I against I-moja ispovijest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

:} trijezan smajli, bez ikakvih mogucih aditiva. cak sam i vitamine zaboravila da popijem. Frka mi je od sebe bila. naravno da sam mogla neku taletu da popijem, i biljnu za smirenje-Ali nisam i drago mi je i zato sam mirna i spokojna. vatreno krstenje je proslo. Traje do petka. Al danas je bilo posebno. Znam ko sklapa ruke, plozaj molitve.. ko je presrecan (suze krecu, al im osmjeh ne da..) Idem tamo gdje smo obiljezili njegovo mjesto da vidim mjesto..a njega stalno cujem. Uh, ne mogu se zaklet da se tamo necu zaplakat. Volim te Tajfune..Mozda sada znas da je neopisivo koliko..tvoj sin
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

Stara prica se ponavlja..zene su definitivno 100ka.. nema veze sa drogiranjem, ni mojim a pogotovune sa osobom koja je strejt umozak!!!!!! s kojom idem da se nadjem. Spremite se da bacite pokoji narkomanski komentar-ukolik smatrate da treba. Tu sam, kadgod, djegod..Trijezna..inace ne bih bila u. samo oko malo vise boli, aktivira se oziljak od udarca na promjenu vemena. Kise lije kao iz kabla. Place nebo ili piski Bog...
Boze, oprosti!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: I against I-moja ispovijest

Post by joesspappa »

Znaci godinu dana u oporavku, pa lepo...
ajd samo napred... uskoro ce godina kako si cista... dan po dan///
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

Pretesko mi je da pisem, ali moram. dugujem to sebi, dugujem to onom koji me jedino volio-mene. ..Mene..kakavagod da sma bila i sam, jedinoj osobi koja me je upoznala..Tear drops..............................................................................................Hvala joess, nastavljam samo da suze sprijecim
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

:smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt073 :smt073 :smt073 :smt073 :smt073 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :-# :-# :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 Isplaci se, isplaci..i suze zaboravi...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: I against I-moja ispovijest

Post by Zona Sumraka »

marija sta je bilo? ajde isplaci se bice ti lakse...
jel' u vezi starog?
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

Hvala Zono. Krenula sam da napisem da nije zbog njega. Jer i nije. U pitanju su problemi koji me prate. Ne mene vec majku i mene. Ne zelim da pretrpavam i nosim konfuziju-jer stvarno nemaju veze sa drogiranjem. Imaju veze s onim u vezi cega si mi ti rekla ranije da zovem policiju, ali nisam i ne smijem. Ranije sam pisala o tome-kada mi je oko bilo dosta zatvoreno (nije bas napola). Nisam skoro vidjela slova na tastaturi. Samo cu reci da nema sanse da moj brat mene vidi u stanju u kakvom zeli. (jbg-istina je,nazalost-dokazuje je svaki dan). A on me nikaa nije ni vidio takvu. I kada me gledao taj "svjeCki covjek"-pusila sam travu. A on bi upadao u sobu s komentarom ..Dodji, dodji da pomirises. Neko iz komsiluka pusi travu. Naravno da nisam ni oekivala ni odkoga da me tapse po ramenu i da govori Bravo, neka si se ti drogirala. al on je upravo taj, koji je posle mjesec dana u kuci, dok se tata fizicki raspadao meni rekao Ne cudim ti se uopste sto si se drogirala. I ja bih da sam bio ovdje/ Iako je i meni taj jbn pasaport pun pecata-al ti mi zono dugujes papire :wink:
.Mram da prelomim u svojoj glavi sta da radim. Nije jednostavno. Znas-mozes vidjet da sam molila da mi se zkljuca ispovijest i zbog narkomanskih komentara na konto realnih stvari koje su mi se desavale i kada sam klinka bila.Sto ne opravdava moje drogiranje, naravno..hvala..Jesam se isplakala..
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C-Rr4huQqRE[/youtube]
Minimalizam
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UQ07rgNp3Xg[/youtube]
I uvek svecano obecam, a znam da lazem u sebi....


Svaki pokret znaci bol
svaka misao je bol
devicanska ostrva
sledim te k'o apostol

Slomljen mi je svaki zglob
okovan sam kao rob
devicanska ostrva
losa sreca i zla kob


Devicanska ostrva
ti si tamo bila gost
pristupacna obala
izgubljena nevinost

Nepoznati taj i taj
jedva ceka brzi kraj
devicanska ostrva
trazim izgubljeni raj

Ona ljubav gde ti je
kraj tebe primeti je
to su tvoja ostrva
moje su prokletije


U ovom vremenu imam status stoke,
traže da budem onaj koji kleci,
i da, u stvari, pevam karaoke,
tudu muziku i tude reci.

Prezir pocinje kada sve shvatiš,
i kada smrad do tebe dopre,
požuriš da svoje racune platiš,
i da deponiju napustiš što pre.

Đavo sa crveno-crnim plaštom,
slobodno šeta rajskom baštom,
opet su trgovci ispred hrama,
mnogo zle krvi je medu nama.

Svet se promenio, sve Juda do Jude,
ološ namece svoje ideje,
i vidim lažne i bivše ljude,
kameleone i fariseje.

Pilati peru krvave ruke,
za zverstva pronadu opravdanje,
pocinjem da se smejem od muke,
mozak je dobio mesecno pranje.

Sebican, bahat i malouman,
po svetu pravi rusvaj grdan,
sotona tvrdi da je human,
i da je andeo milosrdan.

I nož iz leda ponovo vadim,
Nada je smenjena razocaranjem,
Po ko zna koji put to radim.
Bez trunke mržnje sa prezrenjem.

Prezir pocinje kada sve shvatiš,
i kada smrad do tebe dopre,
požuriš da svoje racune platiš,
i da deponiju napustiš što pre.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: I against I-moja ispovijest

Post by heroinapg »

Neko me tamo..Nista nije slucajno podjseti na ovu pjesmu..Htjedoh postaviti Daj probudi me, al budna sam :wink:

Tu u mom krilu spava grad
sanjam uz mirise kise
ja se rasipam ko prah
kao da me nema vise

Ja u pjesku ne ostavljam trag
i dok hodam moja sjena ga brise
zovem te i molim za spas
a ti me ne cujes vise

Daj probudi me
dodirom me nadji svojim
budi me pomalo se jutra bojim
budi me, daj probudi me, probudi me


Jutra se ne bojim, budna sam. Ima me jos. Ne zovem, ne molim. Kisa pada kaaao nikada i ja moram plakat nekada..placem ti ja, najmilija Mozda ce me muciti alergija.....Al tu sam ja

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=epoAPL1Ss8E[/youtube]
?!?
Posts: 29
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:39 pm

Re: I against I-moja ispovijest

Post by ?!? »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f6t6W5CA9PU[/youtube]
Kad bi dosla Marija-Sobic
Kad su ti stranci i ranije mogli postavljat pjesme, mogu i ja. Ne krsim vam te tradicije :D Ocekujem ti reakciju. hahahhaTi si bas ono uvjek bila tradicionalista. Neka si ti, Marija. Samo istani kakva jesi.
Post Reply