my head,....ali jos uvijek "malo" bolje nego biti uradjen,..

pozz,.ljudi,...
tryin" to be the best of me,...
User avatar
overseas girl
Posts: 65
Joined: Thu Aug 21, 2008 2:40 pm

Re: How does "normal life" look like???

Post by overseas girl »

daj javi se.. ja se vratila.. imam svasta da ti pricam...

miss u terribly
User avatar
oci boje meda
Posts: 568
Joined: Tue May 13, 2008 11:20 am
Location: NS

Re: How does "normal life" look like???

Post by oci boje meda »

FALCO pa gde si TI???? nema te pa te nema....nadamse da si dobro pa se zato ne javljas, i da si dobar...daj javi se bar koju rec, da cujemo kako ide....poz
T.
pitas se sta je cilj?
tvoja spremnost da krenes.
***
sta znaci smiriti potrese
u dubinama sebe?
znaci:ugasiti glas.

M.Antic Hodajuci na rukama
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

hei,.OBM,...i ostali,...tu sam,..ali sam nesto zajeb.... ovih dana pa mi bilo tesko pisati,..inace se opet trudim,....

..i sada mi je jasnije,...razlog svih mojih recidiva je anksioznost,..neka panika i uopst psiha,...sta vi radite oko toga,...ako neko ima problema oko anksioznosti???

1000 pozdrava svima,....i nemojte se nesto prepucavati,....bez veze,....puno bolji ste bez......

poz. iz slovenije
tryin" to be the best of me,...
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: How does "normal life" look like???

Post by MANS0N »

Cuj sta radimo?Pa idemo na sastanke,radimo korake,meditiramo(molimo se) sa Visom Silom.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

haha....
tryin" to be the best of me,...
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

....ne sad bas ozbiljno,..sastanci meni ne "rade",,......meditacija isto,..probao sam antidepresive,.....sport,..ali uvijek se vratim na isto,..bas si ozbiljan manson?a--?
tryin" to be the best of me,...
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: How does "normal life" look like???

Post by MANS0N »

Ma ne radi ispocetka nista,ali proradi.Koliko si probao ijednu od tih metoda?
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Falco
Posts: 213
Joined: Thu Jul 10, 2008 11:15 am
Location: republika,Slovenija,...SFRJ......

Re: How does "normal life" look like???

Post by Falco »

..pa da,..znam ja,..valda je i to krivo,..sto ja ne ustrajem u nicemu,....pa ni u odvisnosti(haha....),..ali ozbiljno,....nekako sve padne u vodu kad mi se dogodi prvi neki crash u lifu,..tako i sad,.....uvijek sam imao povjerenja u psihoterapije ali su me uvijek razocarale,....ali najvise me zajeb. sto sam sjebo sebi zivot pa mi je ono biti uradjen najnormalnije,..i tako ja normalan zivot skoro ne poznajem,.uvijek se vrtim izmedju zavisnosti i skidanja,....

....ma sad neznam uopste sto sam se javio,..vjerojatno mi je bilo samo da pozdravim ekipu iz foruma koja je skroz ok,..i nedostajala mi je,....jos jednom,..pozdrav :wink:
tryin" to be the best of me,...
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: How does "normal life" look like???

Post by MANS0N »

Zao mi je sto cujem da je tako,a imas dobru grupu u Ljubljani.Ja svaki pt kada ih sretnem ostanem ono paf,mnogo sam naucio od njih.Jako si sretan sto su blizu tebe i mogao bi to iskoristiti za sebe.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Post Reply