VENE????

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

pod jedan, tko kukumavci?
jebes vene, koliko sam ja toga srusio i sjebao u zivotu... kada bih o necemu odlucio jadikovati vene bi mi bile na zadnjem mjestu.
interesira me manje-vise informativno i jer zelim znati na cemu sam... sto me naravno nece sokirati ili sjebati na cemu god bio jer svjestan sam ja odavno da se za sve placa ceh i nacisto sa time.
pod dva, meni takodjer ta prica o 7 godina pucanja u vene koje i dalje vuce malo na sf ali de boze.
i am what i am and what will be will be
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ne znam ,ja sam na igli bila samo 2 godine,a i onda nisam redovno na iglu,nego ponekad na nos (sa ortacima da me ne provale,jer-cudno je to-moja ekipa se radila na nos,a ja sam se posle radila sama -na gan) U svakom slucaju,meni su vene u super stanju,nisam imala nekih problema nikad,ali opet kazem,ja sam samo 2 godine....Desavalo mi se da mi poplavi na dan dva kad se izuotiram,ali nista gore od toga. Bivale su mi ruke i nekako zute,ljubicaste,svakakve,ali vene ok.Isto sam kao Jelena drzala ruku pod hladnom vodom,cak stavljala led,mazala kremom...sve u svemu,ja sam bila vrlo pedantan narkoman (ako izuzmem to da sam ipak nekoliko puta u zivotu delila gan,tj uzela tudji,pa navukla HCV)
Image
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Istina je,povlače se dublje pod meso,a ako se radiš u ove baš sitne(u dnu dlana ka ruci),one mogu na neki način i da istrule i da se u potpunosti povuku....Takođe,tu su razni čvorovi,višak vazduha.....Ovo može da prouzrokuje slabu cirkulaciju i probleme slične vrste...
Naravno,treba pripazoti na hematome,ali veruj mi,savršeno normalno se možeš baviti fizičkom aktivnošću....to čak može i pomoći pri regulaciji cirkulacije i protoka krvi kroz vene.
To su moja saznanja iz višegodišnjeg rokanja....
Pozdrav....
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

thanks na odgovoru... ako je to fakat tako onda mi je sad malo jasnije.
tako nesto sam i ja pretpostavljao (to da fizicka aktivnost ne moze skoditi) ali rekoh ipak da pitam ima li tko kvalificiraniji reci mi.
inace, naravno da sam jebao i te na sakama ali de boze, sta da se radi... u stvari sve koje sam mogao ukinuo sam osim na jednome odredjenome ekstremitetu iliti udu koje ne namjeravam dirati pa makar umro od krize. :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Nisam se ja ni u vrat - a ni neću - zato sam u sve drugo - i zato i nema ničeg više - a Jelena - imaš pravo stara - ja sam se malo zaletila, jer - kad pomislim, i meni su u 23oj godini, nakon 7 godina štepanja, vene još uvik bile ka lučkom radniku. A normalno je da smo svi imali i pauze... Dok je sad, u 31oj, već druga pjesma. Tila sam reći da nema šanse da ih sačuvaš ako se nastavljaš drogirati - prije ili kasnije - 7,8,12 godina - nije bitno - povenut će ti - nema tu spasa ni heparin, ni hepatrombin, ni jekoderm, ni contrakel (ova je slovenska, dobra je, nije toliko za vene, ali za ožiljke!!!) ... ako ti kipaš dop u njih - ili koku - kaže 'stavljaj manje citrona' - pff - pa čoviče koliko god malo citrona stavija (ok, manje je ipak bolje, ali..) opet te peče vena - kuvani dop je jaka stvar za vene, on ih isto prži, nemilice
User avatar
piscies
Posts: 15
Joined: Thu Jun 23, 2005 12:36 pm

Post by piscies »

Mnogo sam se namucila zbog mojih vena ali to se uglavnom odnosilo na stepove.Prije jedno mjesec dana drug me roknuo u zglob desne ruke.Kako je vena krenula da puca izvadio je iglu.Poslije par dana krenulo je da otice citav zglob a kad je otok spao samo mi je kost krenula da raste i sad je velicine oraha.Brine me sto je to bilo prije mjesec dana a jos uvijek je tako i boli me na dodir.Znalo mi se i ranije desiti da mi pukne vena ali brzo se sve povuce.Sta je sad?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Gadni su ti otoci - i ja sam ga zadnji put bila usrala i - kako ti kažeš - uvik je prolazilo, a tad nije tilo nikako - pričekaj mačko - MORA proći - i ja sam išla brbat škaricama (da, da) jer sam mislila da se zagnojilo pa da ću ja, frajerica, to uspit rišit sama - međutim samo mi je iscurila litra krvi, a gnoja nigdje - pitaj boga - to je vjerojatno ono što ostane u ganu - u biti ufuramo krv koja se zgruša ispod kože i to teško prolazi - tako je i tebi biće stara - a ne da ti kost raste - to ti je zgrušana krv - morasš jako strpljivo - dugo to traje - a maži, pomoći će bar malo krema neka dobra a la heparin i to, mada... vrijeme, samo vrijeme
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

uhhh...ne znam ja nista o tome....
Ali znam da mrzim igle .i kad idem da vadim krv povraca mi se...osjetim kako krv izlazi. A ni slucajno da pogledam u to ne ne. Da sam i ja kao i vi zapala u tu fazu-morao bi me neko drugi...mada joj...ne bih mogla cini mi se.
Ne znam.....ne znam/ali je brate strasnoooooo!!!!!
Uhhh..
Mise-nego sta nego tumor...pa covjece opasno je to skrooz. Eto vidjeli ste i sami kako u requim for a dream odsjekose tipu ruku....i gotovo. Pa sad piscies...idi doktoru bona...ne igraj se. Nek pregleda i to. Nikad ne znas. Uhhh.
Jekoderm je doduse strava.....spasio mi je nos :wink: ... A caj od zare cisti krv....to je istina :-D
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Znate vi da Styx more nać venu ljudima na daljinu? Hehehe, bez zajebancije, evo pitajte ga! Styx? Ajme otiša je Styx - a pitajte ga kad se vrne pa ćete vi'ti ... hehe medicinski tehničar @ long distance
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

vidim vade se teme iz naftalina heheheh....znaci treba novih....! Salim se...
poz
Locked