pomoc!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Devojci je samo dosadno na poslu,naravno trazi zanimaciju dok ne prodje radno vreme :-D cmok elzi
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

ja mislim da je njoj jako tesko ostaviti ga! treba za to snage.
ali valjda covjek mora sam da dodje do te granice kada vise NE MOZE kada vise nista ne ide, e onda odlazi ili povlaci drasticne poteze u zivotu... dzaba mi sad ovdje pisemo iz svojih uglova i razmisljanaj ali dok se njoj samoj sve ne zgadi, nece ona otici...
PDT_Love_07
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

pa to sam i ja odmah rekla...
samo ... postoji jedan mali problem u svemu tome...sta ako joj se nikad ne zgadi?
iz ovako objektivnih obzervacija ljudi koje znam, primjetila sam da djevojke u vecini slucajeva ostaju u vezama iz svakog drugog moguceg razloga, samo ne iz ljubavi...cast izuzetcima naravno...
ili je u pitanju strah da budu same...ili misle da im je zadnji voz pa daj sta das... ili su sponzoruse...il' imaju neki opsesivni trip i uzivaju u patnji...ili imaju djecu, ili zele djecu...
ne znam, ovo je 21 vijek...zene se mahom busaju za neku emancipaciju, a kada dodje do tih nekih osnovnih stvari ko' misevi jbte...radi guza ko' meduza...ma da imam dvanaestoro djece i nisam sretna sa osobom sa kojom zivim, nema tih para da bih ostala...radila bi 24 sata, ali me nebi niko je*o u zdrav mozak...
elzi
Posts: 69
Joined: Mon Apr 02, 2007 1:34 pm

Post by elzi »

Hej ljudi nije sve tako crno i ja sam djete srece!Kad budem sve ostavila(njega)vi ce te prvi znati.E sada ,svatila sam da se njemu ne moze pomoci dok on sam ne svati da treba .Pa kako mi nece biti dosadno kada samo razmisljam o glupostima,a za moj posao trema psihicka koncentracija.Ne mogu ljudi da radim,nista mi se ne radi .....bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla........................................................................................................
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Di radis Elzi i sta radis?
Moj posao je meni zicer jer prakticki nista ne radim osim sto kliknem neki PC ili telefon a ostalo vrijeme uz TV ili kompj. ili jedem,pijem pricam s ljudima ako mi se da
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

elzi wrote:Hej ljudi nije sve tako crno i ja sam djete srece!Kad budem sve ostavila(njega)vi ce te prvi znati.E sada ,svatila sam da se njemu ne moze pomoci dok on sam ne svati da treba .Pa kako mi nece biti dosadno kada samo razmisljam o glupostima,a za moj posao trema psihicka koncentracija.Ne mogu ljudi da radim,nista mi se ne radi .....bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla........................................................................................................
Ti mila treba da znas prva sta ces i kako ces. Hvala na zelji da to podelis sa nama, ali TI SI JEDINA KOJA MORA DA ZNA!

cuvaj se, a sto se tice dosade na poslu.....pa evo me na forumu :-D
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
elzi
Posts: 69
Joined: Mon Apr 02, 2007 1:34 pm

Post by elzi »

obracune,kif,kuf,putne naloge,virmane,pdv prijave itd........,jako stresan posao!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hhahahahhahah elzi je moj covek...samo...zar ti ne bi trebalo da imas dosta posla sada? blizi se 10-ti :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
elzi
Posts: 69
Joined: Mon Apr 02, 2007 1:34 pm

Post by elzi »

Radim,radim ima posla samo ima jedna caka neradi mi se.Imam i pomocnog radnika jadan on sa mnom!Ah taj deseti.........................
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

zvrky wrote:Hhahahahhahah elzi je moj covek...samo...zar ti ne bi trebalo da imas dosta posla sada? blizi se 10-ti :-D

E Zvrky, a jel se secas onomad kada si bila u haosu i trazila sljaku i ja ti slala one linkove...eeee. Vidis kako sve ide na bolje.....




kiss

S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
Post Reply