KAKO??????

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4007
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Mirzas, prvo, želim ti dobrodošlicu na forum!
Ja sam ti poslao privatnu poruku, ali mi stoji pod "Poruke u toku slanja" ili tako nešto, jel to ok ili san ja nešto zajeba?
Kad osoba kojoj si poslao pm dodje na forum, dobiće poruku. Ne sekiraj se.

Puno sreće i piši!

Sanela
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

thanks

Post by mirzas »

Hvala Sanela na dobrodošlici i na anti-sekiranje poruci!!!
Treba san doć prošlu novu godinu u Sarajevo ali me jedan prika zajeba, trebali smo spavat kod neke njegove rodice.
Inače, u sarajevu sam bio nekih 10-tak puta, na takmičenja, kad sam bio mladi perspektivan sportaš! Sad se bavim nekim drugim sportovima kao npr. pronalazak vene, trčanje do sheme i nazad, itd...
Aj, čujemo se !!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

treci dan

Post by mise en place »

e coko ja ti opet kazem ,nedaj se mozda te shef klepi na wc da se rokas ili tako nesto pa nesto mo ra da se dogodi ili ne?Ti places u trnvaju a to je ja mislim neki pocetak,jer ja cmizdrim vec danima sjedim u lokvi i iz ociju mi teku potoci i oceani ali moram da se skinem ovaj put jer doslo je do zadnjeg ,pasti na majku zemlju i moliti boga da te uzme,ja sam isto postao suicida sto prije nisam kuzio,mislio sam pucam se sto jebiga sam cool i drugaciji od normalnog svjeta.Nego bajo moj,jebeno smo bolesni.Ja zivim u pizdi m..pa nema nista nista da mi pomogne osim caja i to...meditacije a juce sam se upisao i unjoke u gace...ali bice bolje d.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

Nego, ja mislim da za se odlučit skinit treba dotaknit dno u pravom smislu te riječi. Ja sam, nakon prisilnog življenja na ulici, spavanja po klupama i kolodvorima (inače u tom period je bila temperatura po noći i do -20), nakon tisuće krađa, nakon šta više nisam moga gledat starce (posebno staru) kako stare 5 godina u 24 sata (period spavanja na ulici ne odnosi se na split, tamo nema -20), nakon šta sam dobio otkaz na poslu, napokon shvatio da sam dotakao to dno i odlučia se skinit!


ocigledno to tvoje dno ipak nije bilo takvo da se odlucis skinuti za cijeli zivot. Ali tocno znam o cemu pricas, ako ti se da.. napisala sam pred nekog vremena temu: konacno sam nasla svoje dno.. pa procitaj ako hoces. U svakom slucaju, meni nije bilo dovoljno ni predoziravanje toliko puta, ni izbacivanja staraca iz stana, ni hepatitis, nista do te jedne situacije koju cu pamtiti za cijeli zivot i koje se sjetim redovno.. cisto da si kazem kako sam sranje onda bila, a kako mi je sada dobro.
Jebo te, sada se budim sretna, prvi puta nakon toliko godina sranja, ja se budim sretna i zahvaljujem Bogu na svim onim sansama koje mi je dao i sto mi je konacno dao da lupim u to svoje jebeno dno.. ono koje pamtis za cijeli zivot. Ja tebi, kao i svima na ovom forumu ( vec po koji puta ) zelim da nadjete to svoje dno sto prije. Ne vjerojatno oslobadjajuci osjecaj, kada ga konacno nadjes i onda si slobodan da polako krenes naprijed, jer natrag vise nemas gdje.
Pozdrav i javi se... pisi :)
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Re: treci dan

Post by Jelena »

doslo je do zadnjeg ,pasti na majku zemlju i moliti boga da te uzme,


poznat osjecaj.. kada se pocnes pucati sa ogrmonim kolicinama, ne da bi se vise razbio, vec molis Boga da te uzme. I onda se samo budis iz nesvjesti nakon nekoliko sati, sav zgrcen jer si ostao u nekoj glupoj pozi dok si se tako zabiao na podu nekog wc-a, jer ne zasluzujes vise....
Ali ljudi, dali vam to zaista treba? Pa ne zivimo 500 godina, vec tako malo, iskoristite to sto vam je dano i zivite svoj zivot sretni, sretni jer ste zivi, a ne u agoniji jer zelite da vas nema.
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

nesto u vezi dna

Post by mise en place »

Da napomenem jos samo jedu mislim jako bitnu stvarNa samom dnu ili doticanje dna "moze vec da bude kasno za sve,za novi pocetak i to.. jer dno=death d.
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

gdi si dalmosh

Post by mise en place »

eto zanima me kako si pa nest napisi kad mozes,daj ne zaboravi da nisi sam d.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Di si, Mirzas - aj javi se prika :wink:
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

sta je ovo

Post by mise en place »

gdje je dalmos hip-hop i to ,nemojte to ovde da radite gdje je coko ljudi?
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

gdje je dalmos?

Post by mise en place »

gdje si coko imas sta da objasnih ovdje!!!
Post Reply