Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Hiperhidroza, ili, jel, znojenje dlanova.
Javlja mi se pri svakoj manjoj nervozi i uzbudjenosti, prosto me povrh svega, i ona konstantno jebe u zivotu.
Da, mozda zvuci smjesno, ali sekundu sam udaljen od toga da mi ne nabije kompleks.
Jako utiche na mene u socioloshkom smislu, ako ne osjetim tu nervozu, sve u dure, lav sam.
Al cim dodje, gotovo, ja se ushutim, dlanovi se pocnu znojit, odmah me frka da se s kim ne pozdravim ili slicno da ne bi ovaj reko a sto su ti takvi dlanovi il kurac palac.
Stvarno me jebe.
Chini mi se da je jedino vrijeme kad mi se dlanovi nisu znojili, bilo vrijeme provedeno pod dopom, a to bash i nije ljek.
Prosto, znam da je od neke nervoze. Unutrasnje. Al problem je sto ta nervoza ne nestaje.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by Vlado_M »

Jebiga, i to je jedan od razloga zasto ti je potrebna pomoc. Cijenim tvoj trud, ali ja najbolje znam koliko je tesko sam se skidati. Zapravo, nije tesko - to je jebena nemoguca misija. Osudjen si na pad, danas ili prekosutra ili 21.07. kad bude suncan dan i ti uzivao u nekoj basti bez oznojenih dlanova i ne budes imao nijedan dobar razlog da se spucas. Samo tako... Mada, ja ti ne dajem vise od 7 dana jos. Najiskrenije. To ne znaci da ti ne zelim najbolje.

Sto se tice dlanova, ja sam imao slicnu frku, ali sa ledjima. Ako mi je neprijatno u nekom drustvu, osjecam se nesigurno i isforsirano, oznojim se po ledjima. Danas mi to nije problem. Mislim da je to bila stvar samopouzdanja. Danas ga cist imam mnogo vise nego 2005. godine, kad sam se tek borio za apstinenciju. I opet pravim recidive, jebes ga.

Sto se tice tegova i kreatina i hepatitisa, naravno da ne ide trece sa drugim i prvim. NIje dobro za zdravlje, jetru narocito. NIkad me to nije posebno sprecavalo :). Samo, sad me je terapija protiv hepa totalno iscrpila, imam 12 kg manje nego prosle godine kad sam aktivno dizao tegove. Ali ajd, ima vremena.

Poz.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Ma ja kontam da mora postojat neka kvaka, nesto sto ce me ebavat da bi bilo kako mogao funkcionisat.
Ako nije gudra, onda je cura, ako nije cura, onda je depresija, ako ni nje nema, chek chek, aha evo malo anksioznosti i nemira, i znojenja dlanova.
Pa eto, barem to za sada.

Uh bi bilo ljepo rec ma u pichku materinu sve i da nestane.

7 dana ?

Tu grijesis, al znam o chemu prichash. Sad zasad, kako god, imam neki mehanizam da mi je godra sto sam se skino, pored svega ovog, a obicno posle mjesec, dva, dodje taj crv shto si ga opiso
Ajd kad dodje, onda cu se i pozabavit njim.

Za sada, ono, zdrava ishrana, i mal sporta, te nekih drugih aktivnosti, i ne ide mi loshe, dapache.

Samo sto sam zagorio, ne bi ja bio ja da se ne zhalim, pa moram i na tom planu neshto da uradim, kad je vec ova ljubav otegla papke, kad nema vece, dobra je i manja.

Pozz, i ne kontam, chemu tako nagao odlazak u komunu ?
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

Juche, preljep dan, i pored svog tog palm sweatinga, a ko ga i jebe ustvari, iako je trajao cjeli dan, te ev ga i danas.
Nek se znoje dlanovi, samo da nauchim da me boli qrac za iste.

Vidio dva drugara, stara dva drugara koje obicno napustim kad se pocnem gudrirat. A ja to radim zhestoko.
Nekako, heroin ili oni, pa postedicu ih sebe i bez njega i na njemu.

I ljepota, ponovo sjedili cjelu noc, igrali sokera, zapalili joint i niko mi nije rekao pitanje koje sam ochekivao, "a zashto opet" ?

Samo opusteno znachi.

Volja mi raste, sto mi je drago. Za sada, osjecam to iznutra.

Plus drugi drug, isto ekipa bez heroina.

Ponosim se malo sobom, iako zvuchi glupo, za eto, 2 sedmice sam se nekako opet reintegrisao u "normalan" nacin zivota.
Samo sad, sad ce da bude sa mnogo vishe obaveza nego prije.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

Ej a izvini, sad mi nešto pade na pamet..
Nisam sigurna jesi li ikada rekao ili ti jesam li ja ikada pitala..
Ali, koji ti je ovo put da se skidaš, JaJa ??

Drago mi je da sve ide na bolje, pa i mora.. Nego šta će :wink:
Pametnica si ti, samo si malo bio zaglibio, ali.. Svima se dešava..

Što neko reče - NIJE SRAMOTA PASTI, SRAMOTA JE NE ŽELETI USTATI!!!

Ljubim i istraj ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by YugoS »

Vozdra JaJoni.
Cuvaj te dvije sedmice apsinencije k'o oba oka u glavi.
Znam da znas,ali....ovaj tvoj period Slave I Pobjede je trenutan i nece ostati tako.Euforija ce proci i tad ne smijes napraviti zajeb.
Cim ti proradi crv probaj da ne kombinujes u glavi nego zovi nekog da ti suspenduje tu volju.Znam da zvuci jednostavno,ali nije.
Cekaj,jeli ti pijes blokatore? Ako pijes onda OK,za pocetak,ali ako ti ostane nekoliko i nemas namjeru vise nabavljati i piti redovno,onda obavezno ostavi nekoliko da imas.Kad budes izlazio uvijek nosi blok u dzepu i cim ti naleti ideja da se malo zabavis,ti ga otisni niz grlo.
Ovaj recepat je jednostavan,ali pravo zajeban za realizaciju,zato se pripremi psihicki koliko mozes.
Ja pijem puno djelotvorniju (ne kazem bolju ili pametniju!) terapiju i samo je potrebno da je uduplam kad osjetim pozudu,ali mi je trebalo vremena da to i sprovodim u djelo.
Zelim ti sve najbolje i budi spreman!

:smt001
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by sanela »

Obrisala sam postove koji su off topic. Imate pp za chat.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by selma »

YugoS wrote:Cekaj,jeli ti pijes blokatore?Kad budes izlazio uvijek nosi blok u dzepu i cim ti naleti ideja da se malo zabavis,ti ga otisni niz grlo.
:smt001
hahahahahahaha..joj Yugose,baš si me nasmijao....hahahaha :lol: :lol:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
JaJa
Posts: 83
Joined: Wed Jun 03, 2009 9:33 pm

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by JaJa »

@Yugo Hvala buraz,
Pijem blokatore, svakodnevno, ali moment trijumfa, barem kako si ga ti opisao, ne javlja se kod mene.

Mnogo, ali znaci mnogo me jebe ova hidroza, znojenje ruku i napetost koja se javi otkad otvorim ochi, pa sve do nekih, vecernjih sati, 12, 1 - kad odjednom, sve prestane i ja se smirim.
Sta je to, sto tad proradi pa se ja smirim, ili sta je to sto me jebe od cjelog jutra, jos ne mogu da skontam, i sad mi je nekako ljigavo, spustim ruku na zid, moze se vidit jebeni otisak dlana. A od chega, ne znam. Sranje.

Trijumf, pa jedino to sto 2 sedmice nisam uzeo H. Ustvari, to bi trebalo da bude i ono najvece, ali ne znam, volio bih da se nekako odjednom rijesim svih govana, ali, posljedice.

Citao sam o ovoj hidrozi i ljudi se s time bore chitav zhivot, ja se barem nadam da je kod mene zbog psihe, i da jel, kad budem malo, nenapetiji, a pitam se i zasto sam, da ce proci.

Vidicemo. Vec sam primjetio crvice u glavi, al nedam im da se razbuktaju, imam planove. za 2 sedmice, trcanje pa teretana.
plus ovi chasovi engleskog i kompa, mislim da cu bit malo vishe ispunjen, plus bolje se osjecati.

Hvala svima, a posebno psy :* za podrsku do sada.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Molim vas pomoc ! Ne znam sta da radim.

Post by PsyTechGirl »

JaJa wrote:Hvala svima, a posebno psy :* za podrsku do sada.

.. pa na dalje .. :wink: PDT_Love_18
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply